par psihoterapiju

Aizsāka Interese 

Interese
par psihoterapiju
11.03.2008 20:54
Vienkârði interesç, kâ arî vçlos noskaidrot pati priekð sevis - vajag man to vai nç. Tâtad:
1) Vai iegûtais rezultâts bija iztçrçtâs naudas un laika vçrts?
2) Cik ilgi apmeklçjât ps-terapeitu?
3) Kâdu virzienu ps-t. pârstâvçja?
4) Vai var iztikt bez iemîlçðanâs savâ ps-t.? (ienîðanas vai sadusmoðanâs)
5) Kuri paðlaik skaitâs "labie" ps-t.?
6) Vai "dârgi" nozîmç arî "labi"?
Paldies! :)
Re: par psihoterapiju
11.03.2008 23:17
...nja...labais jautâjums...:)
Re: par psihoterapiju
11.03.2008 23:24
Tuuliit trakais caalis ar melleni pateiks vsju pravdu matku pa punktiem ;-)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 09:23
1) jaa

2) no comment

3) ps-dyn/ps-an

4) kursh minkaans var iztikt bez nagu ielaishanas miikstajaas meebelees vai stenderee?

5) nezinu, taads, kas man patiik. bet, kopumaa njemot, tie, par kuriem iz tautas mutes ir videejais aritmeetiskais pozitiivais veerteejums

6) nepavisam. bet ne tik daargie arii var buut labi, it sevishkji jauni, ne paaraak sen saakushie (30-40 veci), kas prieksh terapeita ir sameeraa jauns.

PS. skatiijies Miljons dolaaru mazuliiti? so -- ar to pashu attieksmi jaaiet, kaa taa meicha pie trenera... cik es no vinja varu dabuut laukaa..

banaali, bet: ne cars, ne valdnieki, ne dievi... tik pashu stiprums...



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2008 08:04 by Runcene.
Katte
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 10:25
1) Vai iegûtais rezultâts bija iztçrçtâs naudas un laika vçrts?
jâ, noteikti.
2) Cik ilgi apmeklçjât ps-terapeitu?
vçl joprojâm apmeklçju, bet vispâr ilgi (vairâki gadi)
3) Kâdu virzienu ps-t. pârstâvçja?
ps.dinamiskâ terapija
4) Vai var iztikt bez iemîlçðanâs savâ ps-t.? (ienîðanas vai sadusmoðanâs)
es neiztiku
5) Kuri paðlaik skaitâs "labie" ps-t.?
nezinu gan, jo "labs" ir tâds ïoti subjektîvs pieòçmums
6) Vai "dârgi" nozîmç arî "labi"?
domâju, ka nç. galvenais, lai ir cilvçciskâ saskaòa, un to nevar nopirkt.
Lûdzu :)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 11:51
...komatiò, komatiò...lasît proti, kaza???...laikam proti gan, bet jçgu neuztver...tûlît ielieðu gaismu Tavâ tumsonîgajâ galviòâ...:)

...raugi, bumbulît, jautâjums radies ðâdu iemeslu dçï...vaicâtâja jau ir izlçmusi, ka jâgrieþas pie "speciâlista", ka jâpiepulcçjas Pulkveþa atraitòu lokam...un ne jau galçjas vajadzîbas spiesta, bet pârsvarâ tâpçc, ka brîvajâ pasaulç un nupat arî mûsu atpalikuðajâ zemîtç tas nâk modç - es ar savu psihoterapeitu izlçmâm...viòai mazliet dur kreisajâ paribç, maðînai kreisais priekðçjais ripulis mazliet nolaiþ gaisu, darbâ ðefs uz viòu neskatâs ar apbrînas un ilgu pilnu skatienu, draugs vai vîrs nomet sieriòus kur pagadâs, kaíis pastâvîgi piemiez èîbas, mamma jaucas personîgajâ dzîvç, dçï kâ laiku pa laikam uzpeld smagâ bçrnîbas trauma - sendienâs mamma vai tçtis mazajai biþainei nenopirka kâroto cacku un uzðâva ar plaukstu pa dibenu, jo mazâs apvainojums par so lietu tika izpausts gana spiedzîgi..utt, utt...ar ðîm problçmçm viens normâls cilvçks nu nekâdi nevar tikt galâ...:)
...varbût notikumi ir bijuði savâdâki un citâ secîbâ, bet jçga no tâ nemainâs...
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 11:57
;-) tas ir tavs trakteejums un tava trauma ;-)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:08
...Tu arî sveðvârdus zini!!!...uzteicami, uzteicami, bumbulît...:)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:13
madcynics
Nepiekrîtu Tavam traktçjumam par problçmâm. Pie depresijas (izòemot reaktîvo depresiju, kad to izraisa smags un konkrçts notikums) kâ reiz viss dzîvç ir pat ïoti OK. Tikai viss ir pelçks, nav prieka, negribas pasmaidît.
Arî bçrnîbas problçmas Tavâ interpretâcijâ VD/depresiju neizsauks. Ir daudz nopietnâkas lietas.
Bet par ps.t. paliksim vien katrs pie savâm domâm.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:22
...savas domas nevar buut... var buut trakaa caalja domas un nepareizaas domas...
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:40
Citâdi ir: ir Komas domas un nepareizâs domas:)
Kâpçc Koma neatbild uz jautâjumiem?
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:42
;-) ar likumu noteikts, ka jaatbild?
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:45
Pistole laikam nav pie deniòiem :-)))
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:50
...nu tad...
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:55
...saòemies, Koma :)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:57
...neredzu jeegu citu kaa tikai zemiskiem ljautinjiem a la mellenei peecaak starp pantinju skaitiishanaam pairgaaties...
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 12:59
To jau Tu pati dari, Koma. Tâpçc arî baidies.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 13:09
...es nebaidos... es neredzu jeegu...
mar.mag.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 13:30
ui, ui....zemiski ljautinji.....smagi teikts....nav te taadu....pat vecais aazis reizeem tikai iztaisaas par zemisko...:)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 13:39
...alsterît, arî Tevi psterapeita smagâ vâle ir trâpijusi tieði pa pakausi...lasi starp rindâm, uztver jçgu, nevis burtu savirknçjumus, kuri paði par sevi neizsaka NEKO...
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 14:13
mar.mag.

...vecajam aazim ir cits apziimeejums, mellenei, manupraat, shis ir atbilstoshaakais...
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 14:26
...lai vai kâds apzimçjums bûtu vecajam âzim, bet...:)
...klau, ko jûs abas tik ieinteresçti èekojat lîdz ðî te celâ lopiòa tekstiem???...ar komatiòiem skaidrs - saldâs milas mokas liek sevi manît...neuztraucies, kunkulît, arî es Tevi mîlu...tas tâ...magdalçnîte...mhm, te jau lietas nav tik prastas...mîla imejet mesto...bet pa vidu visam - neieredzu vîrieðus...bet nopisties ta gribas...kâ apvienot ðîs pretrunîgâs jûtas???...kâ miesas kâri savaldît???...utt, un tjpr...
...oponçjiet, kazas..:)..ak jâ, laika nav...:)
mar.mag.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 14:51
aazi, tev raadas, tavus tekstus lasu reti.
izlasu komata tekstus, jo tie ir iisi.

zinu, ka Runcene reizeem uzraksta kaut ko interesantu, bet , atvaino, paaraak gari, nelasu arii Runcenes tekstus.

vienmeer izlasu Fi tekstus.
un Zemenes iisos:)

tagad paskatos, ko Ku! rakstiijis, jo vinjsh sheit reti:)
restiites tekstus izlasu.

aazis ir aazis, komata miilu tu iisti nespeej notureet:)
mar.mag
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 14:53
interese, atvaino, piesaarnjoju teemu.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 15:00
...magdalçnît, Tev biþainâs sindroms nav pârgâjis???...skolas laikos mîïotajam portfeïa nesçjam arî ârçji nepievçrsi uzmanîbu, bet ar acu kaktiòu sekoji katrai viòa darbîbai???...ai, ai, ai...:)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 15:36
Lai arî vecuma marasms pievârçjis, gribas man arî drusku pakasîties:)
Vâjie tçlo krutos dþekus, stiprajiem tas nav vajadzîgs.
Pediòi nereti ar putâm uz lûpâm cînâs pret homoseksuâlismu, lai tik kâds nenojauð kaut ko.
I vot nesaprotu, kâpçc mûsu câlis nelaiþ garâm nevienu postu par ps.t., lai tikai pakritizçtu, pie tam nereti ne visai korekti.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 15:37
Viòi ar melleni aizstâv labticîgo sirdzçju materiâlo stâvokli, nekas vairâk :)
mar.mag.
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 15:39
par vaajajiem - negribeeju skalji teikt :) (Alsterei)


eh, nav knjaza Miðkina, kas man teiktu aizstaaviibas runu...:)

pati reizeem kaa taads Mishkins:)
laba teema psih.nodaljaa :)

nu, ko tev , aazi teikt - tu iemieso visu, kas man riebjas viirieshos. Mishkins noformuleetu skaisti un delikaati, es neprotu.....
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 16:24
...saultariò, magdalçnît, nesatraucies, viss nokârtosies...drîz pâries Tavi karstuma viïòi un garastâvokïa kritumi un kâpumi...:)...moþ padzer Remens???...jeb vaina aicietçjumos. ka ku! aktivitâtçm tâ seko...te varçtu palîdzçt Activia...skaties bieþâk reklâmu, Miðkin...:)
Re: par psihoterapiju
12.03.2008 16:31
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> Viòi ar melleni aizstâv labticîgo sirdzçju
> materiâlo stâvokli, nekas vairâk :)

Koma, a Tev neðíiet, ka Tava plate ir iepelçjusi un ierûsçjusi? Paðai neapnîk? Jeb vienkârði þçl atmest par bargu naudu iegûtos psihoterapijas rezultâtus? No galvas tas Tev pârgâjis aknâs, dârgâ. :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 18?
Ziņa: