Citaleks

Aizsāka berta 

berta
Citaleks
14.03.2008 08:18
Ârsts izrakstîja antidepresantus Citaleks un Fluanksolu. Bet kaut kâ bail sâkt dzert, jo dzirdçti stâsti par pieòemðanos svarâ utt. Vai kâdam ir ar ðo pieredze?
Re: Citaleks
14.03.2008 09:11
Ja bail un neuzticies ârstam - nedzer.
Praktiski visi AD veicina svara pieaugumu. Savâ laikâ mans dakteris (psihiatrs) speciâli piemeklçja AD, kurð svaru nepalielina (nâcâs vairâkus mçìinât, lai justu, vai man der. Par izjûtâm dakterim katru dienu bija jâzvana).
Attiecîbâ uz citâm blaknçm. To nav bijis vai nelielas daþu dienu ilgumâ.
Re: Citaleks
14.03.2008 09:31
NO AD ÏOTI RETI KÂDS NEPIEÒEMAS SVARÂ.

citus staastus nez vai dzirdeesi...
Re: Citaleks
14.03.2008 11:12
Delfos jau uzrakstîju par Fluanxolu, bet nu labi, atkârtoðos, gan es, gan mana mamma dzçrâm Fluanxolu, un kâda mçneða, divu laikâ pieòçmâmies par kâdiem 5 kg, it kâ nav daudz, bet tomçr! Ârste teica, ka est cilvçki, kas sûdzas ðajâ sakarâ par Fluanxolu!
Laila
Re: Citaleks
14.03.2008 11:34
Es arî kâdreiz dzçru Fluanxolu, svara ziòâ nekadu îapsu problçmu nebija, bet vçlâk bija baisi grûti tikt nost - pçc atmeðanas sâkâs pamatîga trauksme, kâda man paðai nekad agrâk nebija bijusi. Brasilia, kâ Tev veicâs ar Fluanxola atmeðanu?
Re: Citaleks
14.03.2008 11:41
Sâkumâ dzçru 1 tbl.3x dienâ, tagad jau kâdu mçnesi dzeru 2 tabl dienâ, un no vakardienas sâku dzert 1tbl no rîta! Pagaidâm viss oki, ceru, ka viss bûs labi, tikai, lûdzu, nebiedç mani ar trauksmi :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: