raksts par psihoterapiju

Aizsāka 36.6 

36.6
raksts par psihoterapiju
30.04.2008 22:52
Jaunajâ 36.6 ir raksts par psihoterapiju - pârstâvçts gan ârstu, gan ne-ârstu viedoklis. Tabuliòâ salîdzinâti daþâdi virzieni - ko no kura gaidît, kas kam piemçrots.
Arî divas klientu pieredzes - viena tâda pozitîva, otra - krietni skarbâka - bet babulis saka, ka vienalga ietu pie tâ paða terapeita...

Lasîjât?
Re: raksts par psihoterapiju
01.05.2008 03:36
Re: raksts par psihoterapiju
01.05.2008 10:14
Bûs jânopçrk vai varbût kâds var ieskançt un atsûtît man???
Re: raksts par psihoterapiju
03.05.2008 15:04
Man ir þurnâls, varçðu ieskençt un aizsûtît, bet pçc pâris dienâm. Man ir jauns printeris ar skeneri, pati neesmu vçl apguvusi. Jâsagaida mâjâs îstais lietotâjs:)
Re: raksts par psihoterapiju
03.05.2008 16:07
Paldies, e-pastu zinâsi vai ne?
Re: raksts par psihoterapiju
03.05.2008 17:21
Jâ, ja nav mainîjies.
Re: raksts par psihoterapiju
04.05.2008 00:56
Viss pa vecam ;)
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 19:32
Brasila, man nâk atpakaï tas raksts -does not have enough space. Uztaisi citâ vietâ kasti, kur ir vairâk vietas:)
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 19:37
atkal terapistu vecais kashkjis iz abaam nometneem... za (pii-pii) jau...
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 19:49
Bet man patika tai klientei tas pst, Ðî runâ kâ pret sienu, bet neko, maksâ tik:)
Tad labâk iedziïinieties Lilit rakstâ sarunâm ar Dievu, varbût saruna sanâks vçrtîgâka.
Bet es arî domâju, ka psihoterapeitam ir jâbût ar medicînisku izglîtîbu. Vçl varçtu bût garîgais seminârs, nopietni. Vai arî tam ir jâbût ar dzîvesgudrâm un viedâm zinâðanâm un labu intuîciju.
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 19:57
Strawberry, es nomeegjinaaju vienu terapistu maaciitaaju.... jams teica, lai es Dievu luudzot... ohhhhhhhh... izbijis psihiatrs, arii ripas man izrakstiija taadas, ka toch Dievu vajadzeetu luugt pat tad, ja nebuutu pat mazaakas jausmas, kaa tas daraams... Latvijaa terapisti ar teologa izgliitiibu ir kristieshu gariidznieki... labaak taalaak... konservatiivaa kristietiiba ir ar briesmiigu augstpraatiibu pret citaam religjiskaam tradiicijaam... a religjija jau nu ir cilvja privaata lieta...

aarsts ar terapeita izgliitiibu ir ok, ja vinjsh nesaak domaat, ka vinjsh kaut ko aarstee... nu baaa.... nekas nav tur ko aarsteet, bet dalja izbijusho psihiatru, kas ir psihoterapeiti tagadinjaas ir izdomaajushi, ka jami aarstees un ka psihoterapija ir psihiatrijas subnozare... lasu un iigstu...

aarsts, ja ir godpraatiigi maaciijies un draudzeejas ar savu praatu, dveeseli un miesu, ir speejiigaaks par dazhu labu citu... IMO
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 20:01
Nu jâ, es jau nezinu, kâ ar pârçjiem teologiem, bet vienu es redzçju (pirms kâda gada vai vairâk) raidîjumâ Ðeit un tagad. Tas varbût bija uzcils sava aroda pratçjs.
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 20:24
nebij A.A.?
Brasilia.
Re: raksts par psihoterapiju
07.05.2008 20:47
Strawberry nosûtîju Tev uz mailu savu mailu :)
Re: raksts par psihoterapiju
09.05.2008 17:49
Brasilia, saòçmi rakstu?
Re: raksts par psihoterapiju
09.05.2008 18:49
Jap, paldies, sâkðu lasît!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 16?
Ziņa: