Ka izdzit to trakumu?

Aizsāka skumjaa 

skumjaa
Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 14:55
Man periodiski (ik pec paris menesiem) uznak tads kaa peksns klikskis, kad bez nosakama iemesla juutu, ka man ieksaa iemajo tads kaa zemapzinas stresa kamols. It kaa areji nav par ko uztraukties, bet ieksaa viss uzvilcies... Un tada sajuta, ka kungis saraujas un vairakus menesus no vietas gandriz neko nevaru ieest. Un tad atkal tas viss kaut kaa pats no sevis pariet un ir mierigaa faze.

Eju pie psihoterapeita jau gandriz gadu, visu ko no savas dzives analizeju, esmu izpratusi, bet nekas nemainaas. Ko man darit? jaa, zinu jau, ka neviens recepti man neiedos, bet varbut tomer ir kadi ieteikumi, kaa savakties un tikt no tada murga valaa?
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 17:31
Kuòìi esi pârbaudîjusi?
skumjaa
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 18:14
jaa, esmu, un viss kartibaa
soja
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 18:31
strawberry
Kâdai kaitei jâbût kuòìim, lai psihi iespaidotu? Man interesç, jo ir kuòìa problçmas.
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 19:26
Palasi uz strawberry meklçtâjâ, slinkums atkârtoties.
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 20:37
Arii man dazkaart uznaak pilniigs eestgribas zudums, slikta duusa, nepatiikamas sajuutas kunga apviduu, vemsana, biezaak jaapastaigaa uz tualeti. Bet... analiizes-ideaalas, "kobra" uzraadiija tikai kardijas mazspeeju (es pat nezinu, kas tas ir), bet gastrologs teica, ka tas esot katram 10.cilveekam un sie simptomi nav saistiiti ar to. Taa ka tie ir vegetatiivaas nervu sisteemas trauceejumi, nevis slims kungis.
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 20:48
Tas bûs tas gastrologs, pie kura iet ar nosûtîjumu :D
Ja ir kardijas mazspçja, tad bieþi ir arî skâbes refluks- kuòìa skâbe apdedzina barîbas vadu, kâ rezultâtâ rodas sirdsklauves, pat elpas trûkums, ja aiziet lîdz rîklei. Dabiski, ka tad var bût arî slikta dûða un sâpes.
Re: Ka izdzit to trakumu?
14.05.2008 23:54
Varbût aizcietçjums... kâdu kârtîgu klizmu vajadzçtu iztaisît... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka izdzit to trakumu?
15.05.2008 10:46
To Ku
Man veeders iziet katru dienu, kad satraucos, tad pat vairaakas reizes dienaa :)taa ka savu klizmu pataupi kaadam citam.
Re: Ka izdzit to trakumu?
15.05.2008 10:52
to Strawberry
Esmu sokaa, visus 5 gadus uzskatiiju, ka maniem sliktumiem nav nekaada sakara ar kungi, bet tagad izraadaas, ka varbuut tomeer ir.... varbuut lietderiigi aiziet pie cita gastroenterologa? Bet tur reaali var kaut ko izdariit?
Re: Ka izdzit to trakumu?
15.05.2008 11:38
123

Tas nebija tev bet gan tçmas autorei... jo kâda tur vçdera izeja sanâk, ja mçneðiem neko jçdzîgu neçd... turklât ðajâ ziòâ pastâv zinâma atgriezeniskâsaite kâ rezultâtâ neçðana un nekakâðana viena otru tikai pastiprina...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka izdzit to trakumu?
15.05.2008 12:07
123, pamatâ tikai diçta, un diezgan drakoniska :D Bet es arî gaidu vizîti pie gastroenterologa, man arî ir kardijas mazspçja (vçl bez gastrîta).
skumjaa
Re: Ka izdzit to trakumu?
15.05.2008 14:36
Nu, ar aizcietejumiem es tochno nemokos, tapec klizma laikam nebus isti vietaa
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: