vai hipnoze?

Aizsāka esteir 

vai hipnoze?
19.04.2008 15:11
Sveicinati!

Vai kads no jums ir bijis pie hipnoterapeita? kadas atsauksmes? varbut varat ieteikt kadu tiesam sakarigu in jedzigu, sava darba un ta rezultatos ieinteresetu terapeitu. Esmu meginajusi sazinaties ar t.s. P.Stradina "Panaceju", tacu izskatas, ka ta apvieniba ir panikusi/neaktiva un , skiet, tur nevienam isti nav laika. varbut kludos, bet ta nu skiet. Un citu vietu, kur versties, vienk nezinu...
Esmu bijusi pie psihoterapeites, kas man tiesam loti daudz palidzeja tikt pari notikumiem, tacu jutu, ka kkur dzili mani tup kkas smags un neatrisinats, ko nevaru noformulet vardod, bet kas ir un kas loti ietekme katru manu dzives bridi. Un man tik loti negribas, lai tas, kas kadreiz bijis, visu dzivi trauce un nelaidz garam. tagad, iespejams, es varu ar daudz ko sadzivot, bet gribas tacu ari dzivot - ta, ar pilnu kruti. Vai ne ? :)
Ceru, ka kads vares sniegt noderigu info.
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 16:15
Es nevaru Tev palîdzçt ar padomu, bet vçlos pievienoties tavam lûgumam , jo arî par to esmu domâjusi un mçìinâjusi interesçties, taèu nekâ...mani tas ïoti interesçtu!
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 16:43
Negribu aizvainot vâjiniekus bet ieteiktu neaizrauties ar veltîgiem meklçjumiem dziïumâ un neïauties viltîgiem ïauþiem iestâstî, ka vajag rakt dziïumâ un izmânît no jums naudu, kuras jau tâpat jums nav daudz... bet palûkot tepat vispuse, jo parasti iemesls tam, ka neizdodas panâkt izmaiòas savâ dzîvç ir meklçjamas tajâ apstâklî, ka neko nemainît ir çrti un vienkârði un tas neprasa piepûli... un pçc bûtibas ir tas pats slinkums... pret kuru ir tikai vienas zâles... darbs...

Un tas viss nebija teikts lai kâdu aizvainotu, dabâ viss ir tâ iekârtots, ka tiecas lîdzsvaru ar minimâlu enerìijas patçriòu... izmaiòas uz augðu vienmer saistîtas ar palielinâtu enerìijas pateriòu, diskomfortu, palielinâtu fizisku vai garîgu slodzi... tâ kâ visticamâkais tur arî meklçjama tâ vaina... un ja nebûsiet gatavi izjust neertîbas un nepatîkamas sajûtas, tad ne ps. terapeits, ne hipnotizçtâjs ne citâds pûðïotâjs jums nepalîdzçs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 16:50
...no visa teksta shitas gan taisniiba "... un ja nebûsiet gatavi izjust neertîbas un nepatîkamas sajûtas, tad ne ps. terapeits, ne hipnotizçtâjs ne citâds pûðïotâjs jums nepalîdzçs..." (c) ku!
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 18:14
...ku! pauþ viedu domu...pievienojos par visiem 100...
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 19:47
pashai nav pieredzes ar hipnoterapiju, bet zinu ljaudis, kas ir gaajushi. kaadus 3 gabalus laikam. neviens man zinaamais ar sho te neko dizhu nav panaacis. ljoti iislaiciigi rezultaati.

man ir aizdomas, ka Latvijaa shii lieta kaut kaadu iemeslu deelj veel nav attiistiijusies.
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 20:35
...man bijusi saskare...un pie tam absolûti pozitîva...nezinu gan kâ ar brîvvalsts korifejiem...
Re: vai hipnoze?
23.04.2008 20:35
...par to attîstîðanos Runcenei jâpiekrît...
Re: vai hipnoze?
29.04.2008 19:51
To madcynics

Varbut Tu varetu vaurak pakomentet, piemeram, ieteikt savu hipnologu?



To: Ku!

Var jau but, ka viens no iemesliem medz but slinkums utt. Saja gadijuma uz sevi to nevaru attiecinat, vienkarsi atkal un atkal no jauna saprotu - lai kur es atrastos un ko daritu, par spiti maniem centieniem, kaut kas neapzinats mani loti specigi tur un nelaiz vala. Ar pratu kaut ko varu saprast, bet tas man nepalidz dzivi dzivot un izjust labak.

Ja ne hipnologs, tad varbut kads var ieteikt tiesam labu terapeitu? Ir tacu ari pozitivas pieredzes un rezultati :)
ma no kautkurienes
Re: vai hipnoze?
29.04.2008 22:21
...tie bija padomju laika IV pârvaldes speèuki...no bedres mani izvilka pâris mçneðu laikâ...un nevis gadu garumâ, kâ te tiek birstçtas smadzenes...tâ ka, diemþçl, palîdzçt nevarçðu...
Re: vai hipnoze?
30.04.2008 17:32
Un tagad tie specuki vairs nav? piedod- vai mirusi? Tad gan zel... Un kas ir IV parvalde????
Re: vai hipnoze?
01.05.2008 03:58
C



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:37 by kachenite.
Re: vai hipnoze?
01.05.2008 10:18
hipnoze ir kodeeshana... logjiski, ka buus iislaiciigi rezultaati, bet, ja liidz, kaadelj ne... tikai raadaas, ka Latvijaa veel shvaki...
Re: vai hipnoze?
01.05.2008 12:14
MAn pstrp. teica, ka hipnoze derot kaut kâdâ konkrçtâ gadîjumâ, piem., izvaroðanas, bet VD sakarâ tâ nelîdzot, nu tas jau laikam sanâk kâ kodçðana
Re: vai hipnoze?
02.05.2008 15:16
...es pats esmu dzivs piemçrs ilglaicîgam efektam...un ar kodçðanu tam maz sakara...tikai...psihoterapija ir ienesîgâks rûpals...tad kâpçc lai pstrpeiti slaktçtu vistu, kura dçj zelta olas???...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: