Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 19:36
...abi saíçruðies rociòâs nâca, nâca un nonâca...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.05.2008 22:05
Blueberry

terapijaa vienmeer ir kaads periods, kad shkjiet, ka nekas nenotiek... daudzi to neiztur un aiziet. bet tas ir ljoti buutisks posms. iisteniibaa ljoti veertiigs. terapeits tad izdara visgruutaako -- izsitas cauri manaam brunjaam. un es pienjemu leemumu sadarboties.

ja izdodas iztureet to nesakariigo laiku (kaa tobriid shkjiet), tad grozhi nonaak manaas, nevis vairs terapeita rokaas. tad viss notiek.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.05.2008 07:51
Bet vispâr nebûtu slikti, ja pçc pâris iepazîðanâs seansiem terapeits arî darîtu zinâmas ðîs lietas. Citâdi kaut kâ muïíîgi sanâk. Psihoterapeits ir kâ mags, kas veic darbîbas, no kurâm neko nevar saprast. Man tas tomçr liek domât, ka viòð pats ne visai saprot, ko dara:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.05.2008 10:24
...vai domâ, ka ir savâdâk!!??...nekâ...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.05.2008 11:38
Es vakardien kârtçjo reizi aizgâju tikai 1 gulçt un nevarçju aizmigt, jo mocîja briesmîga trauksme un es sapratu, ka tâ ilgâk nevar, citâdi es nogrimðu. Tâdu sajûtu jau atceros. Kad gaidîju meitu, arî gulðòâju caurâm dienâm, negâju uz lekcijâm. Ar katru dienu kïuva arvien sliktâk. Jau bija tâ, ka negribçjâs vispâr pamosties. Gaidîju, kad nâks vîrs mâjâs, tas man bija kâ vienîgais glâbiòð. Bet es jau biju kïuvusi neizturama, kasîjos ar viòu, pieprasîju, lai nâk âtrâk mâjâs. Vispâr tas bija ðausmîgi, lîdz es to visu pârcirtu, atsâku iet uz skolu, sarunâju atstrâdât visus parâdus un es izkâpu no tâ grâvja toreiz. Tagad jûtu, ka iet kaut kas lîdzîgs, iet uz pagrimðanu. Es gan esmu mâjâs ar mazo, tâpat ejam arî vingrot un pie ârstiem, vakarâ ejam pçc meitas, bet laikam ar to ir par maz. Tâ nîkðana mâjâs mani beidz nost. Es laikam vienkârði nespçju, kâ citas sievietes nodarboties mâjâs ar ko noderîgu, kaut vai adît vai lasît vai berzt mâju, vai gatavot çst. Man vienkârði ir nelabi. Tâs sajûtas, kuras daudzi pazîst, kaut kâdas bailes, neomulîba, nerealitâtes sajûta, trauksme, tas viss kopâ ir grûti panesams. Tâpçc gribas âtrâk, lai kâds cilvçks atnâk mâjâs. Jûtu jau, ka sâku dusmoties uz meitu par sîkumiem. Tâds iekðçjs aizkaitinâjums, nemiers. It kâ bûtu pârgurusi. Tikai no kâ? No bezdarbîbas. Man laikam tieðâm vajadzçtu kâdus grâvjus iet parakt vai malku paskaldît. Bet, ja nopietni, tad kaut kas ir jâdara. Es tikai nezinu, ko lai daru. Jâiet kaut kur cilvçkos. Tikai uz kurieni?
Tad nu es nezinu, kâ ir citiem, bet es atkal un atkal esmu konstatçjusi, ka mâjâs sçdçt nedrîkstu, jo tad var ieslîgt dziïâ purvâ.
Pat kâdreiz skolas laikos tâ bija, arî dzîvojot laukos, kur bija smagi jâstrâdâ,jâvâc siens un jâravç, jârok zeme, man vienmçr bija slikti. kad es kaut kur sâku braukât, kïuva uzreiz labâk. Un tad vecâmâte protams vienmçr uz mani brçca, ka manis nekad nav mâjâs.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.05.2008 12:21
Pilniigi piekriitu - seedeesana maajaas ved dzilaak purvaa. Es savukaart pagaajsmeenes nopirku riteni, katru dienu nesanaak pabraukaat- slinkums :) Bet kad taa pabraukaa liidz vieglam nogurumam - tiesaam juutos mieriigaaka, aatraak aizmigt varu un gulu labaak... Fiziskas aktivitaates tomeer kermenim arii vajag.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.05.2008 20:38
Tikko atbraucâm no zirgiem. Un tieðâm tâdas lietas var tâ ietekmçt paðsajûtu? Visu dienu biju kâ uzvilkta, nobijusies, jutos slikti, neko negribçjâs, domâju, ka tik nebûtu tur jâbrauc. Un tagad, kad viss ir beidzoes, man ir tâda atvieglojuma sajûta, ne depresijas nekâ. Absurds man tas liekas. Bet ko tur darît? Un tâdu situâciju ir bez savas jçgas.
Mazais gan bija apmierinâts. Kâ tâds lielkungs sçdçja zirgam mugurâ un smçjâs pilnâ balsî no priekiem:))
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 17:23
Ðodien biju Ziepniekkalnâ pie tâs dr. Vîgantes. Nu, man viòa patika. Jâsaka gan, ka tipiskais psihiatru variants nekur pârâk neiedziïinâties, bet es ar viòu jutos brîvi un labi, gribçjâs visu ko stâstît. Bijâm ar mazo un viòa pat nopriecâjâs, kâda jauka kompânija:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 17:37
To Blueberry
Un kaadas zaales arsts izrakstiija?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 17:43
Blueberry, tad Tu tagad esi nomainîjusi ârsti? Iesi vçl pie ðitâs?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 18:49
es nomainîju psihiatru. Pie ðîs ieðu. Izrakstîja tâs paðas, ko dzçru jau pirms laika, Wellbutrin. Es jau domâju, ka ðî kaut ko mainîs, bet izrakstîja tâs paðas. Trankvilizatorus îpaði izrakstît negribçja, tikai tâ, lai lietoju krîzes gadîjumâ, izrakstîja Alprozolamu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 20:52
â, bet psihoterapeits paliek tas pats? Viena meitene man kâdreiz labi izteicâs par Tevis minçtajâm zâlçm. Un tas Alprozolams nav gadîjumâ tas pats, kas Xanax?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 20:57
tas ir baigais progress psihiatrijaa, ka vinji vairs nemeetaajas ar trankviljiem. agraak pie pirmaas dvesmas par vegjetatiiviem trauceejumiem pilniiga norma skaitiijaas dabuut kloni.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 21:39
Brasilia
Ko tev taa meitene teica par to Wellbutrin?

Runcene
Jâ, es ar pabrînîjos. Un arî neiroleptiíi viòa man jautâja, kâ es uz to skatos, teicu, ka ne pârâk labi, tad nu to ar pagaidâm neizrakstîja, bet trankvil. tieðâm kâdreiz rakstîja ar vieglu roku un visiem pçc kârtas man liekas.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
22.05.2008 21:54
Teica, ka esot vislabâkâs no visas zâïu kjûras ko ðî dzçrusi trauksmes ârstçðanai.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
23.05.2008 09:23
Tas laikam arî ïoti individuâli. Man tâs zâles pirms kâda laika ïoti labi palîdzçja. Es jau biju apnikusi izmçìinât visâdas zâles un tad aizgâju uz Skalbçm pie dr.Pûces un viòa man tâs izrakstîja.
Tagad kaut kâ vairs nav tâ efekta.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
23.05.2008 10:52
Welbutrin - tas ir AD?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
23.05.2008 12:15
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
27.05.2008 20:30
Ðodien psihoterapijas seansa laikâ beidzot notika TAS:D Nu, tas, ko es sen gaidîju. To urbðanu dziïumâ, to iegrieðanu vârîgâ vietâ. Bet sapratu arî, ka to nekad nevar paredzçt un mçrítiecîgi uz to iet. Tas gadîjâs nejauði.
Es domâju, ka es par sevi visu zinu un biju riktîgi pârsteigta par atklâjumiem, ko uzzinâju ðodien. Jâ, izrâdâs ir lietas, par kurâm es pati sev meloju. Man protams tâda piòòâðana nepatîk, bet nevarçju noturçt asariòu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
27.05.2008 23:37
Manai meitai daþreiz uznâk bailes, piemçram iet vakarâ gulçt vai no tumsas. Domâju, nez to vinja no manis saklausîjusies? lai gan cenðos bçrnu klâtbûtnç par savâm bailçm nerunât, vai arî tas ir normâli katram bçrnam kâdâ laika posmâ.Ðodien piemçram bija bail no briesmoòiem, beigâs izrâdîjâs, ka bçrnudârzâ klausîjuðies pasaciòu par palaidnîgajiem briesmonîðiem. Vîrs saka, ka viòam jau pietiek ar manâm bailçm pa nakti.
Kâpçc tâ meita tâ baidâs? Bçrnudârzâ arî reiz sabijusies visa trîcçjusi no kaut kâda trokðòa augðstâvâ, teikusi, ka milzis tur. Vai viòai tik dzîva iztçle? Es jau stâstu,ka tas tik pasakâs, dzîvç nav, bet tâpat ik pa laikam uznâk bailes.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
28.05.2008 08:05
Man bçrnîbâ arî bija bailes no tumsas. Tçvs toreiz uzmeistaroja mazu lampiòu, kas spîdçja arî naktî. Kaut kad tas pârgâja, un lampiòa vairs nebija vajadzîga. Tagad ar tumsu esmu sadraudzçjusies. Baiïu nekâdu, pat interese: ko var ieraudzît tumsâ? Tâpçc , es domâju, ka ne visu vajag apkarot, bet daudzas lietas pieòemt tâdas, kâdas tâs ir.
Paðlaik lasu Otrdienas ar Moriju. Iesaku. Tur ir ðis un tas, kas var noderçt jebkuram.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
17.06.2008 17:43
Ðodien biju pie psihoterapeites. Stâstîju, ka nenormâli svîstu, patiesîbâ ïoti traki tas ir, jo esmu kâ no duðas iznâkusi citreiz un viòa man prasîja, vai es esmu pârbaudîjusi savu veselîbu. Tad es sapratu, ka laikam esmu ieslîgusi otrâ galçjîbâ, atðíirîbâ no lielâ vairuma, kas te tusç un vispâr pie ârstiem neeju un neko sev nepârbaudu. Nu jau daudzus gadus. Nu, pie ginekologa reizi gadâ aizeju, pie zobârsta ar, bet lai es ietu nodot analîzes vai gtaisît fluorogrammu... Jo es kaut kâ esmu pieòçmusi, ka tâ svîðana un vâjums no VD. Bet daktere ieminçjâs, ka tâdas pazîmes arî pie tuberkulozes un es nobijos. Tagad man atkal palika bail, es visu laiku par savu veselîbu nemaz nedomâju, bet nu nobijos un laikam bûs jâiet pârbaudîties. Apetîtes arî kaut kâ pçdçjâ laikâ nav.

Un vçl mani moka nenormâli murgi pa naktîm, ka nevaru pagulçt, tâdas bailes un trankvilizatori neko nelîdz, tikai paliek vçl sliktâk, tâpçc tos nedzeru. kad viòai stâstîju, kâ naktî ir, no kâ es baidos un ko es redzu, man paðai tas izklausîjâs pçc ðizofrçniía halucinâcijâm. Nu nesaprotu, kas ar mani ir, kâ lai pa naktîm normâli paguï?
Ja man butu svisana es butu laimigs!

Bet man ir daudz pretigakas sajutas + domas par SLIMIBAM un NAVI!!!

Saku iet beidzot pie psihaloga. >.>
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
17.06.2008 21:03
Un kâ, Disease, psihologs?

Blueberry

Es arî ïoti svîstu, kâ jau reiz rakstîju, svîðanu noòçma vienîgi AD, bet tâ kâ ptreiz tos nelietoju, staigâju slapjâm padusçm, bet laikam tik traki kâ Tev nav...varbût der pie reizes arî vairogdziedzeri pârbaudît, tas arî var bût imesls svîðanai!
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
17.06.2008 21:28
Svîðana pazîstama tçma :):):) es jau domâju, ka diez vai tas no vairogdziedzera, bet var jau pârbaudîties.
Tas no nerviem, tad kad nervozçjam, tad arî svîstam, par cik mçs, kuriem ir VND, ir pastâvîga nemiera izjûta, tad arî pastâvîgi svîstam.
un nav tur nekas slikts, vienîgais higiçniskie lîdzekïi bieþâk jâlieto un jâmazgâjâs un vçl tâds mînus-diemþçl nevar valkât vienkrâsainâs kokvilnas blûzîtes, kuras uzreiz nodod mûsu iekðçjâs paðsajûtas :(
Blueberry-dont worry bez iemesla.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
18.06.2008 13:48
kiki31, striipainas un ruutainas bluuziites tachu arii razho...

blueberry, nu kaada tbc... ai, muljkjiibas.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
19.06.2008 15:02
Pastâstiet lûdzu tie, kas dzçra AD pret depresiju. Vai jums tie palîdzçja? Vai bija labâkas sajûtas un pazuda tâ depresija? Man tas Wellbutrins tieðâm izskatâs, ka ðoreiz nelîdz. Varbût drusku labâk ir, kâ bez zâlçm, bet joprojâm ir tâds riebums pret visu un neko negribas.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
19.06.2008 19:36
ja Tu gribi ar zaaleem vien nonjemt depresiju, tad Tev, iespeejams, vajag arii neiroleptikji un veel kaut ko. bet -- vai Tu to gribi?

iecieniitais fluanksols ir forshs, var staigaat 10 cm virs zemes un taa nodziit sevi, ka var buut veel sliktaak. nez, vai ir gudri visus simptomus ar zaaleem meegjinaat kupeet.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
19.06.2008 21:32
Man piemçram tas Fluanxols noòçma tikai un vienîgi kâju tirinâðanu, vairâk neko, nezinu pati kâpçc viòu lietoju gandrîz 9 mçneðu...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
19.06.2008 22:12
Kad lietoju AD, Fluanxolu 1mg iedzeeru, kad bija kaut kur jaaiet. Vairaakums gadiijumu labi paliidzeeja nonemt trauksmi. Tagad kad nedzeru AD, vienreiz pameeginaaju 1mg Flanxolu - efekta nekaada....un nav arii veelmes meeginaat veelreiz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: