Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D

Aizsāka snukers 

Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 10:44
Ir pagâjis jau gandriiz pus gads, kops pirmaam sirdssaapem. Pa vidu sim posmam viss bija ok. Biju arii sajaa posmaa ieguvis jaunu draudzeni, kas mazliet palidzeja aizmirst, bet tagad kad jau pagajis 1,5 menesis kops izskiros, atgriezaas vecaas juutas pret pirmo meiteni. To visu veel saasina, ja man ar vinu jadara kaut kas kopigs, un taa bija vakar. Es nevaru saprast, kas man vinaa tik loti saista. Vina nav ne princese,ne modele bet tik un taa es vienmer izveletos vinu. Cik saprotu, vieniigais veids aizmirst vinu ir satikties ar citu meiteni, bet arii taas attiecibas nebuus pilniigas, jo nakotnee veleetos saiet kopaa ar pirmo draudzeni. Un stulbakais ir tas, ka apkart ir daudz forsaku meitenu, bet taas vecaas juutas un atminjas mani vienkarsi beidz nost, znaudz, vinas klatbutne vnk saploku, un zinu, ka arii vinai nav viegli.
Un paskatoties muusu nakotne , es redzu , ka nu mums diez vai vareetu buuut kopiigi celji, vina tik naiva, bet es ,beidzot ticis galaa ar savaam sirdslietam (dzivoju bez teva, bija gruti aptvert un saprast, ka partopu par viriet, bija gruuti samierinaties ar viiriesa dabu, bet pamazaam saku saprast), sapratu kaadi mees viriesi patiesiibaa esam. Un lielas problemas man sagaadaaja to pienemt. Ja berniba domaju, ka sekss slikts, ka tas ir kaut kas ipass, ka sabiedriiba par to nedoma, ka viirietim nav vajadziigs tik daudz seksaun ka es nu noteikti nebuusu perverss vecis, bet izradaas, ka tadi esam mees visi, tikai katrs savaa meeraa.Un buutu gruuti dzivot ar meiteni, kurai ir veel naivi uzskati, tam buutu jaizmanto vai nu gumijas lelle, vai nu kulaks :D :D nekad nebuutu domajis, ka taa notiks ar mani , bet re kaa :D
Luudzu padalities savas domas, pieredze, izsakiet parmetumus, esmu tam gatavs (iespejams :D )



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2008 10:44 by snukers.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 10:47
Varbût taa nav milestiba pret so konkreto meiteni, bet varbuut alkas peec patiesas miilas?
Vismaz prieks, ka esmu saacis pilnveidot sevi.Saaku lasiit filosofiskas graamtas un pagaidaam vislabaaka ir ''Alkimikis'' :D



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2008 10:50 by snukers.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 10:58
Bet tâ tikpat labi var bût arî mîlestîba, varbût kaut kas nepabeigts attiecîbâs...ar mani ir lîdzîgi, un ja es to spçtu noformulçt un saprast, tad noteikti tâ nebûtu...tikai manâ gadîjumâ-dzîvoju kopâ ar cilvçku, bet ir uzradusies vecâ mîlestîba ar kuru cîtîgi kontaktçjam, satiekamies, un ir tik labi bût kopâ...
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 11:00
Mana lielaka kluuda , ka iemiilejos tik agri, pat visusskolu veel nepabeigdams :@
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 11:02
Tas taèu nekas, es jau pamatskolâ paspçju 3x iemîlçties :)))
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 11:13
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mana lielaka kluuda , ka iemiilejos tik agri, pat visusskolu veel nepabeigdams :@

Tava lielâkâ kïûda ir tâ, ka Tu to uzskati par kïûdu.. :))
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 12:31
...spçt iemîlçties - tâ ir Dieva dota dâvana, kas kuram katram netiek sniegta...es arî videnç paspeju iemilçties, sanîsties, atkal iemilçties...un tâ katru reizi...:)
...bet mîlçt (nevie iemîleties) ir jâprot...un jâmacâs...tîri intuitîvi...:)
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 14:59
Tas , ka starp mums veel kaut kas ir , to es zinu drosi. Bet kas ,nezinu. Tapec noteikti vislabakais man buutu tik gala ar musu attiecibam, nav labi taas atstaat pusmastaa. Un tomer, no siis miilestiibas pret vinu , man ir bail! Atklaadams sevii virieti, es juutu, ka man vajag ko pikantaaku :D :D Un nezinu,vai ilgi vien ar erotiskajaam filmaam pietiktu :D
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 15:21
madcynics Wrote:

> ...bet mîlçt (nevie iemîleties) ir jâprot...un
> jâmacâs...tîri intuitîvi...:)

Sii ir taa lieta, kuru man dereetu saprast!
kaa vienu no otras atskirt?



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2008 15:21 by snukers.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 16:02
kurs no Koelju darbiem bija par milestibu, cilveku attiecibam un taadam lietam? Es aizmirsu nosakumu, psihologe ieteica izlasit.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 19:49
Varbut kadam ir praata kada lidziga gramata, kas man beidzot atvertu acis ?
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 19:58
Snuker, tas, kas ar Tevi notiek, vienkaarshi ir attiistiiba un izaugsme... Tavaa vecumaa shie jautaajumi, biku veelaak citi. bez jautaajumiem nebuus nekad.

a par graamataam ir taa, ka katram jau savs. man daudz devushi klasiskie romaani, "Liekulîbas tirgus"... "Lçdijas Èaterlejas mîïâkais" buus tuvaak Tavai teemai...
Snuker,
îsti nesapratu - kâpçc tad tu galu galâ izðíîries ar savu draudzeni, kuru sakies mîlam?
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 20:05
Izklausâs, ka ðî ni un ni, a Snukers ta grib fuki fuki :))
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 20:09
Man liekas, ka man ir taa, ka man ir kaut kadas vairs jau neizskaidrojamas juutas pret so meiteni,bet taja pasaa laikaa es apzinos, ka ir simpatiskaakas, saprotosakas, vardu sakot labaakas meitenes. Kaa tas iespejams ? Musu starpaa tada ipasa saikne jau ir teju 8gadi, un lidz pagajsa gadam novembrim bija sasniegusas kulminaciju liidz noplaka un parveertaa naida, un tagad atkal saak paraadiities !
Pirms es gribu saakt parrunas ar vinu, man jasaprot kas siis ir par juutam ? Buutu jauki , ja kads varetu palidzet.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2008 20:11 by snukers.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 20:30
taa ir ljoti liela kaisle tad... taados briizhos ir shiis moneetas abas puses. es nezinu, vai kaadam ir izdevies bez shii procesa iztikt. tas ir raksturiigs Tavaa vecumaa. viens no etapiem.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 20:52
Tik gruuti izprotama stelle. Sakumaa jau taa bija milestiba, un iemiilejos es vina tapec, ka skolas laika vina man pieversa uzmanibu, un izradija tadu ipasu cienu.
Diezvai ta bus tik vien kaa kaisle, buutu labi, ja vina speetu atziit to ,ka ir bijusas sleptas juutas pret mani visu shos gadus, nevis taisnotos, ka es neesmu istais.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:04
par vinju Tev buus gruutaak uzmineet, jo cilveekaa vienmeer ir kaada deva pashapmaana. varbuut vnk nobijaas, jo nebija gatava. meichaam taa meedz buut. bet neies tak teikt -- oi, zini, man bail...

par sevi gan vari domaat. par lielu aizraushanos saku taadeelj, ka Tu naidu mineeji. tad ljoti, ljoti gribas to cilveeku, par visu varu... ja nedabuu, tad ir lielas dusmas. pie kaisles taas lietas staav blakus. veel jaamaacaas savas juutas paziit...

jauniibaa viss ir karstaaks. tad arii kaisles vairaak.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:16
Kaa es vareetu nemineet dusmas un naidu, ka vina mani sapinaaja! Es tak kaa sabraukts suns biju, neatcerieties kaa es luudzu padomus :) zeel...:)
Naids nebuuutu bijis, ja vina nebuutu sakusi attiecibas tik kaisliigi un nobeigusi ''iedurot dunci sirdi''. Iemesls bija nespeeja aizmirst vecaas attiecibas.
Jaa tadi nu mees jauniesi esam, karsti putras streebeji :D
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:26
es atceros Tavus postus. ... taa jau nav tikai ar jaunieshiem. tas viss ir ljoti cilveeciski. ljoti saprotami. vieniigi jauns cilveeks tik labi nevalda paar to visu. veel iisti nepaziist savu emocionaalo pasauli, taas juutas ir kas jauns, kas nupat, nupat atnaak... vajag laiku, lai sevi iepaziitu... vieniigaa skumjaa un saapinoshaa puse ir taa, ka to nekaadi nevar iemaaciities teoreetiski. naak jaunas attieciibas, veidojas jauna, dziljaaka izpratne un pieredze.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:39
Jaa taa ari laikam man buutu jarikojas, tikai pieredze spes palidzet saprast.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:43
LAiks visu dziedç :)
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:47
Jaa tas taa noteikti arii ir, bet ja sirdij ir kaut kas nesaprasts , nepabeigts tad ir ljoti gruti. Re kaa tikko atklajas, vina tik biezi savai draudzenei medz teikt , ka es taads un sitads, un diezvai kaut kas varetu sanakt, bet kad blakus man, tad bez maz vai kust. Slikti , ja necesnas nemaz otru iepazit, bet turpina savu celu kaa ietiepigs ezelis !



Edited 2 time(s). Last edit at 22.04.2008 21:48 by snukers.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
22.04.2008 21:57
Varbût viòa vienkârði grib, lai Tu par viòu pacînies...grûti tos jaunieðus saprast :/
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
23.04.2008 06:37
Jaa , taa vins ir :D
Nekas, laika veel ir, gan izdomasu ko vaicaat :D
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 15:28
Es saaku arvien vairaak parliecinaties , ka taa bija milziga kaisle. Piemers vareetu buut mans pamatskolas izlaidums. Vinai tajaa laikaa bija draugs jau 3 gadus, bet izlaiduma balle, visu vakaru vina pavadija ar mani kopa ciesi dejojot. Tad, kad satikamies, vina teica, ka ja es izlaiduma butu piedavajis attiecibas, vina buutu atteikusies. Tas pats notiek tagad, vina saka, ka es taads un sitaads, bet dazreiz juutas panak savu. Bet ja tomer mees saietos, vai sadam attiecibam buutu nakotne ?
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 15:51
snukers
Tu gribi atbildes uz neatbildamiem jautâjumiem.
Snuker -

Neòem ïaunâ, bet, sprieþot pçc tâ ko Tu te raksti, man liekas, ka tâ meitene Tevi vazâ aiz deguna. Daïai meiteòu piemît ðitâds niíis - it îpaði Tavâ vecumâ. Meitenei jau dikti patîk, ka Tu un varbût vçl citi puiði pievçrðat viòai uzmanîbu, var palielîties draudzençm un izcelties uz pârçjo meiteòu fona. Tâ teikt - sajusties kâ "pieprasîta" meitene. Domâju, ja meitenei Tu patieðâm patiktu, tâ îsti un no visas sirds, viòa ar Tevi ðâdi nespçlçtos - tâ vienkârðâ iemesla dçï, ka baidîtos pazaudçt. Drosi vien, ka tomçr ir kâds puisis, kurð viòu ðobrîd interesç vairâk... Tâdas ir manas domas.

Saprotu, ka Tev ðobrîd ir sâpîgi ðo visu lasît, bet... tâda ir dzîve, arî es esmu gâjusi cauri (un ne vienreiz vien) visam tam, ko Tu te apraksti. Un Tev es iesaku - "keep cool", neskraidi viòai pakaï kâ sunîtis, labâk uzsâc kâdu mazu, nevainîgu flirtu ar kâdu citu meiteni viòas acu priekðâ un pavçro, kâ viòa uz to reaìçs... Daþkârt mçs (cilvçki) tâ pa îstam novçrtçjam otru cilvçku tikai tad, kad sâkam to zaudçt...:)))
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 19:29
Laila, tevis rakstitajaa patiesiba ir tik 2.dala.
Es isteniba nespeju izskaidrot to , kas starp mani un so meiteni ir bijis. Ka jau teicu, mes pazistam viens otru kops 1.klases. Pirmaas juutas paradijas 8.klase. Velak viss parvertas taada kaa milestiba. Un kaa vienmer radaas sarezgijumi, ne vinas izraisiiti.
Lieta ko es noteikti zinu , es vinai patiku, vinai ir juutas pret mani, bet vinai nepatik mans raksturs. Bet vina necensas manii ieklausiities, ka tas snukers bija pavisam cits, pec psihologa padomiem snukers ir tapis par citu snukeru :D :D Bet nu vinai to neieskaidrot.
Par laimi Laila, vairs man nav sapigi :) Man ir tikai zeel sis meitenes, un plus tam klaat ir juutas (neizskaidrojamas) , tas arii viss , kas man liek domat par vinu.
Vissmagak man ir samierinaties ar to , lai ari starp mums ir juutas, abiem mums nepatik otra raksturi, bet vai tas buutu pietiekams iemesls , lai neveidotu attiecibas ?
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 19:51
Jo dziïâk bûsi attiecîbâs, t.i. ilgâk, jo vairâk sâks krist uz nerviem otra raksturs, stiíi un niíi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 23?
Ziņa: