AD + alkohols = ?

Aizsāka Lilly 

Lilly
AD + alkohols = ?
26.02.2008 23:52
Sakiet, vai arsteejoties ar antidepresantu, var kaadreiz iedzert alkoholu? Protams, ka anotaacijaa rakstiits, ka neiesaka. Bet AD buus jaalieto veel ilgi un shad tad gribeetos viesos iemalkot kaadu kokteili, alinju....
Vai kaada(s) ir lietojis alkoholu AD terapijas laikaa? Kaada var buut reakcija? Runa nav par piedzersanos, bet par iedzersanu :)
Re: AD + alkohols = ?
27.02.2008 08:29
Labâk jau nç, kad dzçru Ad alko nelietoju nemaz, laikam jau bija bail..bet reakcija var bût neprognozçjama, tikai diez vai tas notik no 1 aliòa, tagad dzeru Fluanxolu un ðad tad iedzçru glâzi ðampanieða, vîna vai aliòa, neko stiprâku...
ergo
Re: AD + alkohols = ?
27.02.2008 20:05
es Ad dzeru 5 gadus ar alkaholu,vienigaa prob ko esmu noveerojis ir miegainiiba lielaaka un vis.Ta ka taa visa ir muldeesana ka k-kas var notikt.
kicis
Re: AD + alkohols = ?
01.03.2008 17:08
Es arii, kad dzeeru AD, sad un tad lietoju alko-vieniigais, kas notiek-liela miegainiiba un jau no dazaam glaaziiteem var nokert kaartiigu smugu!!!:)Bet vismaz man nekaadas komplikaacijas neradaas-pat psihiatrs man teica, ka sad un tad kaadu glaaziiti driikst ienemt!!!:)))
Re: AD + alkohols = ?
03.03.2008 19:09
Nç, nu, kas tie par jautâjumiem - alko un ad? Visu ko vajag sajaukt kopâ un bûs cool.
Re: AD + alkohols = ?
03.03.2008 19:10
Kicis, Tev gan forð psihiatrs. :D
Re: AD + alkohols = ?
05.03.2008 13:52
Hmm? Ir jau cilvji kas AD lieto tikai kopâ ar alko...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vituks
Re: AD + alkohols = ?
05.03.2008 20:49
Labâk izvçlçties vienu vai otru
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: