Akoholisms? Neticu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aizsāka Sonja 

Re: Akoholisms? Neticu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02.04.2008 11:42
mad...

es neizsleedzu nedz AD, nedz trankviljus, nedz PSIHOTERAPEITU...

visas taas ir maaksliigi radiitas atkariibas...

viens forumietis ir noorganizeejis, ka es regulaari sanjemu e-pastus par depresijas teemu... pat nojaushu, kursh tas iraid... ;)

tekstu autors ir pret jebkaadam ripaam... ar vienu piebildi... labaak dziivs nekaa miris...

es par sevi arii to pashu... nebuutu man AD un terapista, buutu vien citi mediibu lauki... aiz to es shiis atkariibas pienjemu kaa pagaidu variantu... vienmeer atgaadinot sheit ljaudiim, ka ljoti jaaieklausaas savaas sajuutaas, kad nododas kaada rokaas... vistumshaakajos briizhos taas ir vieniigaas, kas nemelo...

shitam peedeejam Tu droshi vien nepiekritiisi, bet tas nu ir tas, pie kaa es pagaidaam palieku.
Re: Akoholisms? Neticu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02.04.2008 12:20
...psihoterapijas fishka shaadiem pacientiem ir kaadaa posmaa radiit atkariibu, lai peec tam iemaaciitos dziivot pats... jo beerniibaa taa nu sanaacis, ka nav sanaacis iemaaciities...
Re: Akoholisms? Neticu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02.04.2008 13:07
...un tieði pçdçjam piekritîðu...bet formulçðu mazliet savâdâk - bût godîgam pret sevi...kas ir visgrûtâkais kustonim, kuru apzîmç ar HS...he, he, kâ viena no maòâm ir intuîcija...kura manis piesauktâs kleinâs morâles un audzinâðanas rezultâtâ tiek metodiski deldçta...

..secinâjums - ieklausies sevî un saproti, ko tu pats sev saki...un vadies pçc ðâ...nevis - viena tante teica...:)...vai sabiedrîba...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: