VD un partneris

Aizsāka 123 

VD un partneris
08.05.2008 11:50
Sodien man gribaas parunaat par saadu teemu. Man ir draugs ar kuru tiekamies jau 2,5 gadi un no pagaajusaa decembra saakaam dziivot kopaa. Kaameer lietoju AD, man kaut kaa veiksmiigi izdevaas nosleept VD, un taas retaas leekmes norakstiit uz kunga probleemaam. Bet kad saakaam dziivot kopaa, un tad es veel nometu AD, tad diivainos sliktumus un veelmi briivo laiku pavadiit maajaas tikai uz kungi norakstiit vairs nevareeja, taadeel vienaa februaara vakaraa neemu un izstaastiiju gan par VD, gan to, ka sabiedriskaas vietaas man biezi paliek slikti, gan ka lietoju AD 4 gadus.Es biju gatava uz jebkaadu reakciju, pat uz to, ka vins paluugs mani izvaakties. Bet reakcija nebija nekaadas, vins pat neko nepateica. Es liiidz sim briidim nezinu, ko vins par to visu domaa. Kaada ir juusu partneru, viiru u.t.t. attieksme, ka jums ir VD un kaadreiz naakas iedzert kaadu tableti, lai aizietu uz pasaakumu?
Re: VD un partneris
08.05.2008 13:19
Vîrs pacieta bez ierunâm un bija galvenais vadâtâjs, kad viena nevarçju no mâjâm iziet. Kâ tas var bût, nesaprata. Tikai vienreiz dusmâs par psihu nosauca;)
Re: VD un partneris
08.05.2008 13:19
Mançjama liekâs, ka es visu laiku uz ripâm dzîvoju, kâ es dzeru Fluanxolu, tâ ðis bïauj, ka atkal ripas rijot :) Bet par pârçjo- viòam ðíiet, ka savas izjûtas dikti pârspîlçju, un ja man kaut kas sâp, tad viòam ðíiet, ka to esmu izdomâjusi, un pie ârstiem velkos,-aiz neko darît! îstenîbâ viòam jau sen ir apnikusi mana èîkstçðana un gauðanâs,ka man atkal ir slikti...grûti mums iet, bet kopumâ òemot - tîri jau saprotoðs viòð ir, ja tikai brîþiem nekristu man uz nerviem un nekaitinâtu mani :))
Re: VD un partneris
08.05.2008 14:50
to Brasilia
Tu fluanxolu katru dienu dzer, vai tikai trauksmes gadiijumaa? Cik tu dzer 0,5 vai 1mg? Kad es dzeeru AD, papildus to iedzeeru, kad vajadzeeja kaut kur iet, paliidzeeja loti labi. Tagad, kad nelietoju AD, vienreiz pameeginaaju 0,5 mg fluanxolu- trauksmi nemazinaajaas vispaar:( Nezinu, varbuut vajadzeeja 1mg dzert vai arii vins trauksmi nonem lietojot kopaa ar AD?
Re: VD un partneris
08.05.2008 14:59
Nevarçtu teikt, ka baigi noòem to trauksmi, es îsti nezinu, kâ bûtu bez Fluanxola, vai tâpat vai sliktâk, reiz mçìinâju Fluanxolu pârtraukt dzert, sâkâs baigâ trauksme, nezinu vai tâ viekârði sakrita vai tieðâm Fluanxols pie vainas bija...Bet vakar piemçram visu dienu biju aizmirsusi iedzert viòu, vçlâ vakarâ atcerçjos un tada rî tâda trauksmîte parâdîjâs...tâ kâ laikam tomçr var iztikt :)

Dzeru 0.5 mg 2x dienâ, it kâ lika 3x dienâ, bet es tagad pârgâju uz 2x dienâ
Re: VD un partneris
08.05.2008 18:36
...nu ir manai pusîtei VD...nu un???...mazliet palutinu, mazliet samîïoju, mazliet sabrçcu...bet vispâr uztveru normâli...



Edited 1 time(s). Last edit at 08.05.2008 18:37 by madcynics.
Re: VD un partneris
08.05.2008 21:36
...trakais caali... tu tak teicies izaarsteejis esam vijoli no vinjas vaajuma... a reche nu...
Re: VD un partneris
09.05.2008 00:22
...mīkstpēdiņ,tev jau nu gan vajadzēja zinat, ka no VD pilnībā izārstēties nevar,tas ir tā pat kā ar alkoholiķiem, kad šie vairs nedzer...nekad nevar zināt, kad atkal "uznāks"...
Re: VD un partneris
09.05.2008 10:58
1) var
2) pat ja nee, uznaakt var stipri retaak kaa tev, ja jau buutu "izaarsteeta"...
Tâ, lûk!
Re: VD un partneris
09.05.2008 11:01
Tikai tâds cilvçks, kurð pats nenormâls, dzîvos kopâ ar psihiski slimu sievieti!
gunule
Re: VD un partneris
09.05.2008 13:59
man draugs ir tik ilgi, cik ilgi arii pashas vd leekmes..vinsh jau zinama meeraa ir pieradis, ka vnm sudzos par savu veseliibu un uztver to normali (man taa vismaz liekas)..pedejo reizi tramvajaa braucaam, palika slikti, vinsh padeva uudeni un pavadija lidz skolai.. es domaju, ka vinsh apmeram redz, kas ar mani notiek, bet neizprot un nesaprot, kaa taa var buut, ka slikti ne no kaa...
Re: VD un partneris
09.05.2008 15:27
...mīkstpēdinj...mani priecē tas, ka esi lietas kursā par manu lēkmju biezhumu..:))...paldies, mīļā, ka izrādi tik neviltotu interesi par manu veselības stāvokli...sheit es dziļi paklanos..:D

Vienīgi zhēl, ka tu, mīkstpēdiņ, esi pametusi praktisko medicīnu, vismaz Jelgavas rajonā sirgstoshos būtu 100 % izārstējusi...jo tu taču visu un par visu zini...padomā, vb tev Nobela prēmiju pieshķirtu...slauku asariņu...
Re: VD un partneris
09.05.2008 15:38
...eto u vas semejnoe... paarspiileet savas personas noziimiibu... teksts bija tikai par to, ka trakais caalis teicaas esam tevi izaarsteejis, kas, nemaz ne paarsteidzoshi, izraadaas nav taisniiba... arii no aarsteejamaam kaiteem izaarsteet var tikai tos, kas veelas tapt izaarsteeti... tb, kaut ko dariit lietas labaa, nevis vicinaat savu kaiti un pieredzi kaa karogu par vieniigo patiesiibu...

...nekas, atnaaks otra tava neveselaa puse un pazheelos tevi...
Re: VD un partneris
09.05.2008 16:15
...es pārspīlēju???...tu jau pati izrādi neveselīgu ziņkari par manu personu...vispār dīvaini...
...par karoga vicināshanu - zini, man nav vajadzības to darīt, bet forums jau tādēļ ir domāts, kāds jautā - kāds atbild un dalās savā pieredzē...dīvaini ir arī tas, ka tikai es vicinu, pārējie, kas te postē un stāsta ai un vai,izrādās nevicina to karogu...mīkstpēdiņ, tev laikam vajag to psihiatru apmeklēt pašai un lietas labā rīt tās shaibas...varu tevi apbēdināt - man sen jau neko no tā nevajag...un, apmierināshu tavu ziņkāri, lēkmju man prakstiski nav...jā mad. mani ir izārstējis...pamekle sev arī tādu blakus, mosh viss paries pats no sevis.:)

...paldies par iejūtību, man ir daudzi, kas pazhēlo, ja vajag...jo emu baigi forsha..:DDD
Re: VD un partneris
09.05.2008 16:21
...ja tu kaut ko ieraksti publiskaa telpaa, tad nebriinies, ka kaads to arii izlasa... tas par to interesi... taa kaa jaa, paarspiilee...
Re: VD un partneris
09.05.2008 16:24
...lai tā būtu, ja tev no tā paliek vieglāk...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: