mokas

Aizsāka lauma 

lauma
mokas
11.03.2008 11:29
esmu cilvçks, kas sevi moka..un vispâr dzîve reizçm liekas necieðama..kâ lai tiek vaïâ no tiem uztraukumiem, no lielâs domâðanas..skola visu saasina, tur ir mocîbas...man rodas bailes no eksâmeniem..es vispâr daþreiz jûku prâtâ..lûdzu palîdziet!!!
Re: mokas
11.03.2008 11:56
Vajag vienkârði sâkt darît un interesçties par to, kas ir jâdara gan skolâ, gan citur, kas nu Tev aizrauj. Un nevajag tik daudz domât - sçdçt un domât, sçdçt un domât. Tas ir garâm. Satraukumam ir pamats?

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
ess
Re: mokas
16.03.2008 14:08
creativa Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vajag vienkârði sâkt darît un interesçties par to,
> kas ir jâdara gan skolâ, gan citur, kas nu Tev
> aizrauj. Un nevajag tik daudz domât - sçdçt un
> domât, sçdçt un domât. Tas ir garâm. Satraukumam
> ir pamats?
>
> --------------------------------------
> never loose your sense of wonder!
Pilniigi piekriitu!!Jo pagaajusho gadu kad naaca eksaameni virsuu es visu laiku nervozeeju un stresoju par to un tagad es ciinos ar VD, kuras ceelonis esot bijusi eksaameni ,taa vismaz man aarsts pateica.
mad no kautkurienes
Re: mokas
16.03.2008 18:33
...jâ, jâ...un VD iesakas arî no tâ, ka nevar nopirkt jaunu mobilo, pasniedzçjs ne tâ pazavçrâs, ja galvâ jâsaskaita 3 +9, ja jaizvelas, ar ko pârgulçt, ja...ja...
...tups baltsvârcis, kam galviòa piesista ar pçdejâm un vismodernâkajâm atziòâm, neko citu arî nemeklçs - VD un beigta balle...vismaz ðada sajûta neatstâj, palasoties pârgribçjuðos komatiòu tekstiòus...
!
Re: mokas
16.03.2008 22:24
Lec laukâ pa 9.stâva logu!
Re: mokas
17.03.2008 11:41
> > never loose your sense of wonder!
> Pilniigi piekriitu!!Jo pagaajusho gadu kad naaca
> eksaameni virsuu es visu laiku nervozeeju un
> stresoju par to un tagad es ciinos ar VD, kuras
> ceelonis esot bijusi eksaameni ,taa vismaz man
> aarsts pateica.
_______________
Diez vai eksâmeni ir cçlonis, parasti tas ir kaut kas dziïâks
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: