AD un hormonaalaas tabletes

Aizsāka 123 

AD un hormonaalaas tabletes
28.04.2008 21:03
Esmu dzirdeejusi ka AD samazina hormonaalo tablesu darbiibu, vai tiesa?
Aniri
Re: AD un hormonaalaas tabletes
29.04.2008 12:16
Shie medikamenti nav savienojami! Esmu par to gan lasiijusi, gan konsulteejos ar doku! Lietoju AD un ieliku spiraali... Ir ok...
Re: AD un hormonaalaas tabletes
29.04.2008 22:05
Sodien so pasu jautaajumu uzdevu farmakologijas saitaa, tur man atbildeeja, ka AD neitekmee OK efektivitaati. Kaa tad iisti ir???

to Aniri
Ko Tev teica aarsts, kapeec tos nevar lietot kopaa?
Re: AD un hormonaalaas tabletes
30.04.2008 11:11
123

jautaaju savulaik saviemm dokiem. gan psihiatram, gan ginekologam. abi teica, ka buus ok. bija arii ok. nekaads efektivitaates samazinaajums nematerializeejaas 3 gadu laikaa ;))). es toreiz lietoju arii mazo neiroleptikji un nelielaa devaa vienu pretepilepsijas medikamentu, kas nonjeema VD paroksizmus (leekmes).

bet taada basnja klejo, ka samazina efektivitaati. no kurienes ceelusies -- jaaprasa tiem, kas to izplata. droshi vien no polikliinikas koridora auditorijas.
Aniri
Re: AD un hormonaalaas tabletes
30.04.2008 19:46
Es ðo tçmu apspriedu ar savu ìim. ârstu, ginekologu (ARSâ) un 5.poliklînikas ginekologu, un ar psihiatru Veldres ielâ, nevis ar tantukiem koridoros:)! Un lasîju par ðo tçmu medicînas elektr. izdevumos. Nenoskaidroju, kâpçc tieði nav vçlama ðo medikamentu vienlaicîga lietoðana bez OK efektivitâtes samazinâðanas, bet tas, ka tâ ir pârâk liela slodze organismam (tieði aknâm - tas ir toèna) ..........
Runcene! Tev jau ir bçrni? Daudzi nevar tikt pie bçrniem ne tikai 3 gadu laikâ, bet arî ilgâk.... vai vispâr nevar palikt stâvoklî, un tas nenozîmç, ka sieviete ir neauglîga, tas var tik pat labi attiekties uz vîrieti.... Un daudziem ir tâ, ka vien bçbis piedzimst, bet pçc tam gribçdami stâvoklî vairs nepaliek....
Re: AD un hormonaalaas tabletes
30.04.2008 19:48
Man doks arî neieteica lietot AD ar OK. Starpcitu, AD nav savienojams ar vairâkiem medikamentiem, ïoti jâuzmanâs!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 15?
Ziņa: