pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?

Aizsāka deviln 

lieta taada ka dziivojot kopaa ar hipohondrikji un daljeeju osteopaatu liekas ka man jau brauc shirmis ciet
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
09.03.2008 12:33
Osteopaatu vai sociopaatu?
laikam man vajadziigs preciis skaidrojums kas ir viens un kas otrs, bet taa ko es zinu, tad ir nelielas osteopaatiskas paziimes, un cik saprotu taa jau arii var buut hipohondrijas dalja
njaa iespeejams ka kaut kaa savaadaak sauca
kaut kaada fobija
vinjai ir bailes no taa ka var kaut ko pazaudeeet,var kaut kas notikt, kaut gan skaidrs, ka tas nenotiks, itsevishkji ja pati par to nedomaas, nu vaardu sakot cilveekam notikt var tas par ko vinjsh visu laiku piedomaa un iestraadaa sevii, ja domaasi ka esi veiksmiigs un laimiigs, tad buusi veiksmiigs un laimiigs, ja zemapzinjaa ir iestraadaajies ka esi tas kuru pamet, kuram vienmeer dara paari, tad arii tas var notikt tikai kaa seku virkne no galvaa notiekoshaa,savukaart no kaa ciesh citi
kaa lai iestaasta cilveekam to ko vinjsh pats nesaprot,

es kaadu laiku gaaju pie psihologa, tad man vinjsh labi pateica, jebkurai darbiibai ir pretreakcija, taa pat kaa fizikaa, ja spied bumbu tad tu juuti pretspiedienu, taatad ja esi izdariijis spiedienu uz citu un tas ir atkaartojies ljoti ilgstoshi, tad arii saaksi sajust pretreakciju, arii to vinja nesaprot, itkaa viis ko vinja dara ir pareizi un nevainojami, un ja es juutos slikti no taa ko vinja ir nodariijusi, nepatiesi apvainojusi, pazemojusi un necieniijusi, tas neko nenoziimee, galvenais ir ka nedara taa kaa vinjai tagad vajag, neskatoties uz pagaatni, saprotu ka nevar dziivot pagaatnee, bet vai var vienaa dienaa aizmirst to ja miiljaakais civeeks uz pasaules vienkaarshi neciena
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
09.03.2008 13:15
onlainaa ir konsultaacijas www.attiecibas.lv

osteopaats ir tipa dakteris

ja ir fobija, tad saliktenja otraa dalja vienmeer buus -fobija

sociofobija
kancerofobija utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2008 13:18 by Runcene.
www.attiecibas.lv buutu ok, ja jebkuraa laikaa tas buutu pieejams, bet tur ir aktiivaa saruna tikai piekdienaas
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
09.03.2008 21:04
...kriizes taalrunji...
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 11:30
...eu, bet ðeit tak savâcas potenciâlie terapeiteïu klienti...neticu, ka neviens no bazilio kastas te neiegrieþas...hmm, ja ne, tad sûdîgi sava aroda darîtâji, netur savas roíeles uz karstâ tautas pulsa...jeb bez kâposta par nepîkst???...
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 11:44
Madcynics, viss ir uz stingri komerciâliem pamatiem- þçlsirdîbai, lîdzjûtîbai, vai tîri cilvçciskai sapratnei te nav vietas.
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 12:53
...tie, kas ir klienti, tie nonaak liidz terapeitam... a kam vajag rocinju patureet, tie var aprunaaties ar melleni...
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 13:36
...rodas secinâjums - psterapija domâta tikai paðiem terapeitiem kâ naudas pelnîðanas veids...redz, kâ komatiòð saka - klients...tâtad iesvaidîtajiem faktiski pie dirsas tâ saucamâ klienta sajûtas...ka tik maksâ...un pçc ðâ te visa atrodas kâds sirdzçjs, kurð ar ðûmainu dirsu metas aizstâvçt psterapeitus???...jeb skaitâs labais tonis - es un mans psihoterapeits...:)

...ak, smagi traumçtie un visi citi, kam smaga bçrnîba!!!...nosûtîðu savu mobilo, konta Nr, ceòniku par minûti un zvaniet!!!...vismaz atvilksiet dûðiòu...es rupjîbas sarunâðu...jûs varçsiet nolikt klausuli ar gandarîjunma sajûtu - kâds mani uzklausîja...:)
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 13:38
...jaacer, ka tev pasham skaidrs, pret ko iisti tu piketee...
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 14:39
...skaidrs gan...:)
...komatiò, pakasamies, davai???...:)
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 15:24
Madcynics, dod tel.nr, zvanîðu Tev ;)
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 15:50
...varbût tomçr no sâkuma kontu???...:)
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 16:45
Labâk, parunâsim, un tad padomâðu vai vçrts maksât ;)
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 17:07
Brasilia, a pie psihoterapeita ir jâmaksâ uzreiz...ìengi vperjod, a stuïja potom :-)))
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
10.03.2008 17:52
...ççççç, kâda viltniece!!!...man arî peïòa sarçíinâta - viena diena - tik un tik kâposta...ja zvanîtâja bûsi tikai viena - maksâsi par nepienâkuðajiem zvaniem un neesoðajiem kundçm arîdzan...kâ citâdi!!!..vai palîdzçðu, vai ne - pie dirsas...bet izrunâties dabûsi...:)
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
11.03.2008 10:57
Strawberry taisnîba, bet par tie tipiem vismaz kaut kâdas atsauksmes ir, bet par madcynics ne viena paða:)))



P.S. PAr nepienâkuðajiem zvaniem un neesoðajâm kundçm gan es nemaksâðu
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
11.03.2008 11:12
Brasilia, madcynic ir 4,5 tûkst. ierakstu, kuram psihoterapeitam vçl tik daudz ir? :D
Re: pastaav iespeeja onlainaa parunaaties ar psihologu vai spihiatru?
11.03.2008 11:19
Ieraksti ir, bet atsauksmes :)))) Îstenîba jau reti, kurð viòam piekrît (es ar` daþreiz piekrîtu), laikam nekas nesanâks :)))
tikko uzzinâju,ka var parunât onlinâ par maxu,ja vien nav kâdi nopietni kreníi e-lîna.lv
sorry,nokïûdîjos ar adresi tâ ir lina.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: