kaa uzvedas jusu psihoterapeits?

Aizsāka sise 

Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 21:23
shim biznesam ir naakotne... spinnim mozgom juutu...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 21:24
varbût es arî savu roku varçtu kur pielikt...savçjais darbs man jau apnicis :)
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
19.05.2008 21:43
tur smirdees peec daudz kakaam... Tev nepatiks...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
20.05.2008 07:22
Es ar knaìi aizspiedîðu degunu...izskatîsies arî eksotiski un tâ es pievilinâðu klientus :D
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
20.05.2008 09:59
...he, he...runcenît, pçc sûdiem...sava var bût kaka...:)
...kurinâsim visus iespçjamos vîrakus...bet ne par to runa...
...klizmoterapijâ tiks pielietoti arî vçdera aizcietçjumus veicinoði preparâti...vienâ sesijâ:) iedos, lai nevar aiziet uz sirdsmâjiòu, un tad kad pacients bûs nomocijies ar aizcietçjumiem, nâks KU!!!!...kâ glâbçjeògelis, baltâ tçrpâ...atvieglotajam un laimîgajiem klientiem lîdz ar to vieglâk man bûs iebirstçt - BE HAPPY, ukri...un ja vçl strwbry, glâsmainâ balsî paziòos - Tu kazino vinnçsi daudz kaposta!!!...hmm, jâapsver iespçja arî no kazino iekasçt par reklâmu...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
20.05.2008 10:30
Nç, kazino tajâ visâ nevajag jaukt iekðâ jo tad no klizmâm un smadzeòu tvaicçðanas iegûtâ "BE HAPPY" nekas pâri nepaliks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
20.05.2008 11:20
...pstrpeti var - uzsçdies uz ðaibâm, uzsçdies uz ðaibâm!!!???...ar ko mçs sliktâki???...
par klusçðanu - man ir bijis lîdzîgi. kad galîgi nekâ nav ko teikt. niekus stâstît arî kaut kâ negribçjâs.
bet p.t. bija gana gudrs manâ izpratnç, viòð visâdi vaicâja par to, ko es jûtu ðajâ klusçðanas laikâ, un tas bija jauns pakâpiens mûsu terapijâ un arî manâ prasmç rakâties iekð sevis :)
man ir bijis tâ, ka aizeju ar tik daudz tematiem galvâ, par ko runât, bet tajâ brîdî uznâk tukðums un klusçðana. Vienreiz klusçju 20 min, tad 30, ps.t. arî klusç un neko nejautâ. Tikai pçc tam paprasa, kâ jutos. Un 2 reizes noklusçju visas 50 min, bija tikai "labdien", 'jûsu laiks beidzies" un "uz redzçðanos". Pçc tam drusku muïíîga sajûta gan bija. Protams, nâkamajâ reizç runâjâm par ðo klusumu. man jau liekas, ka tâ tieðâm ir vçrtîga lieta, beigâs pat iepatikâs tâ vienkârði sçdçt un peldçt laikâ. Gribçjâs pat atkârtot ðos klusuma brîþus, bet mâkslîgi tas, protams, nesanâk un ir bezjçdzîgi.
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
21.05.2008 22:48
MAni tracina tie klusuma brîþi, es nevaru izdomât ko teikt vai negribu kaut ko teikt, un tâda stulba sajûta :( Bet tâ nav bieþi, es parasti cenðos kaut ko vâvuïot!
n f A
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
21.05.2008 23:53
Centies aizpildît klusumu? Kâpçc? Kas notiks, ja tu klusçsi? Ko jutîsi tajâ brîdî?
( centos modelçt standartjautâjumus :) Tomçr varbût par to vçrts padomât, arî man - jo ir doma, ka es taèu esmu nâkusi izrunâties un tâtad nepieklâjas klusçt...)
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
22.05.2008 07:37
nfA, bet vçl joprojâm aktuâls ir jautâjums, ja ir tâds klusçjoðs terapeits, kâpçc runâjamo neizrunât vienatnç...vai paklusçt ar sevi vienatnç? Var domâs uzzîmçt pst uz krçsla sçþot, nu kaut kur telpâ, un tad runât un tâ.
galvenais, baisi lçti sanâks, un runâjamais bûs izrunâts.
Laila
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
22.05.2008 10:12
Strawberry -

Tu izòçmi man vârdus mutes. Lasu, lasu un nesaprotu, kâpçc, lai paklusçtu, jaiet pie psihoterapeita? Man arî gadâs brîþi, kad negribas ne ar vienu runât - mâjâs, darbâ. Tad es klusçju. Pati ar sevi. Bet iet pie psihoterapeita lai paklusçtu un vçl par to maksât? Nesaprotu...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
22.05.2008 10:14
Ja es ðitâ bûtu visu seansu nosçdçjusi klusçjot, man liekas, ka es tur vairâk neietu, jo par klusçðanu maksât naudu? Tas man liekas vçl trakâk nekâ maksât par neieraðanos.
Labi, ka mançjâ tomçr runâ. Man vispâr visu laiku likâs, ka psihoterapeitam jâuzsâk saruna ar kâdu uzvedinoðu jautâjumu. Mançjâ prasa nu kâ jûtaties. mani tas jautâjums kaitina, bet vismaz es kaut ko sâku runât. Iepriekðçjâ parasti prasîja, kâdas man bija pârdomas pçc iepriekðçjâ seansa. Tas man likâs labâks jautâjums.
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
22.05.2008 10:22
Da tâ vienkârði ir tâda paranoja, uzmâcîga doma - vajadzîgs psihoterapeits...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
22.05.2008 16:43
...ku, viedi vârdi...
Re: kaa uzvedas jusu psihoterapeits?
22.05.2008 16:48
A kâ bûtu, ja tam klusçjoðam terapeitam uzbrçktu: íçms tu tâds, runâsi vai ne, par ko es tev maksâju?
...bet nu laikam tas klasificçtos kâ ârstçðanas procesâ paredzamâs naida jûtas pret pst...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: