...murdziòð...

Aizsāka madcynics 

...murdziòð...
25.04.2008 10:42
...slinki pasekojot pirmajiem tris tematiem saja sadaïâ, nonâcu pie secinâjuma - infekcijas perçklis, kura rezultâtâ tas pats umpacis drîz paliks par garîgu invalîdu...un vçl daþs labs, kurð sekojot sarunâm, sameklçs sev visus VD simptomus un mçginâs piepulcinâties distoniíu un pseidodistoniíu rindâm, lîdz ar to pAmçginot kâdu no AD, pârliecinot sevi, ka sûdi lieli, ar ðûmainu dirsu meklçs nu to VISPIEMEROTâKO pûðïotaju...paanalizejiet savus tekstiòus, nepilnîgâs...:)
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 10:51
Kârtçjo reizi madcynic`am taisnîba... bet es nedomâjo ka kâds te îpaði atrisinâjumu meklç... tas ir kâ seriâlu skatîðanâs... garîgâ masturbâcija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 11:12
Labâkais ir tas, ka tagad katrs ìimenes ârsts, kas negrib meklçt vainu, izraksta AD. AD un VD zelta laikmets ir sâcies:)
Laila
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 11:27
Piekrîtu madcynics un ku! un - it îpaði tam, ko saka ku! - "bet es nedomâjo ka kâds te îpaði atrisinâjumu meklç". Man arî tads iespaids ir izveidojies, lasot, cik daudz labu padomu ðeit tiek dots, bet laikam jauu tie kuriem ðie padomi domâti, paðreizçjâ brîdî nespçj tos sadzirdçt. Tâda sajûta, ka diskusijas dalîbnieki sakoncentrçjuðies katrs uz savu problçmu un tikai maï vienu un to paðu.

Par Umpaci arî piekrîtu - kâdas garîgâs problçmas Tu ðeit meklç? Man jau likâs smieklîgi, kad tauta Tevi sûtîja pie psihoterapeita pçc pirmâs neveiksmîgâs attiecîbu veidoðanas pieredzes. Ja, kâ pats nesen atzini, esi paspçjis paniekoties arî ar narkotikâm, tad nav brînums, ka paðsajûta tagad uz kâdu laiku ir iedragâta. Gan jau pâries.
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 11:53
aber aiz ko jums, pilniigie, shitaas teemas interesee? gribat pasauli glaabt? taa veel smagaaka nepilniiba...
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 12:35
...klau, runcenît, par Tavu personîbas dalîðanos man ir skaidrs...jau vienreiz paudu...ar Tevi ir cauri, ja ar visas savas izjûtas Tu apraksti ar zinâmu smeíi...Kurpatovi un citi rakstîtaji nu nekâdi nepalîdzçs tiem, kuri paði kaifo par savâm sliktajâm izjûtâm...un ar kaifu pajautâ - vai tev arî tâ ir???...kustonis otrâ vadu galâ sâk analizçt - jâ, jâ, man tâ arî ir...un aizelsdamies mçgina pierâdît, ka ðim ir vçl sûdîgâk, vçl smagâk...

...ziniet, kazas, jûs man tomçr atgâdinât pulkveþa atraitnes, kuras aiz òehuj darît piemeklçjat sev ûdeni ceïgalâ, klejojoðo nieri, migrçnu (kâ jau smalku ïauzu kaiti), plakano pçdu un vçl nezi' ko...

...slinki interesejos, jo zinâmâ mçrâ sâk interesçt - do koïe var aiziet cilvçku stulbums praktiski veselâ rumpî iekaisît slimîbas sçklu...un vçrot, kâ tâ kupli sazaïo, dodama brangas, sulîgas atvases, kuras ar gardu muti var plûkt pusnemâkulîgie psihoterapeiti un citâdi ðamaòi, vairojot tautas vidû vidusmçra kustoòus ar narkomânijas pazîmçm...
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 14:23
Nu gan es aizsvilos, kâpçc, es atvainojos, mani par kazu kâds te sauc???
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 17:16
Tas nu ir fakts, ka cilvçkam, kam nav attiecîgas pieredzes ir grûti un pat neiespçjami otru saprast. Katrs maïâs pa dzîvi kâ prot. Nu tâ kâdreiz ðíiet, kâds tas otrs muïíis, jâdara taèu ðitâ, bet katram ir savas izjûtas un otra pieredzi piemçrot grûti.
Diemþçl profesionâlu ârstu, psihoterapeitu nav daudz, tieði tâpat profesionâïu citâs jomâs... Tas tad arî ir tas skumjâkais, ka palîdzîbas vietâ vari saòemt dezinformâciju.
Bet citâdi, kâpçc neizrunât, ja vajag izrunât, un kâdam tomçr kaut kas noder no otra pieredzes.
mad no kautkurienes
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 19:21
...vai Tu sevi personificç ar kazu ðâ jçdziena negatîvaja nozîmç???...ir vçrts parunat par to...:)...vai tik nebûs bçrnîbas trauma, ka tik negatîvi attiecies pret visnotaï skaisto dzîvîbiòu...
mad no kautkurienes
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 19:23
...ak jâ, brasilia, kâ Tu aizsvilsties ; kâ tâss vai kâ sveíis???...
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 21:37
ja nekur nedereetu lietu izrunaashana un citu pieredze, tad nebuutu tik pilns internets ar forumiem visaadaam netiikamaam un ne tik viegli risinaamaam dziives situaacijaam... esmu pabijusi veel vienaa, bet ir jamo krietni, krietni daudz...

pirms laika zinaamiem ljaudiim liidzeeju samekleet forumus cieteejiem no kaiteem, kuras nevar izaarsteet. nekaada dizhaa mediciina tur netiek apspriesta, bet tauta apgrozaas aktiivi. visos forumos ir kaads, kam ir labaak, un vinjsh juutas motiveets atbalstiit tos, kas tikko iekaapushi ierakumos... citam ir ljoti slikti, paareejie atbalsta...

par aazhu truukumu arii tur nevar suudzeeties -- gluzhi kaa pie mums.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.04.2008 21:38 by Runcene.
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 21:44
V



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:30 by kachenite.
Re: ...murdziòð...
25.04.2008 22:10
MAd, ne kâ tâss, ne kâ sveíis, bet kâ ðpicka!

Nu toch, es to kazas bûðanu uztvçru personiski, pret kazu kâ tâdu nekas, laukos man viòas daudz, bet ja tâ uz mani...palieku dusmîga,... vçlos par to parunât :)



P.S. Es kâ reiz neesmu tâ, kas visu nebûðanu meklç bçrnîbâ, man tieði otrâdi gribas nesenâkus notikumus vainot, bet mani grûþ bçrnîbâ :)
Re: ...murdziòð...
26.04.2008 20:44
...tâ...ak jaukÂ, eksotiskâ bûtne!!....vispirmiò aprâdi man ar lîku pirkstu, kur esmu paudis, kâ skolnieks uz sienas: brasilia - kaza...:)
...taad veiksim disputu jau pçc visiem likumiem...:)
Re: ...murdziòð...
26.04.2008 21:44
Man nav lîku pirkstu, tâpçc nevarçðu norâdît! Bet Tu jau te mûs visus distoniíus par kazâm nosauci, tâpçc uztvçru to arî pret (uz) seviim...
ZXX
Re: ...murdziòð...
27.04.2008 14:24
Es uzskatu par distoni var saukt sevi tikai tad, kad tev ir uzstadita diagnoze VD.

Man piemeram to uzstadija pec entajam parbaudem slimnica. Sakot ar kliniskajam asins analizem beidzot ar kompjutera tomografiju galvai...
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 00:00
Nu man ir uzstâdîta tâda diagnoze, pati sev to neizdomâju!
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 09:17
...brasilia, kâda diagnoze Tev uzstâdîta???...vai tieðâm " kaza"???...;0)
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 11:12
Tad sanâk, ka VD ir kaut kâdi îpaði râdîtâji, kas to apstiprina?
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 11:32
:p :p :p Jâ, kaza :@ Es Tevi, Mad, sasistîðu :) Tu jau man te tâdu diagnozi uzstâdîji!

Starwberry, laikam tâ sanâk, kad uznâca sliktumi, devos pie neirologa, bija ðâdi tâdi testi jâizpilda, pârbaudîja visus (gandrîz) orgânus un iedeva man F :)
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 11:34
Kas tas maìiskais F ir ?
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 13:30
...kad sitîsi???...un vai stipri???
...par to diagnozi...pati teici...:)
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 16:42
PAr tiem `F`, labâk Runcene zinâs teikt...

Miers, labi, Mad? ES kaza,Tu malacis, viss o0kki! :)))
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 16:50
...brasilia, jaukais tveicîgais zieds, nu neesi kaza, neesi...:)
Re: ...murdziòð...
28.04.2008 16:53
Oi, kâ Tu mani apglaimoji, ja Tu zinâtu, cik es tagad priecîga ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 25?
Ziņa: