Kâ lai tiek vaïâ??

Aizsāka kachenite 

Re: Kâ lai tiek vaïâ??
23.04.2008 21:34
...nez vai skraideleetu pa aarstiem, ja jau taa pleca saape dotu ieksheeju harmoniju...
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
23.04.2008 22:56
Jâ, ar mçri saslima daudzi, bet kâpçc bija arî tâdi, kas nesaslima?

Lasiju, ja nemaldos Kurpatova vai Sineïòikova grâmatâ, kad pienâk gripas epidçmijas laiks, un tas tiek reklamçts un brîdinâts, saslimst daudzi jo daudzi...tîri psiholoìiski!
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 07:22
Informâcija rada bailes. Izskatâs, ka bailes ir pamatâ VD arî.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 11:30
Ir, ir un kâ vçl ir!
G.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 12:53
Un kâdas iekðçjâs problçmas ir apslimuðâm zivîm, putniem, dzîvniekiem un augiem?
Ja par infekcijâm (kaut tiem paðiem rinovîrusiem), tad tie ir tâdi paði dzîvi organismi kâ citi, un makro un mikroorganisma lîdzâspastâvçðana ir normâla dabas sastâvdaïa.
Infekcijas bçrnîbâ nodroðina normâlu imûnsistçmas attîstîbu un nobrieðanu – tâs ir nepiecieðamas.
Mans novçrojums ir, ka cilvçkiem problçmas bieþi rodas no tâdas pârspîlçtas uríçðanâs sevî un analizçðanas. No tâ, ka nekad neïauj banânam bût vienkârði banânam.
Un nemçìiniet stâstît, ka cilvçki pârçdâs tikai un vienîgi dçï psiholoìiskiem iemesliem. Klasisks piemçrs ir tradicionâlais latvieðu svçtku galds ....
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 13:46
Bat `normâls` cilvçks, ar sakârtotu psihi, nekad nepârçdîsies....vai viòð to dara zinâmas spriedzes rezultâtâ vai kâda cita iemesla dçï, bet kaut kas tur slçpjas...


P.S. JA nervu sitçma ir novâjinâta, tad arî imunsistçma nav stipra
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 14:07
Es jau tâ domâju ka kaut kas ar mani nav kârtîbâ jo laiku pa laikam pârçdos... bûs jâaiziet pie psihoterapeita pameklçt slçpto depresiju vai kâdu bçrnîbas traumu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 14:24
Cilvçks ir sabiedriskais zvçrs. Ko dara zvçri brîvajâ dabâ. Ðkrien pçc medîjuma, negausîgi pierijas, cik var (nav jau zinâms, kad atkal trâpîsies), guï ar pilnu punci. Cilvçks dara tâpat, tikai çdiens mums pieejams vienmçr;)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 15:57
latvieshu sveetku galds... daudzi latvieshi ir njeemushies praatu un to no savas dziives iznjeemushi. videejais latvietis ir nevesels ar galvu kaut vai savas veestures deelj. kompleksains un bailiigs. kad zuud psihologjiskaa vajadziiba ziimeeties, aiziet arii sveetku galds.

un vai tad dziivnieki nav stresaa? zoopsihologjija ir ljoti interesanta zinaatne. esmu ielasiijusies. labaak paliidz cilveekam saprast sevi.

a urkjeeshanaas izvelk snaudoshaas probleemas dienasgaismaa, kas visu laiku ir taapat trauceejushas un mieru nelikushas. paurkjeejam, apskatam, aptaustam, domaajam, saprotam, ka varam atlaist to visu, nolikt un dziivot... savaadaak psihe nepatiikamas atminjas neatlaizh. taas ir jaaizlaizh caur praatu. aiz ko tad raudam draudzeneem uz pleca?

neurkjeetaas, bet taapat trauceejoshaas probleemas vnk aiziet uz rumpi. slimojam. aplis apiets.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2008 16:03 by Runcene.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 16:57
Bet vispâr tâ visa dzîve var paiet nouríçjoties ;D
Gandrîz tâ pati rukðu bûðana, kas pie svçtku galda...nu to es varbût saku aiz skaudîbas, gastrîta dçï man jâatrod cits veids, kâ likvidçt psiholiìisko diskomfortu:)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 18:43
Bet vispâr tâ visa dzîve var paiet nouríçjoties ;D
____________________________________________________

Ir jau tâdi cilvji, kam nemaz nav nepiecieðams uríçties sevî, viòu nekas netraucç, bet tâdiem, kas tusç ar VD vai depresiju vai vnk trauksmi, der sevî pauríçties un îstenîbâ, lai normâli eksistçtu, nekas cits jau neatliek :( uríçjâs, uríçjâs un neaizuríçjâs :)

Citam tâs problçmas aiziet uz rumpi, kâ Runcene saka, un tiek ârtçta slimîba,cilvîts laimîgs, çd ripas un veseïojâs,un nav pat doma, ka tas tâ tîri somâtiski (ja pareizi izsakos)..bet ar to jau nav nekas atrisinâts, viss paliek dziïi iekðâ....

P.S. Strawberry, a Tu ari laikam nervozs cilvçciòð, ja Tev gastrîts, jo tas esot nervozajiem un trauksmainajiem??!!! Tâpat kâ man :D
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:07
Brasilia, es gribçtu iebilst pret to "cilvçciòð", nepatîk man ðitâds cilvçka apzîmçjums:) Nervu sistçmas tips man ir tas jutîgais, tas gan fakts. Tomçr, es tagad, kopð "dalos par savu gastrîtu", esmu uzzinâjusi, ka tas ir tik daudziem, un ar piebildçm:" man tas ir jau daudzus gadus", un pie tam ne nervozajiem tipiem...tâ kâ ej nu sazini, kas ir cçlonis. Jeb pareizâk sakot, tas katram varbût cits. Man labi atbilst Lûles Vilmas versija, gandrîz kâ kulaks uz acs:)
Nu jâ, bet jâuríçjas jau ir. Man jau arî gribas saprast, kas no jâ ceïas :D
Ripâm aiziet daudz naudas, bet jçgas lielas nav:)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:11
Sorry, par `cilvçciòð` ;) Jâpaskatâs, kâ tur Vîlma par gastrîtu sakâs...

A, to gastrîtu tak nevar izârstçt ne?AParstç un pçc laika atkal klât?!

Un no tâm ripâm toch nav nekâdas jçgas...un tagad man vispâr liekas, ka ne no kânav jçgas...esmu par daudz sauríçjusies un laikam viss reizç nâk uz augðu ...
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:16
Brasilia, domâju, ja kardinâli neko nemaina, neko nevar izârstçt.
Lûlei Vilmai par gastrîtu un kuòìa pronlçmâm
ir grâmatâ "Boï v tvojom serdce" (lasîju krievu versiju, bet latviskais nosaukums ir tâds pats- Sâpçs tavâ sirdî vai tml.)



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2008 19:17 by strawberry.
G.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:18
Par psiholoìiskâm problçmâm pavisam noteikti liecina tik apsçsta iecentrçðanâs uz konkrçtu ideju un tâs uzdoðana par kaut ko absolûtu. Par pârçðanos bija domâts vienîgi kâ ilustratîvs piemçrs... Bet kâds te grib iestâstît, ka svçtku galds ir vienîgi zîmçðanâs. Tam, kas to teica, laikam nav ne Ziemassvçtku, ne kâzu, nekâdu vienkârðu cilvçcîgu lietu. Varbût tieði tâpçc arî ir slimîbas?
Beidzu komentçt ðo topiku.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:21
G., ikvienam ir kâda psiholoìiska problçma :)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:24
Lûlei Vilmai par gastrîtu un kuòìa pronlçmâm
ir grâmatâ "Boï v tvojom serdce"
_________________________________

Tâ ir kâda no tâm grâmatâm, kas seðâs daïâs iznâkusi??? Ja, cita, tad man tâda nav...Aaa krievu lapâs varbût, ka var atrast, tajâ paðâ koob.ru, jâpaskatâs
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 19:35
Ieliec googlç, vairâkâs vietâs visas Vilmas grâmatas ir nokaèâjamas vai lejuplâdçjamas :)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 20:08
http://www.koob.ru/viilma/

Reku ir, ja nu kâdam vajag!
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 21:05
pilniigi droshi nenjem mani galvaa, G. es taksh esmu oficiaals trakais ar diviem F...

... uz sveetkiem cepu baigi garshiigos piiraagus. taa kaa nav tik traki...

un cerams, ka strawberry reiz kaadu varees apeest. es maaku arii ar zirnjiem cept, man draugi vegjetaarieshi....



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2008 21:06 by Runcene.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 21:24
Es arî tagad varu apçst kâdu pîrâdziòu, jautâjums, vai vajag? :P Esmu tik smuki nometusi 5 kg :)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
24.04.2008 21:31
Tad nevajag!
Un tie 5 kg nost, tâpçc, ka gaïu neçd?
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
25.04.2008 07:33
Nu nç:) Gaïu es jau sen neçdu (izòemot ïoooti retus gadîjumus, kâ speía pîrâdziòus ziemassvçtkos un ðaðliku jâòos :D) Bet man gastrîta saasinâjums bija baiss un es neko lâga nevarçju ieçst un tad neçdu ar. Katru nedçïu taisîju bada dienas pa 36 stundâm un pârçjâs dienâs tikai kaut ko vieglu un maz. Mçneða laikâ 5 kg nost. Un nu jau mçnesi tâ turas.
Man ir patiess prieks, jo nav ïaunuma bez labuma :D kad es iedomâjos, ka vairs katru dienu nav jâstaipa lîdzi 5l ûdens bundulîtis...:D...un viens ðausmîgi smuks kostîmiòð man atkal izskatâs ideâli...vienîgi tie rîðanas prieki izpaliek :( Ðodien kolçìei ir vesels maiss ar èipðiem, vakar bija ðampis...heeh...bet es audzinu raksturu :D
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
25.04.2008 09:59
MAn te ðodien arî svçtki darbâ, bet no gardumiem (ne saldumiem) nevaru atteikties :) Çdu íilavmaizes ar sieru :)

Kâ Tu vari 36 st. izturçt uz ûdens, man kunìis krampî velk
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
25.04.2008 11:09
Dzeru ûdeni ik pa laiciòam un siltu. Vai arî zâïu tçjas.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
25.04.2008 23:00
K



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:31 by kachenite.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
25.04.2008 23:04
kachenite- tas par skraidiishanu bij domaats ku! uz Tava piemeera pamata, ne Tev kaa risinaajuma mekleetaajai. Atvainojos.
k.Matilde
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
26.04.2008 10:07
interesanta teema, tai slimoshanai ir iziets cauri. slinkums rakstiit. bet veel nesen uznaaca veelme paslimot, pirms kaadiem 2 meeneshiem. zemapzinjaa atstaati taadi nospiedumi, ka tie liek maniit visu dziivi, atslaabinaaties nevar.


par paareeshanos ikdienaa - kad sakaarto sevi energjeetiski, tad pie shiis lietas nemaz nav jaadomaa, organisms pats nobremzee, dod signaalu, kad jaabeidz eest.
man visvairaak savaa pashreizeejaa dziivee patiik tas, ka es ljoti maz veeriibas veltu uzturam, saliidzinoshi , kaa tas bija pirms gadiem 10.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
26.04.2008 13:15
k.Matilde Wrote:
-------------------------------------------------------

> par paareeshanos ikdienaa - kad sakaarto sevi
> energjeetiski, tad pie shiis lietas nemaz nav
> jaadomaa, organisms pats nobremzee, dod signaalu,
> kad jaabeidz eest.
> man visvairaak savaa pashreizeejaa dziivee patiik
> tas, ka es ljoti maz veeriibas veltu uzturam,
> saliidzinoshi , kaa tas bija pirms gadiem 10.

ljoti ekselenta doma... es esmu saakusi eest vienkaarshaak, nekaadas machkas, ko sauc par rasoliem utt... katram savs, protams, bet es pie taa pat nepiedomaaju, tas vnk atnaaca it kaa pats... es to atskaartu ne visai sen, lasot strawberry tekstus par eeshanas un kungja lietaam... saaku domaat, kaa tad ar mani ir... eeshana ir savaa zinjaa dalja no fellowship, cilveeki atlaizh grozhus, bet var tak priecaaties arii, eedot ko taadu, kas nemoka iekshas...

a par to, ka ne visi ir ar nerviem slimi... es teiktu, ka neviens nav slims ar nerviem. katram vnk savas gruutiibas. katrs risina savaadaak, bet riishana ir viens perfekts antidepresants, taapat arii cigas, alinjsh utt...
Re: Kā lai tiek vaļā??
26.04.2008 20:15
strawberry-Tev gan dzelzs griba!
Man arī ir stiprs raksturs-negribu, bet ēdu...bļaviens, rociņas pashas atrod ledusskapja durtiņas, pashas paņem ko vēlas un sabā˛ manā mutītē, pilnīgas šshausmas.Mēgināju ieturēt "neēdamās" dienas, bet ne vienmēr sanāk...vienīgais, nezināmu iemeslu dēļ, man , kopshš Lieldienām, negribas gaļu, desu u.t.t.-neēdu un nekas, pat vēdera piepūshanās pārgāja.Viendien nu tā sagribējas krogā gaļiņu, paēdu, a vakarā domāju, Jēziņ, mans vēders parsprāgs no gāzītēm:)) Tātad, rumpis pats rāda, nu nevajag, vijolīt, Tev gaļu, nevajag.

...man kompis gļučī..:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 7?
Ziņa: