Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.05.2008 10:11
Nu man arî liekas, ka tâs ir bailes, jo piemçram uz vingroðanu es ar mazo eju labprât. Vispâr vakar bija traka diena,jo nelabs laiks bija, bet autobusi kavçjâs kâdu stundu mçs gaidîjâm, laikam centrâ bija baigie sastrçgyumi, kâ jau pirmssvçtku dienâ.
Bet paðâ vakarpusç es satiku netâlu no tiem zirgiem savu draudzeni, kura bija atbraukusi lîdzi uz orientçðanos un man tâ uzlabojâs garastâvoklis.
Nezinu, kâpçc lai arî viòai paðai ir visâda psihiskas dabas problçmas, man ar viòu kopâ liekas, ka es varçtu kalnus gâzt, ka varçtu visu ko darît. Kâdreiz jau mçs visâdas lietas darîjâm.
Un tad es domâju, nez kâpçc man ar vîru nav tâdu sa'jûtu. Vai tâ ikdiena ir visu tâ notrulinâjusi, ka neko negribas pasâkt? Bet varbût arî nevajag? Vîrs ir vîrs un draudzene ir draudzene.
Bet par tâm savâm nelâgajâm sajûtâm es vçl domâðu, jo tur slçpjas tâs bailes un tâs ir tik nomâcoðas un iznîcinoðas. Bet ne ðodien es domâðu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.05.2008 10:14
Tev tâ trenere neatgâdina Tavu vecmâmiòu?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
01.05.2008 10:35
man domas velk liidziigi kaa n f A un arii jautaajums uz pirkstu galiem tas pats, kas Brasilia
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
05.05.2008 15:50
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...piedot klât vçl kaut ko???...jeb tomçr
> atvainot...
> ...jçdzienisks bardaks rada vispârçju bardaku...
> ...vârds nav vienkârða vibrâcija vai skaòu
> sakopojums...:)


Pçdçjâ Lilitâ burvis Uldis Slavinskis pauþ ðo paðu domu...
No kurienes tâ ir?
mad no kautkurienes
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
05.05.2008 15:57
...nezinu...vismaz mani tâ mâcîja...he, ja jau vçl kâds pauþ ðâdu te domu, tâtad vajadzetu bût stipri pie îstenîbas...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
05.05.2008 18:41
...reiz te trakais caalis veestiija, ka neko labu jau maaciit nevar... izraadaas, ka vinjam var, citiem nevar... un ja 2 pauzh, tad jau taisniiba... stingra logjika...
mad uzjautrinâs
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
05.05.2008 19:00
...komatiò, esi sapîpçjusies sliktu zâli jebðu kâdu ripu esi ieòçmusi lieku???...nja...nu nav sesijas Tev atnesusas labumu...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.05.2008 12:27
Nu, man garastâvoklis lçkâ, ka nevaru saprast, kas notiek. Vakar man bija nejçdzîgi slikti, tâ ka varçju gulçt tik visu dienu, bet ðodien gandrîz lidot var. Nu tâdas sajûtas mani reti piemeklç.
Pagaidâm vçl eju pie tâs paðas terapeites, nevaru saprast, ko îsti darît. Domâju, varbût aiziet pie iepriekðçjâs uz vienu vizîti.
Kâ jums pârçjiem ap dûðu?
Vakar terapeite teica, ka viòai izskatâs drîzâk, ka man tâda kâ reaktîvâ depresija, nu tâ kâ atbilde uz kaut kâdiem notikumiem, ar ko mana psihe netiek galâ, nevis tâda depresija, kas pati organismâ sâkas, kam savs cikols utt., bet par to jau mçs te laikam runâjâm un bija viedoklis, ka visâm depreisjâm ir kâds ârçjs cçlonis. Es gan nezinu. Kad biju slimnîcâ, tur tâs sievietes izskatîjâs gauþâm bçdîgi un varbût kâds pirmcçlonis arî ir, bet nu tas aizgâjis tik tâlu, ka man liekas, ka ar domâðanu tur neko nevar kontrolçt, kurpretî manâ gadîjumâ es domâju, ka mainot domâðanu, var daudz ko uzlabot. Ja vien bûtu tik viegli to domâðanu mainît.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.05.2008 20:10
es biju slimniicaa pirms vairaakiem gadiem... 2 meeneshus laikam... toreiz bija mode ilgi tureet... runaajaamies jau daudz... nebija tur neviena daama bez pirmceelonja.... pashas arii saprata... vienai viirs uztaisa forshu seksu, bet no riita pasaka -- es aizeju, chau, man ir cita, savaac parpalas un prom... vienai beerninjsh acu priekshaa tragjiski aizgaaja bojaa... vienai puika ar vieniigo nieri reanimaacijaa mira kaadu pusgadu... citaam pamazaam tas viss gaajis...

nozaaljoja tos nabaga cilvjus savulaik... psihiatri pashi atziist, jo vecajaam zaaleem bija baigaas blaknes... tur jau nevar padomaat neko, tikai vegjeteet...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.05.2008 20:26
Jâ, vecajâm zâlçm baigâs blaknes, tas tiesa. Es savulaik esmu dzçrusi arî no vecâs sçrijas antidepresantus, labi gan ka ne vçl ko, bet no tiem paðiem bija tâ, ka nevarçju nekur no mâjas izkustçt. Nu, tur tieðâm bija visas minçtâs b laknes, galvenokârt laikam tas viss, kas saistîts ar ekstrapiramidâlo sistçmu, jo laikam tâs zâles nespçja selektîvi iedarboties tikai uz serotonîna receptoriem.
Labi tomçr, ka tagad ir daudz daþâdu antidepresantu izgudrots bez tadam blaknçm. Atceros, kad es biju Sarkandaugavaa pirms gadiem 10 tas bija, tad nevarçja man pat to paðu Zoloft iedot, jo bija tikai vecâs zâles, tâ nu sçdçju tâs pâris dienas bez zâlçm, tik ar nomierinoðajiem laikam. Nu kâdu tur viòi kokteilîti uz nakti dod.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.05.2008 20:32
es to laiku atceros kaa nelabu murgu, bet izvilka tak mani laukaa un maaceeja arii no taam trakajaam zaaleem nonjemt, kad man vispaar nekaadas sajeegas nebija... tik vot raustiija plecus par ceelonjiem. tas man nav saprotams. tik ilgus gadus straadaa.... vai ta neredz, ka tam visam apakshaa krenjkjis tomeer... puush kaut ko tikai par kjiimiskiem procesiem smadzenees... padomjlaiku psihiatrijas mantojums ir beediigs...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
07.05.2008 21:09
Mani atkal moka murgi kaut kâdi, ja tas nenotiktu pa pusmiegiem, domâtu, ka man kaut kâda ðizofrçnija piemetusies, kad kaut kas mani vajâ un staigâ pa istabu un tâdas muïíîbas. Nepatîkami.

Gribçju pastâstît, ka ðodien bijâm ar mazo jât. Lieki piebilst, ka pirms doðanâs uz turieni man atkal bija riktîgi nelabi. Pa dienu pie mums ciemojâs mamma, tad manas domas bija novirzîtas un sajûtas ar, bet, kad mamma aizbrauca, uzreiz tâs pretîgâs sajûtas klât. Kaut kâds smagums uz krûtîm, kaut kas kas spieþ nost un ir tâds pretîgums, vispâr nepanesamas tâs sajûtas. Tad es domâju, kur gan palicis tas, kâ es jutos no rîta, kad es priecâjos par puíîtçm uz savas palodzes un koku lapâm aiz loga un domâju, ka viss dzîvç labais iespçjams. Viss bija pazudis, palicis no manis tik nîkulîgs cilvçciòð.
ðodien, kad es tur biju, sapratu, ka tieðâm tâs treneres dçï man ir tik slikti un negribas turp braukt. es nedomâju, ka viòai ir kâdas problçmas, vienkârði viòa ir tâds cilvçks. Ðodien bija tieði tâda situâcija, kad es pârliecinâjos, ka man no viòas bail. Jo viòa no manis kaut ko sagaida, ka es mâcçðu un sapratîðu, bet man nesanâk un es nesaprotu, ko viòa no manis grib un tad es sajûtos kâ stulbene, jo viòai tas tonis tieðâm ir ïoti skarbs.

Laikam, kad mâcîjos Medicînas Akadçmijâ, tad bija kâdi pasniedzçji, kuri pret mani tâ izturçjâs, ka jo es vairâk nesapratu, jo viòi kïuva niknâki un turpinâja teikt tâdâ paðâ stilâ, kas man radîja pilnîgas stulbenes izjûtu, lai gan vispâr es neuzskatu sevi par stulbu vai aprobeþotu vai neapíçrîgu. Tagad es varu daþas lietas izspçlçt ars avu vîru, jo viòð arî reizçm ir necieðams tâdâ ziòâ, ka nemâk neko iemâcît, viòam tas neinteresç un tâpçc viòu kaitina, ja es kaut ko uzreiz nesaprotu, tad viòð nikni sâk to paðu atkârtot, bet attiecîbâ uz savu vîru es vismaz nedomâju, ka esmu stulba, tâpçc viòam ðâdâ situâcijâ saku, lai viòð man izskaidro savâdâk, no citas puses vai citiem vârdiem un tad es visu saprotu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
08.05.2008 20:59
Psihiatre man teica, ka it kâ depresijas ârstçðanâ tiek vai nu ieviestas vai izmçìinâtas jauna tipa zâles. Kaut kâdi omega receptoru aktivatori. Viòa man pa telefonu zvanîja, tâpçc îsti nesapratu, vai jau tâdas lieto ârstçðanâ vai tiek veikti kâdi klîniskie pçtîjumi? Varbût kâds zina?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 14:57
Vai pie psihiatra drîkst ierasties kopâ ar bçrnu? Man ir tâdas lielas baþas, ka mani varçtu izmest ârâ ar visu bçrnu, bet man viòu nav kur likt.
Tikko dabûju pa mici no Ziepniekkalna reìistratûras par to, ka man vajadzçjis aizbraukt pie dakteres un sarunât, ka es gribu pie viòiem tagad braukât. Bet kâ es to varçju zinât? Man pat nojausmas nebija. Viòa saka, ka tâ ir elementâra pieklâjîba. Es esmu laikam pieradusi, ka varu iet uz jebkuru iestâdi pie jebkura daktera, pie kura man çrtâk. Un nemaz neaizdomâjos, ka var bût citâdâk. Vienkârði jûtos, ka mani nepatiesi apvainoja. Bûtu zinâjusi par tâdu sistçmu, arî aizbrauktu, neesmu jau nekâds paðtaisnais cilvçks, kam uz visu pârçjo nospïauties.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:00
Normaals cilveeks sapratiis, ka beernu var nebuut kur atstaat. Pilnas polikliinikas ar cilveekiem ar beenriem un ne vienmeer beerns ir tas, kursh tiek pie aarsta vests.
Tavu shodienas situaaciju gan nesapratu, par ko Tu tur pa mici dabuuji...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:13
Runa ir par to, ka es gâju pie psihiatra Tvaika ielâ un izdomâju, ka gribçtu iet Ziepniekkalnâ, jo man tur sanâk krietni vien tuvâk, esmu no Pârdaugavas. Aizbraucu uz Tvaika ielu, uzrakstîju iesniegumu, lai pârceï manu kartiòu uz turieni. Tur man neko tâdu neteica, it kâ sâkumâ teica, ka lai paskaidroju, kâpçc to gribu, bet reâli neko nevajadzçja. Ðodien zvanîju uz Ziepniekkalna reìistratûru, lai pierakstîtos pie dakteres un viòa man uzreiz uzbrûk, vai es pati personîgi esmu bijusi pie dakteres un sarunâjusi, ka tâ var darît, ka viòi apkalpo Zemgales priekðpilsçtu. Un kâ var nezinât, ka bûtu jâatbrauc, jo tâ taèu esot elementâra pieklâjîba. Bet beigâs sapratu, ka tas arî ir viss, ko no manis grib, lai es bûtu izpildîjusi kaut kâdas pieklâjîbas normas, par kurâm man nebija ne jausmas.
Es cenðos ðo zvanu neuztvert personiski. Man jau atkal gribçtos ieslîgt sevis ðaustîðanas procesâ, cik es slikta un nepieklâjîga un tâ sieviete par mani tagad slikti domâ, bet es cînos un nepiekâpjos saviem impulsiem.
Man ir tik grûti kontaktçties ar cilvçkime, jo es saskatu un sadzirdu kritiku un nosodîjumu pat tur, kur tâ nav, kur nu vçl, ja tas ir. Un tad man ir beigas. Man ir ïoti bail no kritikas no tâ, ka par mani slikti padomâs.
Varbût kâdam ir kâda versija, kâpçc man tas bûtu tik svarîgi, jo es pati nespçju izdomât. Arî uz jautâjumu - kas tik briesmîgs notiktu, ja arî cilvçks par mani slikti padomâtu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:23
Man arî vienmçr ir svarîgi, ko cilvçks par mani nodomâs, bet to man no bçrnîbas moèîja smadzençs,-tâ nevar, ðitâ nevar-ko par Tevi padomâs, bïâviens kâ brîþiem tas besî..es pat katru vârdu pârdomâju ko saku, tas taèu nav normâli... :@
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:34
1) trakas regjistratores runa nav jaanjem personiigi
2) diezgan savaada kaartiiba, bet nu katraa vietaa savi tarakaani. Noej liidz tai dakterei apjautaaties, ja jau vinjiem taa pierasts...

Par paareejo aprunaajies ar terapeiti, vinjai jaabuut kam sakaamam shajaa jautaajumaa.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:35
valsts psihiatrijas iestaadees ir ljoti prasts videejais personaals... nu, protams, ka ne visi, bet citur valsts mediciinas iestaadees taadi teksti man nebija naakushi ausiis. es vienreiz uzmaucu, jo man bija veel "jaukaaka" saruna un tika publiski uzdots nu vnk super jautaajums... es nekad neskrienu pa priekshu ar tekstu, ka esmu izbijis medikjis, bet toreiz to pateicu arii visiem dzirdot, kaa arii to, kaa man medskolaa maaciija ar pacientiem runaat...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:41
Nu es tai reìistratorei pajautâju. Labi, kas un kâ man tagad jâdara, kad es varu aiziet pie tâs dakteres. Uz ko viòa pateica, ka nu jau nevajag un mani pierakstîja. Tâdi lûk pigori.
Man jau taisni liekas, ka ar psihiatriju saistîtâs iestâdçs visiem darbiniekiem bûtu jâbût seviðíi laipniem. Pie viòiem tak vçrðas psihiski slimi cilvçki, kuriem nez kas var ienâkt prâtâ. Jârçíinâs, ka visiem ir tâ psihe tâda vâjâka. Bet tas jau visiem laikam pilnîgi vienalga.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:43
Ja liekas, tad jaamet krusts... Kaa jebkuraa vietaa muusdienaas- ir naivi cereet, ka par to algu var nokomplekteet shtatus ar jaukiem, iejuutiigiem un savu ruupju nenomaaktiem cilveekiem.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 15:48
zin, bet man tomeer shkjiet, ka tie pacienti tur veselaaki... laikam vnk noviebjas ar laiku tas personaals... vai arii pashi shaibas saeedushies. toch. nodaljaas veel pat ljoti ok, bet shitaas regjistratuuras... mmmmmmm....
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
13.05.2008 16:17
Protams ir nelaipni cilvçki visur. Nu lai jau viòi ir, droði vien jâsâk no otra gala, kaut kâ cînîties ar sevi savâm emocijâm, lai tâdi cilvçki un viòu attieksme vienkârði bûtu man pie vienas vietas. Ir jau tâ, ka sabojât garîgo kâda nikna tante var jebkuram cilvçkam, bet es no tâm emocijâm nemâku pârslçgties, uzreiz paliek slikti.
Vot es arî ar ðitâdâm "tantiòâm" joprojâm netieku galâ! Ar prâtu saprotu, ka reìistratore/ garderobiste/ apsargs utml. nav nekâdi galvenie priekðnieki un noteicçji (kâ paði ir iedomâjuðies) un "tev pelnîtâs vietas" ierâdîtâji (niecîba mçs viòu acîs) un man jâbût gudrâkai un nav jâuzvelkas vai jâjûtas pazemotai. Bet sajûta vienalga èâbiska :(
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 07:28
Jâmâcâs lîdzcietîba- tâs ir zâles pret nelaipnâm tantiòâm. Tad nav jâdusmojas- tu vienkârði saproti. Dalailamas grâmatâ Laimes mâksla ir par to. Nopirku Sarunas ar Moriju, tur arî jâbût par to.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 08:34
Es vçl joprojâm domâju un nevaru saprast, vai turpinât iet pie savas terapeites, vai pârtraukt. Esmu to procesu iesâkusi un negribas pamest, jo zinu, ka tanî gadîjumâ vçlreiz kaut ko neuzòemðos uzsâkt ilgu laiku. Bet visu laiku nepamet sajûta, ka tam visam, kas tur notiek, nav nekâdas jçgas. Varbût es to jçgu nesaskatu un procesi man nemanot notiek? Vai tâ nevarçtu bût?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 08:57
Es zinu, ka paðam nemanot procesi notiek apmeklçjot dziednieku, vai paðam darbojoties ar enerìçtiskâm praksçm. Protams, ja cilvçks kaut ko maina savâs domâs, attieksmç, arî procesi notiek, patiesîbâ nemanot. Tev jâmçìina salîdzinât, vai kaut kas ir mainîjies tajâ, kâ Tu uztver lietas, pasauli, attieksmç, kaut vai noskaòojumâ. Patiesîbâ arî cerîba var dot kaut ko labu. Tas, ka tu ej, kaut ko dari, un varbût sajûties labâk? Ja galîgi nç, tad labâk tomçr mest pie malas. Bet, ja ir kaut kas pozitîvs (un ne tikai íeksîtis, ka tas ir labi, ka apmeklçju psihoterapeitu), un nav þçl naudas, tad var arî turpinât.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 11:31
...blueberry, da jebkurð Tev pateiks vienu - katrs pats sev dziednieks...dzîve nav plivinâðanâs pa jaukâm vietâm, tas ir dårbs...vispirms paðam ar sevi...HS ne tikai neattaisno savu apzîmçjumu, bet pie reizes arî ir gauþi slinks...manâ uztverç - pstrpeits noòem slinkumu kko darît sirdzçjam paðam ar savu galvu...pârçjo dara pats sirdzçjs...un diplomçtâ pûðïotâja efektivitâte sastâda labi ja 5 % no tâ saucamâs ârstçðanas...
...UB un visreklamçtie - nopçrc un paliksi ðlanks, kâ diegs, bez piepûles - ir vienlîdzîgi ar pstrpeitu veiktajâm darbîbâm...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 17:45
Ðodien beidzot pie psihoterapeita kaut kas notika, beidzot mçs pie kaut kâ nonâcâm. Tas mani priecç.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 18:33
Un pie kâ jûs nonâcât...? Ka terapiju nav jçgas turpinât? Nç taèu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: