herbastress ietekme

Aizsāka Kira 

Kira
herbastress ietekme
25.04.2008 11:26
jau mçnesi lietoju Herbastress, bet man liekas (vai tikai liekas?), ka esmu kïuvusi pat nervozâka, nu tîri fiziski - man vairâk dreb rokas. Liekas, ka arî kakla mskuïi, bet uz âru to redzçt nevar.
Vai tas vispâr var bût saistîts ar Herbastress?
Varbût var ieteikt kâdu efektîvu nervu sistçmu saturoðu lîdzekli?
Kira
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 11:27
nervu sistçmu saturoðu :)) gribçju teikt - kopâ savâcoðu
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 16:25
Kas tur ir tajâ herbastresâ iekðâ? No pieredzes varu teikt, ja ar barîbas vada iekaisumu lieto kaut kâdas zâlîtes, kas satur piparmçtru, tad tâ to iekaisina vçl vairâk un var arî sâkt trîcçt rokas.
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 16:31
TAd sanâk, ka piparmçtru tçju ar nevar?Un tas uz gastrîtu arî attiecâs?
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 16:53
jaaskataas, ko rumpis saka par to piparmeetru. man, piemeeram, ne visai, bet zaljaa ar kaneeli pat ljoti ok, kaut kaneelis stimulee...

bet herbastresaa nav piparmeetras. nevajadzeetu nekam sliktam no jamaa buut. man gan no shitiem ne silts, ne auksts...



Edited 1 time(s). Last edit at 25.04.2008 16:53 by Runcene.
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 17:04
Brasilia, nopirku Tereðko tçju kuòìim, a tur tâ piparmçtra, palika sliktâk, ne labâk. Tad nopirku slaveno pulveri Salveo, tas vispâr garðo pçc piparmçtras, tagad nezinu, kâ lai apçdu, nauda ta izdota, bet piparmçtru mans kuòìis neatzîst.
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 17:08
Bet tagad es atklâju Almagelu, ðodien atkal sâpçja kuòìis, konstatçju, ka labs, biku tâ kâ anestezçjoðs.(Piedod Kira par offtopiku)
Re: herbastress ietekme
25.04.2008 22:02
Nebiji agrâk dzçrusi Almagelu?Viòi divu veidu ir, íâ nu kuram kurð palîdz...

Es arî patreiz dzeru to Tereðko un vispâr daudz piparmçtru, bet neesmu tâ piefiksçjusi, cik labi vai slikti iedarbojas...

Neesi mçìinâjusi to Silicea?Nezinu vai îsti gastrîtam domâtas, bet vçdersâpçm ir, arî pret caureju un vemðanu
Re: herbastress ietekme
26.04.2008 09:04
Silicea nç. Caurejas un vemðanas man nav. Bet internetâ vçl lasîju par Marshmallow Root (Althaea officinalis)...varçtu to vçl pamçìinât.Viens anglis raksta, ka dzerot baltos mâlus un ðo te sakni gastrîts pazudis bez pçdâm :)
Te to var nopirkt
http://www.viable-herbal.com/singles/Herbs/s435.htm
Varbût homeopâtiskajâ aptiekâ arî ir?
Labi, ka ir tik daudz visâdu variantu, cerîba nekad nepazûd:)
Un vçl, cita starpâ, esmu pamanîjusi, ka gastrîta saasinâjums rada totâlu enerìijas izsîkumu. Tad var sâkt dauzîties sirds un celties spiediens. Man gan pie tâ arî apstâjas, nav tâ kâ jûs aprakstât VD. Bet es tâ vienkârði domâju par kopsakarîbâm. Nervu sistçmai trûkst enerìijas un tâ kaut ko sadara ar íermeòa funkcijâm, lai to enerìiju atgûtu. Kuòìis ir tai vietâ, ko sauc par saules pinumu, kas enerìçtiski ir visvieglâk ievainojamâ vieta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: