autogeenais treninsh & co

Aizsāka xorta 

xorta
autogeenais treninsh & co
14.05.2008 22:20
Vai kâds varçtu ieteikt labas, praktiskas ievirzes grâmatas par autogçno treniòu angïu valodâ?
Jau vairâkus gadus mokos ar psihosomâtiku. Man nav nedz depresijas, nedz noslieces uz histçriju vai nîkulîbu, gribas cerçt, ka veselîgas dzîves uztveres un loìiskâs domâðanas man ir par diviem, bet pamazâm jûtu, ka visas tâs klejojoðâs sâpes, mûþîgâ slimîgâ juðana, strjoms un bezmiegs sâk uzvarçt. Sajûta tâda, ka iekðâ sasçjies kaut kâds mezgls, tieðâm, kâ saka, lietuvçns moka. Cik tâlu es tieku ar savu apziòu, to varu savest kârtîbâ un vadît, bet diemþçl ir kaut kas, kas ir dziïâk.
Psihoterapiju kâ tâdu absolûti nenoliedzu, bet sava rakstura dçï pat neapsveru kâ iespçju.
Doma ir par kaut kâdu meditâciju vai autogçno treniòu, bet ðíiet, ka reâlâks varçtu bût ar otrais, kur vismaz pçc manas sapraðanas vairâk apzinâta darba ar sevi.
Un ja kâdam kâda pozitîva pieredze cîòâ ar psihosomâtiskâm izpausmçm un no tâm izrietoðo hipohondriju, padalieties...
Re: autogeenais treninsh & co
15.05.2008 12:29
man patiik Manage Your Mind, Oxford University Press

nav gluzhi taa teema, ko Tu luudzi (autogeenais), bet kognitiivi biheivioraalaa pieeja bez amiishu urraa un kurpatova leeti seetaas ironijas. vienkaarsha, praktiska.
Re: autogeenais treninsh & co
15.05.2008 13:29
Varbût var noderçt ðis?

http://www.emofree.com/
Re: autogeenais treninsh & co
15.05.2008 19:25
...he, paiet gan laiciòð, kamçr iemanies dabût brîvestîbas sajûtu...un vajag vismaz 1/2 stundu dienâ, lai neviens netraucçtu...bet ja esi iegâjies sliedçs, tad viss OK...laba lieta, kas reâli palîdz...:)...es par autogçno...
...steigas laikmetâ grûti izvilkt no domformâm vienu domu...un to izrisinât...bez steigas...
Re: autogeenais treninsh & co
19.05.2008 19:48
Un ðis:

http://www.odemagazine.com/doc/35/our_natural_instinct_to_heal/
Re: autogeenais treninsh & co
21.05.2008 14:27
K



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:49 by kachenite.
xorta
Re: autogeenais treninsh & co
31.05.2008 11:38
Nav pat sanâcis te kârtîgi ielûkoties. Paldies par ieteikumiem!
Manage Your Mind pasûtiju, kad izlasîðu, uzrakstîðu, kâ patika.
Starp citu, Levi pirms daudziem gadiem izlasîju pilnîgi visu, kas latviski bija pieejams, toreiz ïoti fanoju, interesanti bûtu ar ðodienas sapraðanu vçlreiz izlasît. Bibliotçka gan pie paðreizçjâ dzîvesstila vairs neðíiet opcija:))
Par pçdçjâ laikâ lasîto runâjot, palasîju Kurpatovu, ko te daudzi slavç, grâmatu par bezmiegu, nu, kaut kâ neuzrunâja viòð mani, nedz stils, nedz saturs. Pirms galîgâ sprieduma gan bûtu vçl kas jâizlasa.
Nu un ja nu vçl kâdam kâds labs lasâmgabals padomâ, padalieties, lûdzu. Varbût tomçr kâds ko lasîjis arî tieði par autogçno treniòu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: