VD un Asinsspiediens

Aizsāka Disease 

VD un Asinsspiediens
22.03.2008 11:30
No Vd izraisita paaugstinata asinsspiediena ari var but insults? Man asinspiediens jau leka no 15 gadu vecuma. Tagad 18. Arsti ipasi asinsspiedienam nepievers uzmanibu (nekadas zalu terapijas neizraksta). Galu gala paaugstinats asinsspiediens novedis pie insulta.. :( katru dienu jutos slikti un galva tikai domas par to ka nenomirstu u.t.t. + vegetativie traucejumi. :(
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 12:28
... neizraksta taapeec, ka Tev nekaada asinsspiediena zaalju terapija neliidzees. Ja ikuraat gribi zaales, tad ir celjsh pie psihiatra.
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 12:48
Jega nekada no ta psihiatra.. dzeru zales ko izrakstija un labak nebija. >.>

Es domaju tadas zales kuras nav jalieto regulari, bet tikai, tad kad asinsspiediens ir augsts, lai nosistu to uz leju. :)
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 13:00
nu bet mees jau sheit nevaram nekaadas zaales izrakstiit... prasiijis taisnaa tekstaa esi par taam zaaleem?
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 15:53
Tikai psihiatram, bet vins neizrakstija. Tb man jagriezas pie gimenes arsta par asinsspiediena temu.
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 17:08
Protams, ka vinjsh neizrakstiis, jo vinjam nav nekaadu iespeeju noteikt, kaadeelj Tev tas spiediens ir.

Ar gjimenes aarstu arii jaasaak, jo taada viekaarsha kategorija kaa "spiediena zaales" nemaz nav, ko var kjert pa labi un pa kreisi, kaa tas notiek ar pretsaapju liidzekli saaposha zoba gadiijumaa. Tad var atljauties ieraut taadu ripu, kaada gadaas pa rokai, un doties to zobu labot, bet paaugstinaats asinsspiediens var buut daudzu iemeslu deelj. Atkariibaa no iemesla arii izraudziisies zaales.

Taadeelj logjiski, ka Tev ieteica doties pie gjimenes aarsta.
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 20:15
Kam tad ir iespejas pateikt no kaa tas man ir? Esmu izgajis pietiekami daudz parbaudes 4 gadu laika un neviens nevar patiekt no kaa man ir paaugstinats asinsspiediens.

Drizak jau var tas viss beigties letali, kamer kads sapratis no kaa man tas ir.

Cik daudz naudas mani senci ir izgrudusi uz tam parbaudem, slimnicam, zalem un nekas nepalidz. Latvija neviens necensas izarstet cilveku, bet gan izgrust no ta cilveka naudu un beigu beigas iedzit kapa.
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 20:51
Ja Tev asinsspiediens ir paaugstinâts visu laiku, tad vçlams lietot kâdas asinsspiedienu pazeminoðas zâles. Ja tikai pie lçkmçm, tad labi, ja Tev tâdas bûtu lîdzi un Tu uzreiz varçtu tâs iedzert, kad jûti, ka spiediens ceïas. Kaut ko noteikti var piemeklçt.
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 23:00
Ir tâ kâ Strawberry saka, ja visu laiku paaugstinâts, kâ tas mçdz bût pensionâriem, tad viòi attiecîgi arî diendienâ lieto asinsspiedienu pazeminoðas zâles, bet ja tas ir lçkmju brîþos, tad..es nemaz nezinu vai tâdas zâles ir, man ðíiet palîdz tie paði Xanaxi, Clonazepâmi utt..
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 23:02
18 gados Klonazepams? :o
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 23:10
A, kas, ja citâdi nevar?!
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 23:20
Gan jau var citadi. >.>
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 23:24
kloni jau ne, no taa taalaak, bet xanax iisu briidi varbuut vareetu pameegjinaat...
Re: VD un Asinsspiediens
22.03.2008 23:53
Dabisks lîdzeklis- vilkâbeles tinktûra. Tas gan der, ja nedaudz paaugstinâts.
Re: VD un Asinsspiediens
23.03.2008 00:07
Korvolols ari drusku pazemina asinsspiedienu (instrukcija rakstits).

Augstakais asinsspiediens kads man jebkad ir registrest - 180/90. Vairak kaa 3 gadus atpakal. Citas reizes parasti registrets 160/90 vai 140/80. Pirms 2 nedelam bija 159/91.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.03.2008 00:10 by Disease.
Re: VD un Asinsspiediens
23.03.2008 06:08
Dazkart ir ta ka nevaru aizmigt, kaut ari miegs nak. tb, kad esmu iemidzis man ir japamostas jo ir tada sajuta, ka elpa trukst vai ari sajuta ka reibst galva, dazkart tada sajuta, ka kritu no gultas ara.

Sonakt atkal uznaca sitas vajprats.. elpas trukuma sajuta, reiboni, bailes, panika, sausa mute.. man godigi sakot ir pat bails iet gulet vakaros. Iedzeru 1 tableti tazepama, bet tas nepalidzeja.

VD tiesam ir smaga diagnoze.. es vairs nezinu kaa man ar vinu cinities, jo pat tazepams vairs nepalidz. Specigaku zalu majas nav. Vieniga iespeja saukt atros, bet nepatik man tie nevajadzigie izsaukumi. :(
Re: VD un Asinsspiediens
23.03.2008 14:39
To pashu, ko Tev aatrie injicee, var glabaat arii savas maajas arsenaalaa. Nez, vai nu gjimenes aarsts tik briesmiigi baidiisies izrakstiit kaadu diazepama tableti.

VD nedz Latvijaa, nedz kur citur NEVIENS ÂRSTS IZÂRSTÇT NEVAR. Tur nekaada censhanaas vai necenshanaas no vinju puses neko neliidzees. Taa nav nedz smaga diagnoze, nedz vispaar slimiiba tradicionaalaa slimiibu izpratnee. Ja kaut ko var liidzeet, tad vieniigaa joma no aarstu puses ir psihiatrija, kur, piemekleejot zaales (reizeem ilgstoshi), uz kaadu laiku var simptomus apspiest. Bet tas arii viss.

VD ceelonji katram ir savi. Saistiiti ar liidzshineejo dziivi, pieredzi, lietu uztveri, kaadiem specifiskiem notikumiem, mantojumu no ieprieksheejaam paaudzeem utt.

Teorijas par somatoformiem trauceejumiem ir dazhaadas. Katraa psihoterapijas skolaa savas, pat religjijaas ir savas teorijas. Peec tam no taa visa izkristalizeejas dazhaadas metodes, kaa ar to visu straadaat. Ar taam te pilns forums pierakstiits.

Tu buusi pilniigaa graavii tik ilgi, kameer gaidiisi uz aarstiem vai uz jebkaadu glaabeeju no malas. Tas, kas ar Tevi notiek, ir Tavaas rokaas. Buus vajadziiga PACIETÎBA. Pirmkaart, lai ieklausiitos sevii un atrastu to, kas Tev der. Otrkaart, lai pie taa tureetos un ar sevi straadaatu.
Re: VD un Asinsspiediens
23.03.2008 17:06
Butiba es zinu, ka no VD nevar nomirt vai sajukt prata, bet tas drausmigas domas, ka man varetu but kada navejosa slimiba nevis VD.. >.<
koriante
Re: VD un Asinsspiediens
24.03.2008 16:05
man arii peedeejaa laikaa saasinaas VD! kaajas triic es nesaprot kas tas ir! un taada sajuuta kad kaut kas var notikt! man tik ljoooti shitais viss biedeee! pasakiet vai Jums arii ir triicosha sajuuta kaajaas! un bailes arii uznaak? vai tas ir tikai man?????/
Re: VD un Asinsspiediens
25.03.2008 12:05
ES jau otro nedçïu cînos ar VD simptomiem, metu nost Fluanxolu, un laikam tas uzdod, vçl ðâdas tâdas ðtellîtes, un ðe ku reku klât ir :( Svîstu kâ cûka, sirds skrien, galva viegla, gandrîz jau lçkme klât bûtu dzçrusi Clonazepam, bet tikko izdzçru vienu glâzi ðampîða, zâles nevar dzert, iedzçru Valokordînu un nomierinoðu tçju, ceru, ka pâries, laikam jâpabimbâ, maybe vieglâk paliks!



P.S. Disease, kâda atðíirîba Tazepâms vai Klonazepâms?
Laila
Re: VD un Asinsspiediens
25.03.2008 14:15
Koriante -

Man kâjas trîc jau gadiem. Visu ðo laiku lielâkoties esmu pavadîjusi ar sajûtu, ka nevaru nostavet kâjâs. Visu laiku cenðos kaut kur atspiesties. Tu neesi viena!:)))


Brasilia -

Es Tevi brîdinâju par Fluanxolu - turies!

Un galvenais - nekad vairs nekâp uz tâ draòía atpakaï - katra nâkamâ atcelðana bûs arvien briesmîgaka - saku no savas pieredzes!
Re: VD un Asinsspiediens
25.03.2008 16:03
ES jau sâku domât par Fluanxola atsâkðanu (man vçl iet 1 tabl.dienâ), bet bûtu jau labi, ja palîdzçtu par 100%, bet tâ nav, trauksme vairâk vai mazâk tâpat ir...Ðodien pavisam èâbiski, nu jau tâ ka biski labâk...bet ne pavisam labi!
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 03:22
Ar to, ka tazepams ir daudz vajaks neka klonazepams. Butiba es vispar pat nedrikstu dzert tazepamu, jo arsts to neizraksta.

Divu nedelu laika esmu izsaucis 2 atros UK. Abas reizes aizveda uz hospitali un pateica, ka viss ok un, lai ejot uz polikliniku. Pedeja lekme bija sausmiga (spieda , sliktums sirdi, panika, naves bailes, spieda kaklu, galvu.. saka elpa trukt, zagstisanas, slikta dusa). Vardu sakot pilnigs pzd. Pats smiekligais seit, kad sauc atros vini nedod nekadadas zales.. vienkarsi aizved uz slimnicu un lauj nomierinaties un tad palaiz prom.

Varbut viss tas ir saistits ar to, ka jau pusmenesi nelietoju Arketis, Lexotanil un Betamax. Tagad tikai sezu uz tazepama, kad ir slikti.
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 09:21
Nu jâ tâ varçtu bût, ja nemaldos tad Betamaks ir pret trauksmi? Laikam diezgan loìiski, ka pârtraucot lietot, simptomi atgrieþas...

A, cik Tu dzer to Tazepmâmu? Es piem., Klonazepâmu tikai 1/4 tabl.


VAi kâds nezin, kâpçc iedzerot Klonazepâmu man pçc laiciòa þagas sâk raut, vai varçtu bût tâ, ka atbrîvojas saspringtie orgâni un tad kaut kas tur...?
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 10:59
Desease
Patiesîbâ pilnîgi pietiek, ja kaut kâda iemesla pçc sâk strauji celties asinsspiediens, lai parâdîtos visas Tevis nosauktâs parâdîbas.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.03.2008 11:00 by strawberry.
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 12:01
Brasilia

Man nav naacies satikt nevienu aarstu no visaadaam kategorijaam (gjimenes, neirologs, psihiatrs), kursh neteiktu, ka klonis ir zaales ar viriebiigaakajaam blakneem, nodzen motoru (sirdi), chakaree smadzenju podu utt... Tu pati izlem, bet man no vinja bija taa, ka zeme ar debesiim gaaja kopaa...

tad veel...

Ja dziivojam tikai uz trankvilizatoriem (kaut vai tazepams), tad jaarekjinaas ar bezgaliigu apli, devas kaapinaashanu, arvien niknaaku trankvilizatoru... utt.

Ja nu izlemjam par zaaleem, tad smadzenju podam ir veseliigaak kvalitatiivaaks antidepresants un mazaakas trankvilizatoru devas, nevis AD nomeshana un palikshana pie trankvilizatora. AD samazina nepiecieshamiibu peec trankvilizatora.

Es tomeer ieteiktu sheit paljauties uz sakariigu psihiatru, nevis lietot uz savu roku.
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 16:49
Runcen, Tu mani nobiedçji, tik traki ar viòu ir?? VArbût paprasît psihtrp, kâ reiz ðodien eju, kaut ko vieglâku, Xanax?
grietiòa
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 18:58
Lasu, bet skaidrîbas nav nekâdas. Kâdus ârstus jûs apmeklçjat, kâpçc viòi tâdas "niknâs" zâles raksta, kâpçc sevi pieradinâjât pie tâdâm, kâpçc tâs lietojat gadiem???
Jautâju, jo pati 1.5 gadu nodzçru AD, nekâdus trankvilizatorus, tikai sâkumâ 2 nedçïas.Manu ârstçðanâs gaitu vadîja psihiatre, citâdi arî nevar bût, jo ìim. ârsts nav spçcs nervu zâlçs.Tâpçc arî jautâju, kâpçc jums viss tâ ir? Un varbût sâkumâ arî dzçrât tikai AD, bet nepalîdzçja? Jautâju, jo baidos. Zinu,ka negribçtu bût atkarîga no trankvilizatoriem. Bet varbût tâ lçtâk, nezinu. Man AD izmaksâja 27 ls mçnesî. Dârgi, bet bija tâ vçrts. Naudas nav þçl.
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 19:21
Brasilia
Nesatraucies tik ljoti par klonazepaamu. Savaa laikaa lietoju (psihiatra vadiibaa) 1/2 tabl. dienaa kaadus 2 meeneshus. Tad "peec vajadziibas" pa kriksiitim. Nekaadu blakusparaadiibu nebija, arii pieraduma nee. Pat nejutu, kad paartraucu. Vienas un taas pashas zaales uz katru iedarbojas citaadi.
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 21:24
Nu re, nav nemaz tik traki, nelietoju gadiem un nepârtraukti!
Pajautâju psihoterapeitei par tazepâmu, esot tas pats, kas Klonazepâms...Visi ..pâmi vienâdi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: