kaa uzvedas jusu psihoterapeits?

Aizsāka sise 

sise
kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 20:47
Vai jusu psihoterapeits jums ari dod kadu padomu? Un, piemeram, kad atnakat uz seansu. vai vins/a uzsak par kaut ko runat?

Ar manu ir taa - es atnaku un sezu klusa. Ja es 45 min laikaa muti nepavrtu un kaut ko vnk nesaktu stastit, man skiet, ka taa ari klusums butu un viss seanss 40 min paietu, terapeite iniciativu neizraditu.

Vispar sobrid uznaca tada sajuta, ka varbut es kaa mulke izlieku visu savu dzivi un sapi, a sai ne silts, ne auksts, iedzilinaties manaas problemas netaisaas. Protams, kad iesaku ko stastit, vina pa kadam jautajumam man uzdod
mad no kautkurienes
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 21:50
...sise, tâ ir, kâ Tu jûti...pstrpeitam IR dziïi pie dirsas...viòam kraut uz sava kupra Tavas problçmas???...negaidi...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 21:55
Man arî patîk darbâ paklusçt...atpûsties...kaut kur fonâ ir neliels troksnis...pierasts jau...un reizçm atsaukties, lai nedomâ, ka esmu aizmigusi:)
Piedodiet, kas tas ir par marasmu, kas liek apmeklçt ðâdus psihoterapeitus? Ja nu vienîgi beizeja un cerîba, ka palîdzçs. Nu nepalîdzçs! Visur ir jâkârpâs paðam!
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 22:32
Oi, sise, vajadzçtu Tev pie kâda Lankânisma, vai kâ tas novirziens saucâs, psihoanalîtiía aiziet- viòi ne tiaki klusç, bet vçl var pçc 5 min. paziòot, ka seanss beidzies. Jâmaksâ gan pilna maksa...

Par parçjo- jâ, pacientam jâuzsâk runât vizîtçs. Par jebko, par ko gribâs. Un tad jau sekos jautâjumi un pârçjais. Bet terapeits nebûs aktîvâkais sarunas dalîbnieks. Un padomus tikpat kâ nedos.
mad jau zviegdams
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 22:46
...ak ta nedod gan...un klusç...:)
...ar ko atðíiras kodçjs parpâlî pie bâra, kam Tu tâdâ paðâ palî krati savu sirdi no pstrpeita, kurs bola savas viltîgâs aèeles un smîn par pacienta mçginâjumiem aizsâkt dialogu???...
...ar to, ka ar buteles brâli piekodîsies lîdz galam un viss...a terapeitelis uzsçdinâs uz AD...un sirdzçjs vçl atpogâs piíi pats par savas veselîbas maitâðanu...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 23:00
...kaa tu taa, bij tak arii labie... ne ta no chekas, ne ta no kurienes...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 23:09
Tâda klusçðana tieðâm ir savâda. Ja nu cilvçkam tâda runâðana sagâdâ grûtîbas, tad ko, klusçjam un viss? Tad nu gan palîdzîba!
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
14.05.2008 23:13
...kljuus zheel naudas, saaks runaat... kas arii jau buus progress... a no pastaaviigas pampereeshanas labaak toch nekljuus... psihoterapijas metodes izpratnee kluseeshana nemaz nav savaada...
piedodiet
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 00:43
...iejaucos ï. cien. mad savârstîjumos, bet ps.t. ir mâcîti uzklausît atðíirîbâ no tevis pieminçtajiem kodçjiem, kuriem tieðâm viss ir vienalga. Esmu runâjusi gan ar vieniem, gan otriem...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 01:44
Hmm? A vai negrib kâda atnâkt pie manis? Pa lçto... pa piecîti kâdu stundiòu paklusçt... Ja vajag, varu arî parunât...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zelèa
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 08:39
Psihoterapeitam paðam ir problçmas :)
Mûc no viòa, ja jûti, ka nav "tavs cilvçks"',ja akurât tas terapeits tev vajadzîgs pilnîgai laimei, tad maini. Tâdu taèu ir pilna Latvija, kas mâk smuki noklusçt 45 min. un paòemt 25 ls.
Ja tev sabiedriskais stâvoklis liek turçt savu p.terapeitu, tad vismaz izvçlies jçdzîgu:)
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 09:26
...OOOOO, ðitas kârtejo reizi ir labs - ja tavs sabiedriskais stâvoklis liek!!!...turçt tikai kkâdu tizlu priekðstatu dçï - o, bïa, man ir savs terapists!!!...
...ï. cien. Piedodiet!...personu vietniekvârdi uzrunâ lietojami ar lielo burtu...elementâra lieta, kaut vai no pamatskolas gramatikas mâcîbu grâmatâm...un es arî esmu runâjis gan ar vieniem, gan otriem...gan kâ labticîgais, gan kâ èoms...un ja Tu domâ, ka klausîties un sadzirdçt ir viens un tas pats, tad rûgti maldies...
...hmm, jeb varbût aizstâvi mundiera godu???...nja...
Raivis_
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 09:37
Sise,
pirms sâkt regulâri iet pie kâda psihoterapeita, pirmajâ reizç jau jânovçrtç, vai no tâ bûs kâda atdeve, lai pats ar pastâsta , ko no viòa var prasît un sagaidît, citâdi tieðâm var sanât tava situâcija .
Un psihoterapeits uzskatîs, ka maksa par seansu viòam pienâkas tâpçc, ka pie sienas piekârts attiecîgs sertifikâts .
Un cik tad òem par seansu tâda pasîva "uzklausîtâja" ?
zelèa
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 09:40
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 10:13
Man terapeite gan tâ neuzvedâs, protams seansa sâkumâ, runât sâku es, jo viòa skatâs un klusç, ir gadîjies, ka arî viòa uzsâk sarunu, bet reti...Un seansa laikâ arî padomus dod,un jautâjumus uzdod, mçs runâjam 60/40, es mazliet vairâk...
Laila
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 10:16
Brasilia -

Tas laikam tâpçc, ka Tava psihoterapeite vienlaikus ir arî psihiatre. Pçc manas pieredzes, psihiatri ir daudz runîgâki par psihoterapeitiem...:)))
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 11:02
Man arii ir naacies buut pie kluseejosaa psihoterapeita... Pirmaa reizee veel labi, kameer pastaasti,kas tevi uztrauc, laiks paiet. Bet otrajaa reizee, kad es apseedos vina man uzreiz teica "nu tad runaajiet". Kad es saaku teikt, kad man skaidrs par ko man tagad buutu jaarunaa, tad saneemu atbildi -par ko gribiet par to runaajiet. Nu treso reizi es pie vinas vairs neaizgaaju :)
Laila
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 11:56
123 -

:))) Cik pazîstama situâcija! Man liekas, ka ðis ir tipiski tieði veìetodistoniíiem - cilvçks mokâs ar kaut kadiem neskaidriem fiziskas dabas traucçjumiem, par kuriem tad arî grib runât, jo ar citu runâjamo tâ ðvaki. Bet cik tad ilgi malsi vienu un to paðu? Mançjâ jau ar' - paklausîjâs, paklausîjâs, bet tad lika saprast, ka par manâm somatiskajâm sûdzîbâm vairs neko negrib dzirdçt. Un kad manu dzîves gâjumu bijâm puslîdz izmaluðas cauri, arî man vairs îsti nebija skaidrs, par ko tâlâk runât. Beigâs bija tâ, ka sesiju dienu rîtos biju reâlâ izmisumâ - par ko lai ðodien atkal runâju? Trakâkais bija tas, ka mana terapeite medz "nogriezt" manis piedâvâtâs sarunu tçmas, vietâ neko nepiedâvâjot. Tâ nu vienâ no beidzamajâm reizçm, kad atkal bija iestâjies kârtçjais strupceïð, viòa pçksni sâka intereseteis par to, kas atrodas manâ "Zaras" iepirkumu maisiòâ...:))) Dîvaina tauta tomçr tie psihoterapeiti.
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 12:09
Fakts, ka dîvaina...a kas Tev bija tajâ maisiòâ? :)
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 12:22
,,,

Lakânu laikam domaaji. tie ir labie, toch...


paareejiem

terapeits nav nekaads vaaceejs. kad ikdienaa peerkam pakalpojumu, tad gan neviens nebriinaas, ka pasham jaasaak runaat, bet aiziet citu preci pirkt (psihoterapeita laiku) un par savu naudu klusee... vai ta naudu, pa ielu ejot, arii zemee beram...



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2008 12:22 by Runcene.
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 12:49
Klusçðana (ja nu tieðâm tâ nav sistçma) dod savu artavu ps.t. Klusç, klusç un "normâls" pacients tomçr grieþas pie ps.t tipa kâpçc klusçjam. Pacients jau nikns un ðîs sajûtas tad tiek analizçtas un dod daudz labu domu. Tas no pieredzes. Kad terapija jau iegâjusi sliedçs, pa nedçïu sakrâjas tik daudz runâjama/apsprieþama, ka laika pietrûkst.
Laila
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 13:18
Strawberry -

Pa ceïam uz terapiju biju nopirkusi sev jaunu blûzi.:)))

Runcene -

Tur jau tâ nelaime, ka vidusmçra cilvçks bez iepriekðçjas saskares ar psihoterapiju, psihoterapeitu uztver kâ sava veida palîdzîbas sniedzçju, kâ kaut ko ârstam radniecîgu (ne jau velti psihoterapeitus mçdz saukt arî par "dvçseles ârstiem"), tâpçc daudziem sâk síist, ka psihoterapijâ saòemtais îsti neatbilst tam, ko klients no terapijas sagaidîjis.

Varbût nelaime tâ, ka Latvijas terapeiti pârsvarâ uzreiz "spieþ" uz ilgtermiòa psihoanalîtisko terapiju, kurai klients bieþi nemaz nav gatavs? Daudziem varbût sâkumam pietiktu ar kognitîvi-biheiviorâlo metodi, no kuras, iespçjams, âtrâk sajustu arî kâdu taustâmu rezultâtu.
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
15.05.2008 16:41
Laila

ts. dziilju terapijas ir arii eksistenciaalaa, psihoorganiskaa analiize, psihodraama (monodraama) etc. shie virzieni Latvijaa tieshaam ir izplatiitaaki. un tur vairs nav noziimes, vai terapeits ir vai nav izbijis psihiatrs. visi seezh kaa erceni un gaida, ko klients grib.

a kognitiivi biheivioraalo stabili var pats peec graamatas. angliski ir chupaam rokasgraamatu.

un veel. vidusmeera cilveekam Latvijaa ir pienaacis laiks nopietnaak iztureeties pret to, kam vinjsh uz laiku uztic savu psihi. visu var uzzinaat, ja grib. ir forumi, ir tauta, ir graamatas. ir klientiem domaatas graamatas par dziilju psihoterapijas "virtuvi". ko gaidiit, ko negaidiit, kad gaidiit utt...

ja taisaas gultu pirkt vai santehnikji meklee, tad gan uzrok kaut pashu nelabo un sapostee visos forumos, bet pie terapeita dazhkaart iet un atdod kaartiigu kaapostu, pat nezinot, vai tam cilveekam ir jebkaada atbilstoshaa izgliitiiba...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
18.05.2008 23:45
Man kaut kâ pçdçjâ laikâ kâposts sâk apsîkt un skatos, ka jâsâk psihoterapijai nopietnâk pievçrsties... tur ir potenciâls... tâ kâ varat sâkt pieteikties... dârgi nebûs un kvalitâte tikai drusku atpaliks no vidçjâ pilsçtas lîmeòa. Turklât apsolos bez vajadzîbas neklusçt un nestiept terapiju garumâ ja skaidri redzama psihiskâ nesaderîba ar klientu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 01:14
...tikai peedeejaa laikaa???...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 09:34
...kad bûs brîvais laiks, pievienoðos ku! viòa centienos...izbîdîsim jaunu teoriju ( da kâda tur jauna ), ka visas nelaimes - gan garîgas, gan miesiskas - ceïas no vçdera aizcietçjumiem...un ideâlistiska, kretîniski ðtampaina dzîves redzçjuma...viòð varçtu skalot iekðçji, es cerebrâli...uhh, kâ sanâktu...un beigâs punktu varçtu pielikt Freida teorijas (tâs, par to seksu) iemiesoðana dzîvç...pieaicinâtais darba spçks gan sadârdzinatu pakalpojumu, bet nekas...ko nedarîsi veselîbas labad...:)
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 10:06
Njâ, tas tik bûtu pasâkums... vispirms iztîram vçderiòu lai var visu uzmanîbu koncentrçt uz smadzeòu skaloðanai un pçc tam piepildam ar jaunâm, pozitîvâm emocijâm :))

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 15:06
...drīkst pievienoties?...es varetu, blakus telpā, likt kārtis un solīt, ka apmeklējot Jūsu seansus,turpmāka dzīve būs jauka un rozhaina...:))
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 16:18
Izklausâs cerîgi:)
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 21:15
Nu Jums idejas :))) Smejos vçderu turçdama :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: