VD un Asinsspiediens

Aizsāka Disease 

Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:03
Runa nav par invaliditaati, runa ir par sevis miileeshanu... darbs mediciinaa kaitee veseliibai... tas nav nekas jauns... un gan psihiatram, gan neirologam ir nakts dezhuuras... un saakumaa daudz... sekas juut veelaak...
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:06
Kas tu esi pec profesijas komat? arsts? kada tipa arsts?
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:17
...emmm, jaapadomaa, kas tad es shobriid esmu... sanaak daudz kas... bet aarsts klasiskaa izpratnee shobriid neesmu ;-)... pareizaak- nepraktizeeju...
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:19
Lielâkâ íeza ir tâ, ka daudzi darbi kaitç veselîbai. Tajos, kas tieðâ veidâ nekaitç, pamaz maksâ...tâ kâ tik un tâ kaitç. Nu tâ sanâk, ka labâkais variants tomçr ir uzvçlçties to, kas vienlaicîgi ir arî aizrauðanâs. Vismaz ir kâda jçga.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:22
...labpraat uzklausiitu to daudzo kaitiigo darbu listi... man lielaakaa dalja zinaamo labi sanjem, darbs no 9-17, naktis un briivdienas maajaas... un veseliibu nebendee... ja nestreso par lietaam, par kuraam stresot nav veerts, bet taa jau personiibas ieziimju, ne darba vaina buutu...
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:56
Stresojoðo personîbu manâ paziòu lokâ ir daudz...laikam jau lîdzîgs pievelk lîdzîgu :D
Teorçtiski jau tâ ir, ka stresot nevajag, bet praktiski vçl bez budistu mûkiem to spçj retais.
Bet es ar` labprât redzçtu nestresainu darbu listi...uz cik tas ir- labi saòem?
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:15
...labi ir tad, ja pietiek...
...bet ja cilvis pats savu iedomu peec ar stresu sev bojaa veseliibu, tas veel nebuut nenoziimee, ka darbs kaitiigs...
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:22
Ja tâ filozofiski skatâs- nekas nav kaitîgs, tikai attieksme.
Ja par galveno kaitîgo faktoru uzskati deþûras naktî, tad zini- ïoti daudz uzòçmumi, kas kaut ko raþo, strâdâ naktî. Visâda veida transports strâdâ naktî...droði, ka ir vçl, un kâdam tur arî ir jâstrâdâ. Ðajâ ziòâ kaitîgo ir daudz...bet tomçr ïoti apðaubu, ka cilvçkiem, tâdi, kâdi esam, dzîvot iespçjams bez stresa. To tikai pamazâm dzîves laikâ var atðíetinât, kâ stresu mazinât. Un laikam tas darîts tiek tad, kad pietiekoði liela doza ir jau saòemta.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:27
...ir uznjeemi, kas straadaa naktiis, bet to noteikti nav ljoti daudz... un tur mainja neilgst briizham 30 stundas... bet tas ir tikai viens no kaitiiguma faktoriem, kaut arii ne mazsvariigaakais... un ja psihologjiskaa noturiiba jau taa nav stipraa puse, tad lieki to izaicinaat... var... bet vai vajag...

...bez stresa cilveeks dziivot nevar... fiziologjiski nevar... jautaajums ir par daudzumu... un pasha attieksmi pret to...
k.Matilde
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:35
jaa, kad sasniegta stresa kritiskaa masa - tikai tad saakam domaat, kaa to noveerst.
liidz tam pa forumiem vaavuljojam par VD uc :)
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:40
...nebuus iisti celonjsakariibaa stress ar vd...
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:45
Ir arî tâ, ka apstâkïi norûda. Kaut kâdâs stresa situâcijâs sâkumâ apjûc, bet tad risini, un tas dod spçku. Nevar arî tâ, ai ko es tâds bailîgs vârgulis, ko es tur lîdîðu, sçdçðu ka savâ kaktiòâ. Gadâs neaprçíinât savus spçkus, nu tad var pasçdçt un pârdomât...jo jebkurâ gadîjumâ cilvçkam ir jâapgûst pieredze.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:50
Brasilia tu kadreiz esi saukusi atros sakara ar sito VD?
________________________________________________________

Tfu tfu tfu, nç, man bail no âtrajiem....


Es jau nedomaju par kirurgu iet, bet gan par psihiatru, neirologu vai kaut ko tamlidzigu. :)
________________________________________________________

TAs nozîmç risinât gribi atrisinât savas problçmas...bet vai tas bûs labâkais veids?
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 15:53
...ilgaakais gan... un savaa zinjaa bezjeedziigaakais...
k.Matilde
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 16:04
,,,
nebus gan ceelonjsakariiba,pie tam - nav pat uz to pusi:)
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 17:32
Arsti ari loti labi pelna UK.. varetu jau pie datora saistitu darbu, bet man par labu sedesana pie datora nenaks (programetajs, web lapu dizaineris, administrators utt). Militara karjera? Nez vai es pavilktu. :) Pavars, frizieris, apkopejs, celtnieks? Nepatik man tadi darbi. Banka stradat? Garlaicigi. Ar sportu pelnit naudu? Tas ari par velu. Tie tikai dazi piemeri. :P
bçdumâsa
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 17:39
Man jau 13 gadus ir nakts darbs, tas nu arî noveda pie VD un citâm vainâm. Tâ vismaz dakteri domâ.Darbu nevaru mainît, jo nav tâda iespçja, bez naudas arî nevaru dzîvot, bçrns jâskolo.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 19:02
Disease

cik reizes dienaa meeri asinsspiedienu? kameer meeriisi, tikmeer buus viss, ko gribi ieraudziit...

un, piedoshan', bet nafig Tu sevi par slimiibu sauc, ja Tev nekaada slimiiba nav atrasta?
gregors
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 21:04
18 gados uz randiòiem vajadzçtu skaraidît, dzîvi baudît, nevis ðtukot par veco ïauþu kaitçm :) Aizmirsties kaut uz dienu, redzçsi, veselâks bûsi.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 21:18
Disease ir mans niks ieks dazadam online spelem. Tapec ari esmu visur Disease. :)

P.S. Un ja kas labi skan. o.O

Es kadas 20 reizes diena vismaz bus ar to asinspiediena merisanu. :D Zinu, ka tas ir stulbi, bet nu, kad paliek slikti uzreiz meru asinspiedienu pa kadam 5 reizem. >.>
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 22:51
Ârprâc tik bieþi, man jau liekâs 1-2 nedçïâ ir bieþi, bet kur tad 20x tur jau toch traks var palikt!

PAr to niku-man liekâs Tu sev kâ zîmogu uzliec to Disease...tâpat kâ viens sevi par VD dçvç, kaut kâ dîvaini...man ðíiet!
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 23:03
Nav jau nekas traks. Tâdâ veidâ var arî saprast, kurâ brîdî kas notiek.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 23:13
Nu labi,kâdu laiciòu mçìini saprast, bet ne jau diendienâ
Re: VD un Asinsspiediens
05.04.2008 12:12
Es isti nevaru saprast ko nozime 'sirds mazspeja'? Ka ta uzrodas? Ta uzrodas negaiditi (ta ka infarkts) vai ari pakapeniski? Kaa ta izpauzas?

Es lasiju, ka sirds mazspeja rodas 3. gadijumos - parlieku liela fiziska slodze, sirds muskulu bojajums, paaugstinata asinsspiediena rezultata. Ir vel kadi veidi ka taa rodas? Un kaa vinu diagnostice? Ar EHO, vai pietiek ar EKG?
Re: VD un Asinsspiediens
05.04.2008 15:45
Medicînas jautâjumu sadaïâ kâ reiz ðî tçma ir apspriesta, paskaties tur!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 22?
Ziņa: