Cipralex

Aizsāka Janetty 

Cipralex
09.05.2008 14:41
Gandrîz divus gadus ar îsiem pârtraukumiem lietoju Arketis (Seroxat) pret depresiju, tagad atkal mçìinâjâm ar doku pakâpeniski pârtraukt AD, bet depresija un panika atjaunojâs... Doks izrakstîja Cipralex... Kâdas jûsu atsauksmes, pieredze ar ðo AD, varbût kâdam ir pieredze gan ar Seroxat gan Cipralex....
Re: Cipralex
09.05.2008 15:10
Man arii maajaas staav Cipralex, iesaakusi veel neesmu, kaut kaa turos bez AD. Ieprieks lietoju Noritren, bet tad man pulss visu laiku bija ap 110, taa kaa man nekaadu suudziibu nebija domaaju, ka prieks maniim tas ir normaali. Bet kad paartraucu dzert Noritren, pulss ir biski paari 80. Arsts pateica, ka paaatrinaatais pulss bija no Noritren, un tas noziimee, ka man siis zaales neder. Nez kur vina bija aatraak, kaa nekaa es siis zaales nolietoju 4 gadi :( Taadeel vina izrakstiija Cipralex, taa ka man arii ir liela interese uzzinaat vairaak par so AD.
Re: Cipralex
09.05.2008 16:52
JAnetty, man ir pieredze ar Seroxat, nolietoju gandrîz 8 mçneðus, sâkumâ palîdzçja labi, bet ar laiku lçkmes un trauksme atgriezâs, atmest bija ïoti grûti, bet tad pamazâm samzinâju devu lîdz tabl. ieraudzît nevarçja un kaut kâ tiku vaïâ...
Re: Cipralex
09.05.2008 20:47
AD ir jaatestee. taa gruuti pateikt, bet Cipralex principaa ir viens no ejoshaakajiem. man ir ok pieredze.

tachu zaalju nonjemshanas process buus veiksmiigs vien tad, ja buus pusliidz sakaartota galva. domas, attieksmes, uztvere... dziivee mainiits tas, kas jaamaina. a taa var turpinaaties tikai vienu zaalju nomainja pret citaam vai devu palielinaashana.

un veel. zaales visu laiku ir bijushas kaa spiekjis. tur arii bailes pie vainas, ka slikti paliek no atcelshanas, jo kaa nu tagad pats tiks galaa... jaameklee ceelonis, kaapeec gribas atkal saïimt.
Re: Cipralex
09.05.2008 21:05
Runcen, pçc zâïu atmeðanas man neatsâkâs lçkmes vai trauksme, bet bija slikta dûða, caureja, elektrîba skrçja galvai cauri utt..'. nesomatiskas izpausmes
Re: Cipralex
09.05.2008 21:07
taas jau tieshi somatiskas. man arii vienreiz taa bija.
Re: Cipralex
09.05.2008 21:35
Domâ? MAN jau liekâs, ka tâs ir reâlas lomkas...
Re: Cipralex
09.05.2008 21:35
..tâ teikt íîmiska atkarîba..
Re: Cipralex
09.05.2008 21:41
psihologjiska vairaak...

nav tur iisti kam kjiimiski atkaraaties. vismaz peec taa, kaa straadaa jaunaas paaudzes AD. bet par to fluanxolu neesmu pilniigi drosha. kaut kas man personiski ar tiem neiroleptikjiem nepatiik... pat liekas, ka suudiigaak kaa ar kaadu xxpaamu...



Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2008 21:41 by Runcene.
Re: Cipralex
09.05.2008 21:52
Man neiroleptikji arî nepatîk,nevieð uzticîbu.
No AD man liekas ir psihiska atkarîba, vismaz man skolâ neko par atkarîbu no AD nestâstîja, un man arî tâda paðai nav bijusi nekad.
Re: Cipralex
09.05.2008 21:57
aiz to es saku, ka AD vareetu vien dot psihologjisku atkariibu. taa serotoniina atpakaljpiesaistes kaveeshana nav nekas kjiimisku atkariibu izraisoshs... vismaz es taa saprotu.
Re: Cipralex
09.05.2008 21:59
...atnaaks trakais caalis un visu pareizi biokjiimiski izstastiis...
Re: Cipralex
09.05.2008 22:01
Lai tik nâk:)
Re: Cipralex
09.05.2008 22:12
Jâ, mad mums izskaidros, domâju, ka vinsh piekritîs pa manam, bet neesmu ârsts un nezinu...kaut gan AD anotâcijâs jau rakstîts par to íîmisko atkarîbu...tâpçc lçnâm jâuzsâk un lçnâm jânobeidz
Re: Cipralex
10.05.2008 09:53
Nee, man liekas, ka tur ne gluþi ir par atkarîbu, bet par ko citu. Es vairs neatceros, jâpalûr grâmatâ.

Cipralex es arî esmu dzçrusi, bet man nalîdzçja, bez tam bija nez kâpçc blakusparâdîbas.
Re: Cipralex
10.05.2008 11:50
...komatiò, Tev galîgs sviests galvâ???...ne man, ne kâdam tur baltsvârcim ir jâskaidro kkâdas bioíîmiskas lietas...galvenâs ir izjûtas, kuras katrs rumpis izjût uz savas âdas...un viòam ir pie dirsas - kas ar ko saistâs vai nesaistâs...lomkas ir un paliek lomkas...neskatoties uz to, vai esi dûris heroînu vai rijis cipraleksu...viss viens...arî no opiâtiem var nobraukt samazinot devu...
Re: Cipralex
10.05.2008 11:58
;))) eh tu muusu iedomu slimnieks...
Re: Cipralex
10.05.2008 12:37
:)))...ehhh, aprobeþotâ Tu mana...
Re: Cipralex
10.05.2008 14:20
vispaar jau ar taam zaaleem ir trieciens uz dullo, taapeec reizeem paiet laiks, kameer sakombinee, kaa vajag. slimniicaa to izdariit vieglaak, jo cilvis visu laiku ir acu priekshaa, bet tad jams aiziet maajaas, ir citi apstaaklji, un chau... taapeec jau tur tusee taa tauta meeneshiem...

neviens tak iisti nezina, kas tajaa smadzenju kjiimijaa konkreetajam eksemplaaram tieshi un cik lielaa meeraa ir nobrucis.

a lomkas var buut no visa kaa... man visa epopeja pirms vairaakiem gadiem saakaas ar to, ka bija tikai un vieniigi lomkas... preciizi peec apraksta. nebiju dzeerusi nevienu zaali. ne piles. tas bija no paardziivojuma, zaudeejuma un vilshanaas, kad viss shis komplekts uzraavas uz augshu apraktas atminjas par murgainiem notikumiem.

vnk es pati sev smadzenees gjenereeju attieciigaas vielas. ne vienmeer ir jaabuut kaadam faktoram no malas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: