''dzintari''-depresijas ârstçðanai

Aizsāka gugucis 

gugucis
''dzintari''-depresijas ârstçðanai
28.02.2008 16:46
sveikiòi! Vai kâds ir ârstçjies/uzlabojis paðsajûtu depresiju klînikâ ''Dzintari''? Padalieties, lûdzu, pieredzç, vai tas palîdzçja tikt vaïâ no depresijas? Paldies
Re: ''dzintari''-depresijas ârstçðanai
28.02.2008 17:01
ES arî uz turieni taisos, kad siltâks paliks, tâpçc arî es gribçtu uzzinât atsauksmes, jo dzirdçti ir pretçji viedokïi.
Re: ''dzintari''-depresijas ârstçðanai
28.02.2008 18:01
Biju gadus 8 atpakaï. Tâ neko, lai relax dabûtu + procedûras tipa zemûdens masâþa. Dakteri psihiatri, kas zâles piemeklç, bet daudz neiedziïinâs. Laikam bija arî kaut kâdi psihologi, bet par kvalitâti nezinu un pa 2 nedçïâm neko diþu nepaveiksi. Bet atpûtos un stresu noòçmu labi.
Biju pirms gadiem 5.Viss it kaa ok,vieta,istabinjas,eediens, bte mani jau pirmaa dienaa sazaaljoja taa, ka liigoju apkaart kaa zombis.Teikshu, ka aarste ljoti minimaali intereseejaas par manu probleemu, tikai par fiziskaam izpausmeem.psihologs bija galiigi garaam, meiteniite ap 25 lika man atcereeties beerniibu laukos un juuras shalkas..Ljoti patika joga( jogas skolotaaja lieliska-labaak paliidzeeja par aarsti), zemuudens masaazha un pastaigas gar juuru.
Biju "Dzintaros" pirms gadiem 4... Toreiz tur visur bija saglabâjies padomju stils... istabiòas ok (atkarîbâ, cik vari atïauties maksât par istabiòu), taèu joprojâm atceros super negarðîgo tçju no rîtiem, ko deva çdnîcâ :(((
Procedûras, masâþas, psihologa konsultâcijas u.c. nodarbîbas, jûras tuvums - jâ, tas viss ïâva atpûsties, atslâbinâties.
Diemþçl nekâda îpaðâ iedziïinâðanâs pacientu problçmâs nebija, seviðíi jau no ârstçjoðâ ârsta puses, jo jau pirmajâ dienâ izrakstîja kaudzi ar antideprasantiem, miega zâlçm...
Varbût, ka pa ðiem gadiem kaut kas ir mainîjies...
Re: ''dzintari''-depresijas ârstçðanai
07.03.2008 16:12
Gan jau, ka kaut kas lîdzîgs tagad arî ir.
oponçju ir buts
Re: ''dzintari''-depresijas ârstçðanai
07.03.2008 22:07
Biju pirms 1,5 gada. Esmu tçjas nemîlçtâja, taèu Dzintaros iegarðojâs tçja, putras bija izcilas, vispâr baroja labi.
oponçju ir buts Wrote:
-------------------------------------------------------
> Biju pirms 1,5 gada. Esmu tçjas nemîlçtâja, taèu
> Dzintaros iegarðojâs tçja, putras bija izcilas,
> vispâr baroja labi.

Man prieks par tevi, ja tev tas viss patika :)

No savas puses varu teikt, ka neesmu melnaas teejas miiljotaaja un no riitiem patiik dzert kafiju, bet brokastiis tur deva tikai teeju un veel negarshiigi pagatavotu, taa kaa man tas reaali bojaaja visu labsajuutu :(
Ar siksnu tevi nepçra?
Re: ''dzintari''-depresijas ârstçðanai
26.03.2008 19:48
es biju 3 mçnçðus atpakaï. nu atpûsties tur var un relaksçties tâ ir tiesa. ednîca nav restorâns, bet çst var. var iziet masâþas kursu un ûdens procedûras, kas ïauj atslabinâties, bet izârstçties diez vai tur var, var gût tikai atelpas brîdi un savâkt spçkus lai turpinâtu cîòu ar savâm problçmâm. biju pie psihologa vienu reizi, bet sapratu, ka tçrçt 15 Ls par seansi tur nav vçrts, jo nav nekâdas jçgas ir uz kâdiem 4-6 seansiem ko pagûsi pa 2 nedçïam sakarâ ar to, ka ïoti maz laika. bet pçc atgrieðanas ja gribçsi turpinât iet pie psihologa kaut kur citur atkal bûs jâstasta viss no jauna. labâk aizbraukt tur iziet kâdu zâïu kursu, procedûras, vingroðanu, var aiziet uz muzikâlo terapiju, vai autotrengau grupâ (maksâ 3 Ls), var aiziet pavingrot (vienîgais kas palika bezmaksas).
Taada nozaaljoshana vien ir ...
Es domaaju ka zem trankvilizatora un antidepresantiem nav jeegas ne psihologam, ne autegeeniem treninjiem!
Protams atpusties tur var bet cik ilgi??
þçl,ka LV nav neviena normâla vieta,kur tieðâm varçtu apârstçt depresiju...cik palasâs, tik saka-depresiju var izârstçt,tikai jâiet pie speciâlistiem utt...nav pat runa par samaksu,varbût varat ieteikt kâdu speciâlistu,kurð bûtu ar mieru palîdzçt un pieejams grûtos brîþos.runa ir par liepâju
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 6?
Ziņa: