Kâ lai tiek vaïâ??

Aizsāka kachenite 

Re: Kâ lai tiek vaïâ??
26.04.2008 20:42
Nea, Vijolît, nav tâdas gribas man. Vienkârði man ir problçmas ar kuòìi. Badoðanâs palîdz, liekais svars kuòìim arî nav vçlams. Badojoties diskomforts ir mazâks, nekâ pârçdoties, tad nu arî izvçlos :D Bet tâpat jau, tikko ir labi, rociòas grâbstâs pa ledusskapi :-)))
Laikam jau tâ ir, ka rumpis pats pasaka, ko tam vajag, jâieklausâs tikai... a vai tad ir laiks:)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
26.04.2008 22:09
P



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:33 by kachenite.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
30.04.2008 20:14
G



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:33 by kachenite.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
03.06.2008 21:32
...



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:32 by kachenite.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 08:10
kachenite

tas buus mazliet absurds, ko teikshu, bet reizeem, kad klaajas slikti ar fizisko veseliibu, ir labi paartraukt apmekleet aarstus... uz kaadu briidi vismaz. rumpii jaamaacaas ieklausiities. tam vajag laiku un klusumu bez aarstu trauksmes zvaniem. cik nu esmu savaam vajadziibaam sapratusi, tad aarsti ir ljoti tehniski domaajoshi. arii tie, kuru profesija nav griezt. es laikam vispaar neietu pie aarstiem, ja laiku pa laikam nevajadzeetu darba nespeejas lapu. zobaarstu vajag, protams, bet taa ir ljoti tehniska profesija. to mees pashi nevaram.

fizioterapeits, rehabilotologs ir ok, jo tie ir sameeraa optimistiski ljaudis. daudz teoreetiski neiespeejamu lietu redzeejushi notiekam. citiem ar dazhiem patiikamiem iznjeemumiem piemiit slieksme biedeet, ignoreejot to, ko var paveikt gribasspeeks... pacienta "ieguvums" tad ir paarmeeru. lieka stresa savaakshana sevii, kas nabaga gribasspeeku nokauj veel vairaak.

mediciina ir aizgaajusi prom no pamatveertiibas, ka nevar aarsteet kjermeni, neaarsteejot dveeseli... jaa, ir attiistiijushaas modernaas tehnologjijas, kur nepiecieshama shaura specializaacija, bet tas ir devis arii ne to labaako ieguldiijumu.

rakstiitais, protams, neattiecas nedz uz onkologjiju (nedod dies'), nedz uz citaam trakaam un mazaak trakaam probleemaam, kur tomeer jaariikojas nekaveejoties. tas attiecas uz hroniskaam kaiteem kaa Tev.

Tev jaadomaa par to, ko vari dariit shodien, kaa vari savam rumpim paliidzeet shodien un kaa straadaat ar to shodien, nedomaajot par citaam lietaam. par to, kaa buus, piemeeram, jo tas laupa daudz energjijas.

ir viens labs staastinjsh...

maaceklis prasa skolotaajam -- cik ilgu laiku man vajadzees, lai saniegtu Tavu liimeni?
-- kaadus 5 gadus...
-- tik ilgi??? bet, ja es maaciitos daudz uzciitiigaak?
-- tad kaadus 10 gadus...
-- oi, bet, ja es maaciitos dienaam un naktiim?
-- tad 15 gadus...
-- kaa lai to saprot? ikreiz, kad esmu gatavs meerkja sasniegshanaa ieguldiit vairaak energjijas, Tu man apgalvo, ka tas aiznjems vairaak laika.
-- atbilde ir pavisam vienkaarsha. kad viena no aciim ir veersta uz meerkji, pasha darba veikshanai tev atliek tikai vairs otra...

tas ir it kaa pretrunaa ar ideju, ka nepiecieshams nospraust meerkji un iet uz to, bet patiesiibaa te nekaadas pretrunas nav, jo, ejot uz meerkji, nevar skatiities gaisaa vai maakonjos, bet uz katru sperto soli...

mosh nopeerc Robina Ðarmas graamatu "Mûks, kurð pârdeva savu Ferrari". Laba shaadai situaacijai. staasts par advokaatu, kas bija nonaacis pie pilniiga fiziska un gariiga sabrukuma...
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 08:57
Runcene, par ðo grâmatu esmu dzirdçjusi, grâmatnîcâs tâ ir?
Varbût nternetâ ir nopumpçjams krieviskais variants?
Laila
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 10:46
Strawberry -

Vçl vakar redzçju kâdu puisi samaksâjam par ðo grâmatu pie kases "Valtera & Rapas" grâmatnîcâ...:)))
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 15:20
Ir, ir grâmatnîcâs ir...
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 15:31
Jâ, tâ par mûku ir laba...
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 18:44
Atradu, ir nokaèâjama

http://bookz.ru/dl2.php?id=39140&t=z&g=22&f=sharma_robin01&a_id=8470
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 19:10
principaa tagad graamatas vajag censties pirkt pie izdeveejiem. apskataamies graamatniicaa vai netaa, kas izdevis, un uz priekshu... gandriiz visi tirgo arii pashi, bet daudz leetaak.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
04.06.2008 19:40
Jâ, es arî tâ skatos. Bet ðitâ no neta ir vçl labâk. Vienîgi kâdreiz gribas lasît arî latviski un grâmatas formâtâ. Bet citâdi, tiem, kas grib daudz lasît, krievu valoda ir nenovçrtçjama.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
09.06.2008 11:02
Vispâr, ja grib tikt no problçmas vaïâ tad nevajag interesçties pie tiem kas ar to sirgst, it îpaði forumâ... jâmeklç ir pie tiem kam ðîs problçmas nav... jo ðî foruma sadaïa ir viena vienîga garîgâ masturbâcija sirgstoðajiem... un visi kas it kâ izveseïojas, pec maza brîþa ir te atpakaï jo tâ ir sava veida atkarîba...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
09.06.2008 12:43
masturbaacija ir normaals process. kaadu laiku arii 16x dienaa varbuut, bet tas parasti paariet. ja nepaariet, tad nenaakshana forumaa taapat neglaabs.

kad cilvees saprot, ka vinjam ir kaadas psihologjiskas pielaagoshanaas gruutiibas, pilniigi normaali, ka pirmaa reakcija ir shoks. tad ir svariigi izjust, ka neesi taads vieniigais.

katrs, kam ir shiis gruutiibas, risina taas savaadaak. sheit tikai padiic. tas arii nav nekas slikts. neredzu probleemu.

tie, kam shiis probleemas it kaa nav, ir citas, un daudz sliktaakas... taa kaa tas nebuus risinaajums.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
09.06.2008 12:52
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------


> tie, kam shiis probleemas it kaa nav, ir citas, un
> daudz sliktaakas...

Lûk ðis jau ir kaut kas kreizî :-)))
Vai jûties ignorçta un piespiesta pie zemes?
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
09.06.2008 13:02
es nedomaaju, ka cilveeks ar hroniskiem aizcieteejumiem ir padomdeveejs distonikjim, jo taads pats distonikjis vien ir... un sliktaaks taapeec, ka to noliedz. nav, miiljaa, it nemaz kreizii... taiisni preciizi starp aciim...
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
09.06.2008 19:23
Problçmas jau mums ir visiem, tas ir fakts. Sliktâkas, labâkas, kas tad to var noteikt?
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
09.06.2008 23:37
R



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:35 by kachenite.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
10.06.2008 00:21
kachenite

Varbût man nav pareizs skatiens uz tâm lietâm bet es neapðaubu to, ka te visi foruma aborigeni vairâk vai mazâk atkarîgi vai ar saviem îpâtnçjiem klikðíiem... taèu ja runa ir par garîgâm problçmâm tad tâs ir sakne visam un tur tikt pie kâda atrisinâjuma ar cita sirdzçja palîdzîbu ir visnereâlâk...


Runcene

Ja runâjam par distoniju tad es nebût nenoliedzu, ka man ar to nav nekas kopçjs... tieði otrâdâk, atzîmçju, ka vienu vai otru no forumâ apskatîtajâm sajûtâm esmu izbaudijis... taèu uz ðo brîdi kâdi negaidîti pârsteigumi no organisma puses man gadâs ïoti reti un ir vâji izteikti... savukârt ar aizcietçjumiem protu ïoti labi tikt gala un viòi man uz smadzençm praktiski nespieþ tâ kâ nez vai bûs par pamatu tam, lai nevarçtu dot padomus distoniíiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
10.06.2008 16:10
ku!

es atkal atkaartoshos -- man ir smagas aizdomas, ka te neviens zemapzinjaa padomus negrib. un pricipaa cilveeks to zina, jo neviens nav stulbaaks vai sliktaaks par otru.

atbildes ir pashaa, un taas atnaaks ar laiku. simptomi ir pusliidz vienaadi, jo vegjetatiivajai nervu sisteemai nav daudz celju, kur dizhi izveersties, bet atbildes buus katram jaameklee pa savam. un reizeem ne tik aatri un vienkaarshi. ar tradicionaalo pohuj buus par iisu.

ljaudiim ir vajadziiba pakomuniceet vietaa, kur vinjus saprot. viss sheit notiekoshais nebuut nav jaauztver kaa ceriiba, ka kaads ko ieteiks... ieteikt jau var, un tas ir labi... nebuutu man savulaik neviens neko ieteicis, buutu beediigi, bet sabrukushu vai satraumeetu emociju pasauli nedziedee ar praata sleedzieniem.


kachenite

man taas graamatas, kas besi uzdzen, parasti tobriid ir taas vajadziigaakaas... lai gan -- ne gluzhi besi, bet taadas mazas skudrinjas...



Edited 1 time(s). Last edit at 10.06.2008 16:11 by Runcene.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
10.06.2008 21:31
Runcene

OK. Pârliecinâji :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
G.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
11.06.2008 09:43
Ku!, ir arî tâda lieta kâ atbalsta grupas. Pie mums tas varbût nav tik populâri (zinâmâks piemçrs – anonîmie alkoholiíi), bet rietumos un Amerikâ, ðíiet teju katrai kaitei un problçmiòai tâdu var piemeklçt, arî internetâ viòas darbojas. Tur savâcas kopâ kâ reizi attiecîgie bçdu brâïi un mâsas. Sâkot no bailçm no tumsas un visâdâm atkarîbâm un beidzot ar vçzi - paðiem un radiem un paziòâm u.t.t. Ðíiet, tas nu ir pierâdîts, ka domubiedri tomçr ir efektîvâkais iespçjamais atbalsts. Jebðu vesels slimo nesapratîs.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
11.06.2008 10:02
Protams, galu galâ pats esmu regulârs medicînas forumu un saitu apmeklçtâjs un labprât dalos savâ personiskajâ pieredzç un labprât uzklausu citu pieredzi un viedokïus... taèu kas attiecas uz garîgo veselîbu tad manuprât ðiem cilvçkiem pçc iespçjas vairâk vajag kontaktçt ar veseliem un saprotoðiem cilvçkiem vai vismaz tâdiem kam problçmas ir nelielâ mçrâ jo savstarpçja sapraðana ðeit maz ko lîdz, jo varâk tâpçc ka garîgâs problçmas jau kâ reiz arî balstâs uz nespçju lietas pienâcîgi saprast... IMO

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
besk
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
11.06.2008 11:29
es tagad riskçju nâkt lielâ apsmieklâ, bet iesaku autorei izlasît dþ. mçrfija grâmatu "tavs zemapziòas spçks". (nesajaukt ar to otru, lîdzîgo, arî kaut kâds spçks.) ðim gadîjumam man ðíiet piemçrota!
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
11.06.2008 12:01
Otru sauc Tavs iekðçjais spçks
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
11.06.2008 18:20
ku!

shie cilveeki jau komunicee ar veseliem un saprotoshiem ljaudiim... es, piemeeram, visu laiku ar Tevi komuniceeju... bet ar atbalsta grupaam ir taa, kaa G. raksta. pilns nets visaam kaiteem, un tas tieshaam straadaa... apmeeram 15% no tiem, kas izkjepurojushies, saka, ka vinjiem paliidzeejushas tikai un vieniigi atbalsta grupas.

besk

kaapeec naakt apsmieklaa... vnk autorei daudz graamatu jaapeerk... ;)
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
11.06.2008 19:21
un veel... nabaga distonikjis tachu ikdienaa ir saistiits ar tik daudziem normaalajiem, ka bail...

pirmkaart, visi daudzie sharlataani, kas vinjam ir... it sevishkji, ja vinjsh veel ir gribu-izmeleeties faazee...

otrkaart, gjimene, kas parasti ir izbesiita...

treshkaart, skola vai darbavieta... taas gan parasti izbesii distonikji, bet fakts ir fakts...

nav daudz vietu, kur distonikjis vareetu sastapt kaadu liidziigo, jo kursh gan ikdienaa atziisies... atliek vieniigi virtuaali.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
12.06.2008 11:42
P



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:43 by kachenite.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
12.06.2008 14:22
Kamçr nebiju lasîjusi ðo te sadaïu, arî domâju, ka man ar VD nav nekâda sakara. Bet tagad domâju, ka ir. Jo ikvienam no mums ir veìetatîvâ nervu sistçma, un tâ tur visâdi mçdz reaìçt. Man ir dziïa aizdoma, ka katram ðitâ lieta attîstâs atkarîbâ no tâ, cik ïoti cilvçks nobîstas no kâdâm negaidîtâm organisma reakcijâm.
Re: Kâ lai tiek vaïâ??
12.06.2008 15:06
He, es redz nesaku ka man ar VD nav nekâda sakara bet tajos laikos kad bija problçmas tas tika nosodîts un uzskatîts par mikstèaulîbu un vârgulîbu... bûtu toreiz zinâjis ka tâ ir slimîba, droði vien vçl tagad slimotu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: