stâvoklis pçc ...

Aizsāka Alise 

Alise
stâvoklis pçc ...
26.03.2008 21:18
Pa Lieldienâm strâdâju. Paðâ centrâ gâju no darba uz trolejbusu pieturu un man uzbruka. No mugurpuses iesita pa galvu un atòçma mobilo telefonu. Gribçja atòemt ari pâri plecam liidzi nesto kompja somu (protams ar kompi), bet es, zaudçjot samaòu tai neveiksmiigi uzgâzos, un puikam nekâ nesanâca,jo jâdarbojas bija âtri.
Ðodien ir 3.diena pçc notikuma un, man ðíiet, mans stâvoklis (morâlais) pasliktinâs!!!...Nevaru pastâstiit, kas tieði ir slikti, bet slikti noteikti ir. Moka visâdas domas par bezpaliidziibu, utt.
Re: stâvoklis pçc ...
26.03.2008 21:20
Varbût aizej parunâties pie psihologa?
Alise
Re: stâvoklis pçc ...
26.03.2008 21:26
Man negribâs runât par ðo tçmu, tieði par to, kas ar maniim ir atgadiijies. Nez, vai psihologs bûtu laba ideja.
1 reizi gâju, sakarâ ar drauga lûgumu, iespaids palika slikts. Negribâs tçrçt tam laiku.
Re: stâvoklis pçc ...
27.03.2008 08:02
Alise Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man negribâs runât par ðo tçmu...

man ðíiet, ka tieði tas Tev tomçr bûtu jâdara.. nu, ne ar psihologu, bet - stâsti radiniekiem, stâsti druðkâm, stâsti kolçìiem.. un ne jau par bezpalîdzîbu.. par dusmâm stâsti.. uzkurini sevi - jopcik, iedomâjies, kâdi mçrkaíi - ðitâ izdarîties!! un caur to dusmu izlaid no sevis ârâ aizvainojumu un bailes..

man arî savulaik ðitâ lîdzîgi uzbruka.. sajûta tieðâm ir drausmîga.. vienîgi manâ gadîjumâ es pçc tâ vairâk priecâjos nekâ bçdâjos, jo tolaok biju 7 mçnesî.. un priecâjos, ka nezaudçju bçrnu..

veiksmes! :))
Re: stâvoklis pçc ...
27.03.2008 09:38
Ui, Fi, traki ar Tevîm atgadîjâs, tieðâm labi, ka viss oki beidzâs...

Alise, TEv tomçr vajadzçtu parunât ar kâdu, bet kompetentu cilvçku, var jau runât ar radiem, draugiem utt., bet tik pat labi, viòi Tev tikai jutîs lîdz un bûsi vçl dziïâkâs auzas...Tev vajag no tâ atbrîvoties, tikt tam pâri, lai vçlâk tas nenâk uz âru tad, kad to vismazâk gaidîsi!
Re: stâvoklis pçc ...
27.03.2008 11:27
Tas kad sabiedrîba iet dirsâ ir skaidra lieta un tas ka mçs visi esam lielâ likteòa varâ jâuztver kâ fakts bet ïoti kompetents cilvçks ðajâ jautâjumâ ir pudele ar nelielu metâla koríîti... bet visa tâ psiholoìija ir viens vienîgs suòa sûds...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
AG-
Re: stâvoklis pçc ...
27.03.2008 21:33
Nu nu, ku, nemudini cilvçku nodzerties! Labâk iztaisi viòai klizmu, ja nelîdzçs, tad vismaz tev tiks prieks!
Re: stâvoklis pçc ...
28.03.2008 10:38
AG-

Ko tad tu neiesaki tradicionâlo tâdos gadijumos pçrienu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
k.Matilde
Re: stâvoklis pçc ...
28.03.2008 14:37
ha ha, Ku! shodien arii dirsu piemin (tapat kaa es:)))
Alise
Re: stâvoklis pçc ...
28.03.2008 15:46
Paldies visiem par komentâriem!
Ðovasar jâbeidz universitâte un jâíerâs pie pçdçjiem darbiòiem lidz diploma saòemðanai. Pçc pâris mçneðiem klûðu par ârsti, un, pçc pçdçjâ notikuma, aizdomâjos par savas psihes labilitâti. Vai tas ir tâ normâli topoðajam ârstam, vai tomçr nç?
A-G
Re: stâvoklis pçc ...
28.03.2008 18:27
Pasarg dievs, tu pat par sanitâri nederi! Bet mçs ar tevi, ku, varam kooperçties - es pçrienu, tu - klizmu! Labi?
Re: stâvoklis pçc ...
15.04.2008 21:18
Tas IR NORMÂLI JEBKURAM CILVÇKAM!
Cik man te pçdçjâ laikâ sanâca parunât ar kâdu ârsti ne kâ pacientei- secinâjums- ârsti tiek augstskolâ gatavoti ar misijas apziòu- ka viòi ir kaut kâdi pârâkie pâr citiem, gudrie glâbçji. Bet ârstam tâpat kâ jebkuram citam sâp,kad iesit pa galvu, viòam tâpat kâ citiem nepatîk, kad atòem mantas! Bezspçcîbas un bezpalîdzîbas apziòa ir normâla sajûta pçc tam, kad tâ ir noticis- Tu tajâ situâcijâ tieðâm neko vairs nevarçji darît.

P.S. Tev tomçr ir mazliet paveicies- dators (droði vien, ar diplomdarba materâliem) tomçr palika pie Tevis.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:25 by kachenite.
Re: stâvoklis pçc ...
15.04.2008 21:21
"ârsti tiek augstskolâ gatavoti ar misijas apziòu- ka viòi ir kaut kâdi pârâkie pâr citiem, gudrie glâbçji."

...ðitas gan nav tiesa... ja vien tâ nav konkrçtâ indivîda nostâja...
Re: stâvoklis pçc ...
15.04.2008 22:01
Nu labi, man liekas, ka Alise par daudz no sevis prasa- tikt aplaupîtai, justies slikti un domât, ka ârstiem tâ neklâjas justies (labila nervu sistçma!).
Re: stâvoklis pçc ...
15.04.2008 22:19
...shitas nu gan neliecina par labilu nervu sisteemu...
nu beidzat
Re: stâvoklis pçc ...
17.04.2008 20:29
man jau pçc sarunas ar histçrisku, ïaunu cilvçku paðsajûta pasliktinâs, kur nu vel cilvçkam tiek iesists un atòemtas personiskâs lietas!
Zilonis
Re: stâvoklis pçc ...
18.04.2008 01:26
Oi,cik sasodiiti paziistamas sajuutas..arii piedziivoju pirms nepilna meenesha..tiesa,ne te LV.. Bet,zini,tad kad man to ieroci sejaa tureeja,es vnk sastingu. Un pec tam,es nedelju murgoju,domas shaudijas,jo nespeju "atiet" no taa notikuma,visvairaktieshi no tas bezpaliidziibas sajuutas,kas izpauzhaas pat fiziskaas saapees,diskomforta..Visur raadijaas,visi skita biistami..ir pagajis gandriz menesis,bet vel joprojam ik pa laikam atceros to notikumu un shausminos,bet nav vairs tik traki,laikam lenam tomer tas dusmas bushu izlaidusi ara.. Turies! Vienigais mierinajums- viss labais un sliktais naak atpakalj..un ne visi cilveki ir tik slikti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: