Panikas lçkme, tâs novçrðana

Aizsāka skaudri 

skaudri
Panikas lçkme, tâs novçrðana
11.05.2008 22:00
Jâ, laikam jau taisnîba, ka panikas lçkme sâkas galvâ...Savâs mâjâs jûtos normâli un nekas virsû nenâk...Bet, lûk, ðodien, aizbraucu ciemos un sâkâs...
No rîta biju "apçdusi" 1/4 clonazepama, iespçjams pçcpusdien jau no tâ nebija ne silts, ne auksts.
Pirms braukðanas iedzçru 1/3 lexotanila ( no 3mg), bet tas tomçr nepalîdzçja...Kâ izgâju no mâjâm, trauksme klât...Galvâ velk un sâp...rokas un kâjas miklas...un tâs sajûtas...atsitas vçderâ...
Protams, ka slikti, ka koncentrçjos tikai uz savâm sajûtâm , domâju , pârtrûks filma vai nç. Kaut gan , tfu,tfu,tfu, ìîbt vçl nav nâcies.
Tad ciemos paliku zem mçles 1/2 no 3mg lexotanila, bet tâ arî pilnîgi komfortabli nejutos...
Velns parâvis, jau 2 gadus dzeru antidepresantus, clonazepamu (gan ïoti mazâs devâs), bet panikas lçkmes nâk tik vai tâ...
Nesaprotu vairs, ko darît...

Varbût Jums ir kâds îpaðs savs veids, kâ cînîties pret panikas sajûtâm...?


Lûdzu padalieties!!!
somebody
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 09:54
...antidepresanti arî var izraisît trauksmi un panikas lçkmes... kâ blakusparâdîbas... tas ir koks ar diviem galiem... dzer zâles un beigâs vairs nesaproti - tas Tev paðai no sevis vai zâïu izraisîts...:(((
sakne
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 12:29
Es kâ îstena pesimiste atkal saku savu sakâmo:nu nevar kautkâdas "íimikâlijas" noregulçt dzîvi, man savulaik arî tâ bija ikdiena.Pâris reizes pat saucâm âtros, bet kad ðie pasacîja, ka nu nemirst no ðitâ un jâbeidz âkstîties, biju izârstçta...nç, nu kâdreiz jau uznâk, bet zinu, pâries...un pârâk neiespringstu, pietiek citu s...
gunule
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 16:00
es arii esmu pamanijusi ka pedeja laikaa lexotanil 1/2 (3mg) manu stavokli neatvieglina.. :( nesparotu kaapeec dazhreiz vinsh paliidz, bet dazhreiz nee..

varbuut pamegjini katru ritu pie sevis daudz reizes noskaitit parliecinoshaa balsii "Ar mani viss ir kaartiibaa! Es esmu vesela! shii diena buus lieliska!" :)
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 16:19
Visur pasaulee AD izmanto fobiju, trauksmes aarsteesanai. Paliiidzeet jau AD paliidz, bet tikmeer kaameer lieto, kad beidz lietot - simptomi atgriezas :)
Laila
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 16:33
123 -

"Visur pasaulee AD izmanto fobiju, trauksmes aarsteesanai." - es teiktu - nevis ârstçðanai, bet apspieðanai.:)))
"Paliiidzeet jau AD paliidz, bet tikmeer kaameer lieto, kad beidz lietot - simptomi atgriezas" :) - ðeit gan Tev ir pilnîga taisnîba.:)
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 16:49
jaa, arii man psihologje teica ka AD mazina simtomus, nu respektiivi paliidz neuztraukties par visaadiem suudiem, bet vajag savest kaartiibaa galvu un tad AD nebuus vajadziigi. ja izdodas visu savest kaartiibaa tad simptomi neagriezhas
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 17:22
Ir iemesls domat, ka pçc AD lietoðanas pârtraukðanas problçma atgrieþas lielâkâ mçrâ kâ pirms tam... manuprât vienîgâ derîgâ pieeja ir organisma fiziska stiprinâðana kas ir par pamatu organisma garîgajai stiprinâðanai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Laila
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 17:31
ku! -


"Ir iemesls domât, ka pçc AD lietoðanas pârtraukðanas problçma atgrieþas lielâkâ mçrâ kâ pirms tam..." - es Tev pilnîgi piekrîtu. Pati esmu tam dzîvs piemçrs. Òemot nost AD man ir bijuði daudz smagâki simptomi nekâ sâkumâ, kad vçl nebiju sâkusi lietot ðîs zâles un biju ar saviem "dabiskajiem" simptomiem. Un man liekas, ka lielâkâ daïa ðo zâïu lietotâju nespçj tâs atmest "civilizçtâ" veidâ.:((( ... kaut vai sprieþot pçc diskusijâm ðajâ forumâ...
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 21:44
AD nonjem simptomus... un tikai... vaina tieshaam tur, ka cilvji saceraas un sadomaajas, ka shiem nez kas tagad tiek baigi "aarsteets"

nu netiek tak.

dazhi doki gan saka: uzsaaksim arrsteeshnas kursu... nu tad taa... muusdienaas vairs nevar seedeet ar valjaa muti un akcepteet visu, ko iestaasta.

tiek saakta simptomu kupeeshana. un viss.

a ko gan peec zaalju kursa beigshanas var gaidiit citu, kaa tikai simptomu atgrieshanos?

es ljoti gribeetu redzeet kaut vienu vieniigu cilveecinju, kursh taa ticis "izaarsteets".

a shitamo visu muusu distonikju gadiijumaa tur vispaar nav nekaa aarsteejama. tas pats staasts ir par trankvilizatoriem -- gan dienas, gan guljamajiem... bet es jau atkaartojos...

darbs ar sevi. kaads -- katra dariishana. kad galiigi suu, piestuteejamies biku ar kaadu zaaliiti... spiekjis, stute, siena... nekas cits gan jamaas nav, bet paareejais pashu rokaas. ...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.05.2008 21:47 by Runcene.
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 21:49
...taisniibas labad jaaatziist, ka dazhiem paveicas... vairaak gan tas attieksies uz situaacijas reakcijaam un liidziigiem gadiijumiem, kad peec 4-6 meeneshu kursa ir kaa no jauna piedzimis un "izaarsteets"...
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 23:12
Un kâ tad ar Pavlova suòa refleksu? Ja kâdu laiku viss OK, vai tad organisms nepierod ðâdi turpmâk reaìçt arî bez zâlçm?
Re: Panikas lçkme, tâs novçrðana
12.05.2008 23:14
...liidz shim esoshie noveerojumi liecina, ka nosaciijuma reflekss she nedarbojas...
Ar panikas leekmi slimoju gadu, pareizaak sakot, kopsh briiza kad pirmoreiz piedziivoju panikas leekmi - atrados lekcijas zaalee, un toreiz man bija daudzas probleemas vienlaikus, sadomaajos par visu kopaa un man sirds saaka dauziities un skriet nenormaalaa aatumaa, auksti sviedri, ar aukstaam kaajaam izskreeju no lekcijas un nesapratu kas ar mani notiek, liekaas ka tuuliit nogiibshu, ka sirds pa muti izleks, aizveda pie aarsta tas saka ka par daudz uztraukumu, atbraucu maajaa, izdzeeru pudeli sarkanviina un nomierinaajos. Un taa veselu gadu es no maajas nevareeju iziet ja man somaa nebija pasleepta maza pudeliite, taa man deva droshiibas sajuutu ... ja nu gadiijumaa atkal uznaak ...
Saaku paarmeeriigi lietot alkoholu jo tik loti bija bail no shiis sajuutas... bet alkohols radiija papildus depresiju...
Kad manas probleemas saaka pamazaam atrisinaaties ... saaku lasiit graamatas par savu zemapzinju, ieksheejaam izjuutaam utt, tas viss pamazaam uzlabojaas, bet nu jaastraadaa ar sevi... veel esmu dzirdeejusi - hipnoze paliidz ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: