Dziednieki

Aizsāka Brasilia 

Dziednieki
30.04.2008 11:23
Varbût ðâda tçma jau bijusi, tad esmu to palaidusi garâm, bet vai kâds ir mçìinâjis iet pie dziedniekiem VD sakarâ?

Man te mamma pierakstîjusi pie dziednieces (laikam, ka dziedniece, nezinu kâ viòa sevi pati dçvç), jo jûtu, ka galîgâ pakaïâ nervi iet pa gaisu, kunìis sâp, ka naktîs mostos augðâ,- domâju iet vai nç. Pagâjuðo vasar biju pie vienas vecas tantes, stresu labi noòçma, vismaz nestresoju par katru sîkumu, plecu sâpes arî pârgâja

Sâkumâ mammai teicu, ka neieðu pie dziednieces, viòa man saka, bet Tev nervi jâârstç nevis jâiet pie psihoterapeita tâpat parunâties, es viòai saku, ka pie psihoterapeita jau eju tos nervus ârstçt..bla bla bla, tâ mçs saplçsâmies :))
Re: Dziednieki
30.04.2008 11:46
Es biju pie dziednieces VD sakaraa, saakumaa gan vinai teicu, ka vienkaarsi veelos paarbaudiit veseliibu. Vina pateica, ka sobriid man ar veseliibu kopumaa viss ir kaartiibaa, pareizi pateica, ka ir bijis smags iekaisums un arii kur, kaa arii par operaaciju. Kad es saaku runaat par VD, vina skita mazliet izbriiniita, pavicinaaja rokas virs maniim, un tas bija arii viss :) Uzlabojumi netika noveeroti.
Veel vina ieteica, bailu leekmes gadiijumaa pie sevis vajag skaitiit pantu no biibeles "Es saucu uz to Kungu, un Kungs man atbildeeja un vins paglaaba mani no visaam manaam izbaileem" Runaa jau, ka vaardam ir speeks. Kaut gan, vismaz man, panikas leekmes gadiijumaa ir gruuti koncentreeties uz kaut ko citu.
Re: Dziednieki
30.04.2008 11:56
neesmu gaajusi un nezinu nevienu ciinju biedru, kursh buutu gaajis. esmu gan lasiijusi, ko dziednieki raksta par muusu miiljo teemu un esmu nonaakusi pie secinaajuma, ka tas ir kaads tautisks psihoterapijas/hipnoterapijas novirziens kopaa ar lielu devu populaarzinaatniskaas fantastikas...

tuvinieki muuzhiigi grib, lai viss notiek aatraak... es neparakstos uz to, ko kaads man apkaart grib.

bet es domaaju, ka tad, ja Tu visam shitam tici, tad uz zinaamu laiku trankvilizeejoshu efektu var dabuut.

esmu vairaak materiaalistiski orienteeta buutne un psihoterapiju ar sho te negribeetu jaukt, lai neradiitu savaa galvaa kokteili, jo pretruniigas interpretaacijas noteikti buus.

man dikten nepatika viena Latvijaa ljoti populaara dziednieka kategoriskaa nostaaja, ka vispirms ir jaapiedod visiem paaridariitaajiem uzreiz un tagad, lai tur pliist vai shkjiist, jo citaadi nekaadi nervi netiks "sakaartoti".

bet tas nav iespeejams uzreiz, jo tas ir process, kas prasa laiku. taatad vinjsh nerubii, kaa psihe straadaa. ja vinjsh to panaak ar varu, tad taa ir psihes laushana. kljuustu uzmaniiga par sekaam. var nospiideet Alexandra augstumi, jo tas ir shausmiigs stress.

veel bija arii citas man pilniigi nepienjemamas dumjas teorijas.

no visiem Latvijas dziedniekiem man cilveeciski simpaatisks shkjiet tikai viens... Strawberry vinja vaardu ir mineejusi, uz sitiena neatceros. vinji ir 2 braalji, abi dziednieki, bet viens figuree biezhaak, mekleeja arii Justiini...

psihe ir ljoti trausls un jutiigs mehaanisms. es neietu pie dziednieka, jo taa, manupraat, ir iisaa un vieglaa celja mekleeshana, kas taapat beigsies ar vilshanos, jo viiss anyway jaaizdara pasham.
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:02
ES saprotu, ka viss jâizdara paðam, vienîgais iemesls kâpçc gribu iet ir,-lai noòemtu to nebeidzamo stresu, un tad jau kaut kâ vieglâk bûtu ar sevi tikt galâ, tagad man traucç trauksme, pat nevaru adekvâti uz lietâm reaìçt...pameklçjos dr.lv forumâ par kunìa lietâm, izlasu, ka kâdai pie èûlas bijuði reiboòi, man jau paðai sâk reibt, iedomâjos, ka èûla jau klât... nu johaidî...traks var palikt tfu tfu tfu
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:07
es kaartiigi izrunaatu ar doku shiis lietas un uztaisiitu vienu normaalu zaalju terapijas kursu... palasi gan par chuulaam, ljoti "veseliigi"....

domaa, ka baigi nu Tev paliidzees kaut kaada paplivinaashanaas ap galvu...
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:14
Runcene, Tu laikam domâ Rolandu Tiltiòu. Varçtu bût, ka viòð ir spçjîgâkais no zinâmajiem. Tiem, kas reklamçjas, gan nevajadzçtu pârâk uzticçties.
Brasilia, pie gastrîta arî ir reiboòi- tâ atradu pie gastrîta pazîmçm internetâ.
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:16
Strawberry, Tu mani nomierinâji :) Bet vispâr jau pie VD arî! Tâ kâ nevajadzçtu man koncentrçties uz tiem reiboòiem...Ðodien ieðu uz sonogrâfu, skatît vçderu, 7-tajâ uz kobru, uiii... A sonogrâfâ arî skata kunìi?
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:20
Brasilia, ar sonogrâfu skatâs kuòìi, bet neko daudz neredz- man neatrada nekâdas novirzes, bet ar kobru gan. Kobra nav nekas briesmîgs, nesâc baidîties:)
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:21
Es jau 1x esmu bijusi uz kobru, zinu kâ tas ir, tâpçc ðoreiz laikam taisîðu ar narkozîti!
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:24
Esmu trîs reizes rijusi, visas bez narkozes:) Vispâr jau loti daudz atkarîgs no ârsta, kas to veic.
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:28
TAs gan tâ varçtu bût!

Strawberry, Tev kad ir tie gastrîta saasinâjumi arî `saulîtç` þòaudz un spieþ un, kad paçd tad labâk paliek?
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:36
Man laikam ir biki citas izpausmes. Nav apetîtes un sâk baisi dedzinât, ja apçdu kaut ko ne to. Arî pastiprinâts nogurums, bet tad viss stipri mazinâs, ja çdu to, kas kuòìim patîk:) Diemþçl saasinâjuma laikâ man jâpârtiek gandrîz tikai no dârzeòiem:(
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:45
ES pat nevaru atrast to, kas kunìim patîk, kas nç, zinu, ka marinçts toch nepatîk...hehehe, kâ vienmçr novirzîjâmies no tçmas :))
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:46
ja paeed un labaak paliek, tad uz duodeniitu velk... tam raksturiigas bada saapes...
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:48
KAs tas pa vellu?
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:50
naakamais maiss aiz kunjgja -- 12pirkstu zarna, a Tu esi meegjinaajusi noshpu 30 min. pirms eeshanas un eeshanas laikaa festalu vai kaa nu sauc to jamaa aizvietotaaju... taa ir psrs laiku metode, bet dazhiem paliidz...
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:51
Man tai duodenâ arî kaut kas ir. Laikam beidzot bûs jâsameklç kâds labs gastroenterologs.
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:52
Neesmu gan nospas mçìinâjusi, kaut gan pstrp. ieteica iedzert, bet ieteikumu neesmu pildîjusi...gimenes ârste izrakstîja Gasec, kas diez ko nelîdz un vçl kaut ko þults ceïiem...uhh..nevaru sagaidît to USG 15.00, kad varçðu beidzot pçc tam paçst :)

Ruuncen, Tu, domâji Mezym Forte?
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:55
Lai Tev veicas, Brasilia! Un labu apetîti pçc tam! Man jau arî gribas rît...ðokolâdes sieriòus, piemçram:-)))
Re: Dziednieki
30.04.2008 13:58
Man arî kuòìi dedzina un citreiz ir tâ, ka no rîta pamostos un ja kaut ko neiebâþu vçderâ, tad ir slikta dûða, velk uz vçmienu un reibst galva. Kâ kaut ko ieçdu, paliek labâk. Es izdzçru Omeprazolu (tas pats Gasec). Kamçr dzçru, bija OK., neko nededzinâja, bet tagad atkal dedzina. Man gan ïoti bail no kobras, pie gastroenterologa gan biju, bet kobru rît neaizbraucu.
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:03
``Gastroenteroloìijas Atbalsta fonda datiem tikai katram piektajam no visiem èûlu slimniekiem ir raksturîgâs sâpes pakrûtç, kas ir saistîtas ar çdienreizçm un pâriet pçc nelielas çdiena porcijas vai parâdâs pâris stundas pçc çðanas vai naktîs. Pârçjos gadîjumos sûdzîbas nav raksturîgas vai to var nebût nemaz. Lîdz ar to bez specifiskas izmeklçðanas grûti noteikt, ka izveidojusies èûla. Èûlas kuòìî var bût arî ïaundabîgas – tâdâ gadîjumâ tâs jâizoperç.``

Nu vot meklçju un atradu, sabijos...
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:05
Tie omeprazoli ir ar daþâdiem nosaukumiem, netieku gudra, vai ir kâda atðíirîba?
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:08
Brasilia, gluzhi nav tas pats, tuvaakais tipa Enzystal, bet es zinu cilvi, kas shito no Krievijas sev ved... Festal ir indieshu preparaats, a tie mums laikam vairs neienaak... es varu staavus samuldeet, jo nezinu jaunaas sho kaishu aarsteeshanas metodes, bet noshpa ar to festal kopaa savulaik bija ljoti labi...

a sheit vispaar burvju loks veidojas...

krenjkjis -- kunjgjis chupaa, no taa krenjkjis utt...

uztaisi savu kobru, tad jau maniis, bet, ja ir arii duodeniits, tad nu taa ir krenjkja slimiiba... jebkursh gastro specs to pateiks...
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:10
"krenjkjis -- kunjgjis chupaa, no taa krenjkjis utt..."

Vot, precîzi...tas pats jautâjums: vai pirmâ bija vista vai ola? :)
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:18
Nu kreníis ne pa jokam...Visas brîvdienas priekðâ kamçr uz kobru tikðu :@
He, meklçju internetâ par to duodenîtu un pati uzgâju savu tçmu, kurâ rakstu, ka man ir bijis 12-pirkstu zarnas iekaisums (pçc zondes noteikts) nevis gastrîts :) No kurienes sev gastrîtu izrâvu :)))
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:19
Jâ, Starawberry, ir GAsec, Omeprazols-latvieðu, ârzemju, nezinu, kurð labâks, bet Gasec neðíiet, ka îsti lîdz, laikam tas Omeprazols LV bija labâks...
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:26
kjiimija ir omeprazols. gasec vnk drapes nosaukums... jauka shim viena vieta instrukcijaa...

Bieþi var bût galvassâpes, aizcietçjumi, uzpûsts vçders, sâpes vçderâ, slikta dûða, vemðana, caureja.
Retâk var bût miega traucçjumi, bezmiegs, reibonis.
Citas reti novçrojamas blakusparâdîbas ir nâtrene, sausuma sajûta mutç, neskaidra redze, krûts dziedzeru palielinâðanâs vîrieðiem, elpceïu saðaurinâðanâs un âdas uztûkums (seviðíi uz sejas, lûpâm vai gïotâdâm – angioneirotiska tûska), âdas apsârtums, nieze, locîtavu sâpes, izmaiòas asins un aknu funkcionâlajos râdîtâjos; apjukums, uzbudinâjums un depresija galvenokârt gados vecâkiem pacientiem.
Ïoti retos gadîjumos var bût aknu iekaisums (hepatîts) ar vai bez dzeltes,
aizkuòìa dziedzera iekaisums.

Super

Brasilia, panjem to noshpu...
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:32
Runcen, Tu par to 12-pirkstu zarnas iekaisumu??

Nevar tagad nospu, jo man uz to USG jâskrien..labi, skrienu jau... PALDIES Jums!!!
Re: Dziednieki
30.04.2008 14:38
par to pashu....
Re: Dziednieki
30.04.2008 15:43
Tâs blakusparâdîbas labâk nelasît. Kam tas vajadzîgs, jo reti kad tâs kâdam ir, bet, ja salasâs, var nez ko sadomâties, it seviðíi cilvçks ar VD. Ja kâda blakusparâdîba objektîva parâdîsies, tad jau manîs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 16?
Ziņa: