Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem

Aizsāka blueberry 

Runcene - kâ Tu to domâ, "nodzît sevi" (par fluanxolu)?
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 10:18
Laila
Nezinu, ko Runcene bija domâjusi, bet man ir bijis tâ, ka no Zolofta es pilnîgi kâ lidoju un enerìijas pilna un tik laba sajûta, tâds pacçlums, bet tas ilga kâdu laiku un pçc tam bija tâds kritiens, ka bija ïoti grûti tikt augðâ, vispâr kaut cik ârâ no bedres.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 10:28
Iespçjams, Ruincene bija domâjusi mâkslîgu garîgo pacçlumu, kas liek justies labi, bet apakðâ viss ir galîgi sûdîgi...Tu ej un dari un dari, bet organismam tas nav pa spçkam, bet zâïu radîtais efekts to neïauj pamanît...
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 13:11
jaa, Laila, ikuraat to biju domaajusi, ko meitenes jau uzrakstiijushas... normaals vidusmeera rumpis dod komandu, ka ir noguris... fluanxoleets rumpis neko nedod... atliek vien gaidiit logjisku kolapsu... tas pats ir ar dienas trankviljiem, ja lieto regulaari.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 13:37
...legâlo narkomânu pieredzes apmaiòa...na jau patîk - par ðòaucamajiem un duramajiem tauta noraujas kriminâlatbildîbu...èudno, odnako...:)
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 13:58
Man kâdreiz no trankviïiem bija baigais kaifs, kad vakarâ iedzçru, nu tâds miers un viegla eiforija. Es ðamos sen nebiju dzçrusi, tagad man daktere izrakstîja krîzes gadîjumiem, bet labuma nekâda, jo ir tikai blakusparâdîbas, bet ne nomierina, ne kâ pacilâ, tikai vçl trakâk murgoju un nâkamâ dienâ dulla galva. Nesaprotu kâ te lielâkâ daïa var regulâri dzert katru dienu, gan laikam mikroskopiskas devas, bet tomçr.
Bet antidepresantus neuzskatu par narkotikâm, jo nu nav tak nekâda pieraduma, vismaz man nav. Es tos vispâr varu vienâ dienâ nomest un viss, nekâdu blakusparâdîbu. Bet, ja man tagad derçtu kâds AD, no kâ es lidoju, es laikam tomçr parakstîtos uz tâ dzerðanu, lai arî zinu, ka var bût pçc tam sliktâk. Tik ïoti ir apnicis slikti justies un neko nevarçt un negribçt darît.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 14:07
Man te bija vçl kâds notikums, kas mani atkal padzina dziïâk iekðâ depresijâ.
Vienu dienu ar mazo kaut kas bija noticis, nevarçju saprast kas, vçma un nebij piedabûnams pie samaòas kârtîgi un mani neatpazina. Pârbijos. Aizbraucâm uz slimnîcu un naktî bija kâ man likâs krampji, lai gan pçc simptomiem mâsiòas teica, ka nav. Bet nu atklâja mazajam epilepsiju. Visu laiku es priecâjos, ka mums vismaz krampji nav, bet ðeku reku parâdîjâs.
Kad man paziòoja, tanî brîdî kaut kas manî notika un es sapratu, ka man krasi jâmaina sava dzîve, sava attieksme, vispâr jâizkâpj no tâm normâm un robeþâm, ko mçs paði sev nosprauþam. Bet protams pagâja dienas, sâku domât nevis ar emocijâm, bet galvu un saprotu, ka nav tik vienkârði visu pamest un uzsâkt ko pavisam jaunu, jo nedzîvoju jau es viena, ir cilvçki, ar kuriem man jârçíinâs, kaut vai ar vîru un meitu.
Tâpat daudzus rîtus mostos ar domu, ka tâ ilgâk nevar, ka man ir jâmaina sava attieksme pret notikumiem, bet tas viss noplok, kâ pârdurts pûpçdis. Tagad esmu nekâda. Vienîgais zinu, ka bezgala mîlu savu puisîti, bet reâli velku dienas vienu pçc otras. Tâ gribas dot viòam pozitîvas emocijas, bet nespçju. Gribas bût stiprai un izdarît visu viòa labâ, bet tâ haltûrçju, ka dusmas uz sevi ne pa jokam.
Meita jau arî paliek arvien lielâka un sâk vairâk redzçt un saprast. Negribas, lai viòa mani redzçtu pârsvarâ tâdu nomâktu, nevarîgu.
Es gan joprojâm ceru, ka notiks kaut kâds klikðíis un viss mainîsies.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 18:28
blueberry-
ir jau daþâdas zâles :), man ir bijuðas zâles, no kurâm paliek sliktâk, bet ir zâles, kuras man palîdzçja "piecelties".
Par to "klikðíi", jâ man arî gribâs, lai notiek brînums, kâ ar burvja nûjiòu, viss tiktu noòemts, bet tas diemþçl nav tik vienkârði.
Palasi, ko raksta Remedy, es viòam pilnîbâ piekrîtu, jâstrâdâ ar sevi, ka viss ir tikai mûsu galviòâ. Ja kâdreiz es nesapratu, no kâ man trauksme, tad tagad, lai ar neteikðu, ka jûtos ideâli, bet esmu sapratusi no kâ rodâs trauksme. Sliktais stâvoklis nepârvçrðas labâ stâvoklî tâ uzreiz izrâdâs pat tad, kad saproti, no kâ jûties slikti, jo ir ïoti grûti pieòemt paðam savas domas, sajûtas, kuras pirms tam tika slçptas zemapziòâ.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 19:06
Es jau to visu zinu, ko tu saki. Zinu arî, ka man vçl tâls ceïð, lai es saprastu, kas îsti ir par lietu un pat ja es zinu no kâ man ir slikti, tâpat kâ tu saki, vismaz pagaidâm sliktais stâvoklis nepârvçrðas labâ. Tam laikam tieðâm vajag laiku.
Bet par to klikðíi runâjot, man ir bijuði tâdi brîþi, kad dzîve mani riktîgi piespieþ pie sienas un es varu izdarît visu, lai gan pirms brîtiòa likâs, ka nevaru neko. Vismaz viens labums, zinu, ka ârkârtas gadîjumos nenokarðu galvu, bet taisni otrâdi rîkoðos.
Man ir bijuði vairâki gadîjumi, kad notiek izmaiòas manâ domâðanâ tâ pçkðòi vienas dienas laikâ, tâpçc zinu, ka manî iekðâ ir tas spçks, bet tâ vienkârði gribot nekas nemainâs diemþçl.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
20.06.2008 22:01
Blueberry

ja nu par zaaleem, tad es domaaju, ka vienmeer taa darbiiba buus biku vienaa graavii. viens raus uz leju, otrs cels uz augshu. ne ar vienaam zaaleem nebuus gluzhi kaa pats. taapeec jau tos, kuriem ir gauzhaam slikti, tomeer liek slimniicaa, lai var piemekleet zaales, kombineejot preparaatus un izveeloties devas. taadaa veidaa to cilveeku kaut cik notur liidzsvaraa. bet, ak, vai... parasti tas ir uz iisu laiku.

Zoloft ir serotoniina atpakaljpiesaistes kaveetaajs, bet Wellbrutin norepinefriina un dopamiina. Tev labaak zinaams -- kaa nekaa farmaaciju maaciijusies... anyway -- cita kjiimija.

es domaaju, ka atrast ideaalaas zaales ir bezceris. taadu nav. kaut kas buus jaapieciesh. es gan nenjemos no malas spriest par Tevi, bet es pati laikam vieglaak panesu staavokljus, kad ir zinaama depresivitaate bez zaaleem nekaa kaifs ar zaaleem. ja nu ir taa, ka nevar izkaapt no gultas, tad tas ir pilniigi cits staasts.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.06.2008 00:01
Tâpçc jau sâku lietot Wellbutrin, ka toreiz ne Zoloft ne kâds cits SSRI nelîdzçja, toreiz dr.Pûce teica, ka man vajag kaut ko aktivçjoðu un palîdzçja labi.
Un man arî ir brîþiem licies, ka labâk ar mçrenu depresiju nekâ sazâïota. Tikaisazâïota es jûtos tikai tad, ja dzeru zâïu kokteili, bet, ja iet monoterapija, tad jûtos OK. Vismaz no Wellbutrin nav nekâdu blakusparâdîbu.
Re: Samaksu psihoterapeitam par kavçtiem seansiem
21.06.2008 01:08
...idealas ir...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 7?
Ziņa: