Dziednieki

Aizsāka Brasilia 

Re: Dziednieki
30.04.2008 16:05
shitas arii ir dziednieciski...

http://www.youtube.com/watch?v=1MRWocDU9qI&feature=related

tas pats muuzikla gabals, tikai citi izpildiitaaji...

http://www.youtube.com/watch?v=1MRWocDU9qI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qZjHsQ4SUaE&feature=related
Re: Dziednieki
30.04.2008 18:49
Nu tad tâ, tikko biju uz USG un pie ìim.doka, USG iekðçjiem orgâniem viss normâli, vienîgais viòa neredz èûlas, bet pçc pazîmç teica, ka izklausâs pçc èûlas, tikai kur nezin, ìimenes ârste saka, ka man jau ir izrakstîjusi, zâles, kas ;arstç èûlu, neko citu nevarot ieteikt, vçl Runcenes minçto noðpu izrakstîja...ppsihoterp. atkal brînâs, ka èulu ârstçðanas terapija man nelîdz un sliecas domât, ka sâpes ir psihosomâtiskas...un vçl kas...piektdien sâku dzert AD, a tiem blakusparâdîbâs vçdersâpes, sliktas dûðas utt...patreiz arî tos noòçma nost, lai paskatoties, kâ bûs pçc daþâm dienaam...


Paskatîðo mazliet vçlâk tos youtube, paldies, Runcen ;)
Re: Dziednieki
07.05.2008 17:52
Pastâstîðu kâ man gâja...ðodien biju uz `kobru` un kâ jau Runcene teica, man ir duodenîts un 12-pirkstu zarnas èûla, tagad jâdzer antibiotiku+Omeprazola kurss, tad bûðu vesela un H.Plyori bûs iznîcinâts :))

Un, Tev, Strawberry taisnîba, nebija tik traki uz `kobru`, laikam tâ mana pirmâ reize bija nelâgi ietekmçjusi, ðis ârst bija dikti prâtîgs, es vçl ðpricîti uzprasîju un viss oki!!!

P.S. Dzerðu kartupeïu sulu ;)
Re: Dziednieki
07.05.2008 19:40
vot zdraskje... nu vismaz nebija dzilja cerams, ja sonograafijaa "kraateri" neredzeeja...

no vecajiem kartoshkaam nevajadzeetu to sulu...
Re: Dziednieki
07.05.2008 19:53
Ja izgrieþ asnu vietas, tad var. Bet vispâr tâ ir piòíerîga padarîðana. Jâdzer kâdu laiku, vçlams 3x dienâ un 20 min pirms çðanas, un svaigi spiestu.
Re: Dziednieki
07.05.2008 21:47
Es dzeru `2x dienâ, ir diezgan piníerîga padarîðana, bet man ar to ome nodarbojâs :), no atlikumiem sev kartupeïu pankûkas cep.

A, ja kartup[eïiem nav asni, tad jau var? ES tâ îsti nesaprotu par tâm asnu vietâm!
cssssss
Re: Dziednieki
27.06.2008 13:16
Man arî pa naktîm sâpçja kuòìis, modos augðâ, bija drebuïi, aizgâju pârbaudîties- kuòìa èûla. Pagaidâm veiksmîgi apârstçta. Mana nôstâja ir tâda, ka nav ko iet pie tiem dziedniekiem, es izvçlos tradicionâlo medicînu. :)
cssssss
Re: Dziednieki
27.06.2008 13:17
Brasilia, he tikai tagad palasîju, ka tev 12 pirkstu zarnas èûla + tâ baktçrija. Man bija tâpat. Vot kâdâs lietâs iedzîvojas aiz nebeidzamâ stresa. :)
Re: Dziednieki
27.06.2008 13:23
Stress jau baktçrijas nerada bet samazina organisma aizsargspçjas un tas dod iespçju baktçrijâm "kost"... vitamînus vairâk vajag lietot... tad bus lielâka izturîba gan pret stresu gan baktçrijâm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: