Pamosanas nakti

Aizsāka Disease 

Pamosanas nakti
02.03.2008 03:33
Pedeja laika es itin biezi pamozos nakti ar bailem, uztraukumu, tricesanu un pec tam tas paaraug panikas lekme (tb bailes nomirt) + pamozos itka ar sirdi slikti, citreiz ar galvu (spiez, reibst), citrezi vispar neka.

Tagad pamodos ar domu, ka man ir sikti ar sirdi un paniku.

Man 18 gadi. Pirms pusotra gada man uzstadija diagnozi Somatoforma Vegetativa Disfunkcija. Vai tas varetu but saistiba ar nerviem?

P.S. Butiba mani katru dienu vaja bailes par navi un panikas lekme ar dazadiem vegetativiem traucejumiem. Itka jau varetu saprast ka tas ir no nerviem, bet tik un taa katru reizi liekas ka ir svadak sliktak un, ka tas beigsies ar letalu iznakumu. :(



Edited 2 time(s). Last edit at 02.03.2008 03:36 by Disease.
Re: Pamosanas nakti
02.03.2008 11:56
Iemigu un pec stundas atkal pamodos, jo bija tada sajuta aiz krusu kaula murga/sapni, ka tulit ar sirdi paliks slikti. Es vairs nevaru normali gulet. Kas ar mani notiek?
Re: Pamosanas nakti
02.03.2008 15:11
Vai kadam ir ta bijis? :(
Re: Pamosanas nakti
02.03.2008 16:58
irms ej guleet baldriaanji+melatonins un guleesi kaa nosista :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
korante
Re: Pamosanas nakti
02.03.2008 18:30
jaa man ir taa bijis1 un man arii bailes lielas uznaak!!!! es visu laiku no kaut kaa baidos! un tas mani tracina!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 18?
Ziņa: