Ko nomierinoðu pirms lidojuma

Aizsāka Lailaa 

Lailaa
Ko nomierinoðu pirms lidojuma
03.04.2008 09:39
Ðausmîgi bail lidot, nespçju to pârvarçt. Varbût varat ieteikt kaut kâdas nomierinoðas zâles pirms lidojuma.
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
03.04.2008 09:43
Varbût vienkârði nedaudz viskiju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
03.04.2008 09:44
Vispâr bailçm nav pamata, gaisâ vçl neviens nav palicis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
03.04.2008 10:10
No kâ baidies? Ja visu laiku jâvaktç vai ðasijas tiek ievilktas/izvilktas, vai motori rûc pareizi, vai slîpums normâ...whatever..., tad nelîdzçs ne zâles, ne viskijs (man tâ bija kâdreiz). Dçlam arî bija bail, bet daudz nâcâs lidot un vienkârði pierada. Bet bailes viòam radâs no neveiksmîga lidojuma (bija kaut kâda avârijas situâcija) agrâ jaunîbâ.
Lilina
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
03.04.2008 12:51
Alkohols! Tas ir pârbaudîts!
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
03.04.2008 14:48
...no bez receptes pieejamaa- tikai alkohols... bet tad jaaskataas ka nepaarforsee, akal buus slikti... kad man bija bail, man shaibas ar visiiti diezgan labi anestezeeja ;-)
Lailaa
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
07.04.2008 09:15
Lûdzu esakiet kâdas nomerinoðas zâles no kâ ir neliels pofigisms. Vieglais alkohols nederçs, bet stipros dzçºienus nelietoju.
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
07.04.2008 11:20
Ja vieglos tad Martini, maziem malciòiem no kakliòa. Jâperk bûs pçc pârbaudes jo pudeli neïauj ienest. Interesanti bet fakts, pudele ko noperc pçc pârbaudes vairs neapdraud lidojumu droðibu un to var mierîgi dzert kâ vien vçlies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
07.04.2008 11:31
tad Tev jaadodas pie doka un jaadabuu kaut kas no dienas trankvilizatoriem. Grandaxin, xanax... buus pofigisms...
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
07.04.2008 17:45
P



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:20 by kachenite.
pilots666
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
07.04.2008 18:58
nez man ar sîkam bija baigi bail lidot, bet tagad- hvz, nesaprotu kâ var bût bail lidot. Statistika tak ir tâda- cik tur reizes lielâka iespçja ir iet boja ar automasinu neka ar lidmasinu.
cssssss
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
04.06.2008 17:39
Alprazolams. bet tas ir recepshu medikaments.
Re: Ko nomierinošu pirms lidojuma
05.06.2008 10:30
Kad nācās lidot vienai,pēc 100 gadu nelidošanas,ierāvu 1/2 3mg Lexotanilu,pirms izlidoshanas padzīvoju tualetē:)...bet,kad sākās lidojums, gribēju lai tas turpinās vēl ilgak. Atpakaļ lidojot pat zāles nedzēru...dikti patika tā padarīshana.:))
Lailaa
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
09.06.2008 09:54
2 tab lexotanilu un lidoju mierîgi. gribçtos teikt ar baudu fotogrâfçjot mâkoòu kalnus utt un baudot garðîgas pusdienas, tieðâm iesaku, kam bail lidot.
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
11.06.2008 21:50
...dereeja veel precizeet, cik stipras tab... iepeers kaads 2x6 i neko vairs nefotografees...
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
23.06.2008 12:57
Vakar no drauga puses tiku nolikta fakta prieksaa 11 julijaa lidojam uz Pariizi, biletes ir nopirktas un viesniica pasuutiita. Uz jautaajumu vai ieprieks nevajadzeeja ar mani parunaat, atbilde bija - tu buutu atteikusies. Kas drosi vien taa arii buutu.
Kops nelietoju zaales arpus Latvijas neesmu bijusi un pat ar zaaleem man nav taas labaakaas atminas par celosanu. Esmu sokaa par drauga riiciibu un nezinaa, ko man tagad dariit.....:(
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
23.06.2008 15:25
...savdabiiga pieeja... nav jau slikti domaats, bet nu savdabiigi gan...
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
25.06.2008 14:10
Ko darît? Lidot uz Parîzi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko nomierinoðu pirms lidojuma
25.06.2008 20:32
ir veseliigi laiku pa laikam parunaaties ar partneri, kaa vinjsh shajaa jezgaa juutas. protams, ja pietiek drosme. izdosies sho to interesantu uzzinaat... nav viirieshiem viegli zinaamaa meeraa piestraadaat par sanitaaru. es zinu, ka skan skarbi, bet taa vish i.

iespeejams, ka puisis jau visu bija izsmeelis. smuki nav, bet var saprast. ar baileem ir taa, ka tajaas vnk jaaiet iekshaa. nezinu cita celja. es ne vienmeer eju, arii aizlaizhos, bet tad atkal meegjinu.

ja senebreju folkloraa Biibelee ir kaut viena patiesiiba, kas der distonikjim, tad taa skan -- taisnais kriit septinjas reizes un celjas atkal augshaa...

septinji ir simbolisks pilniibas skaitlis. taatad var buut kaut 7000 x 7... vai cik tur veel... cik pasham gribas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 13?
Ziņa: