kas mâcçs, tas sapratîs...

Aizsāka cat 

cat
kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 10:54
Cik gan viss tas ir savâdi... Nespçju nedomât par to visu, kas ar mani ir noticis, agrâk skaista, bezrûpîga dzîve, tagad - atkarîba no zâlçm, sâpes...viss galîgi sabrucis. Jautâjums - kur lai rod spçku turpinât ðo dzîvi? Ne jau veselîba ir vienîgais, kas vedina uz domâm beigt ðo mokoðo procesu, kuru citi sauc par dzîvi. Protams mçs visi gribam mîlçt, bût mîlçtiem un kur nu vçl tad, ja caurâm dienâm prâtu nodarbina tikai un vienîgi doma par to - nu kad, kad tad vairs nesâpçs?? Fiziskas sâpçs ir nogurdinoðas, morâlâs iznîcina. Un ja ne ar vienâm no tâm nespçju tikt galâ, tad kâ lai dzîvo...? Mîlestîba ir, bet ne tâda, ne tâda kâdai tai vajadzçtu bût. Esmu nogurusi no mûþîgas tincinâðanas... "nu mîlais, ðodien man tik loti nesâp, varbût kaut kur aizbraucam vai aizejam, nu kopâ?!!" protams seko atbilde, es esmu noguris, citreiz.. Cik gan ilgi var izturçt ðâdu attieksmi, bet saka taèu ka mîl...skûpsta, glâsta, bet kaut kâ pietrûkst, kaut kas ir zudis...
Un man, kapçc man nav intereses iet un darît, domât par sevi, varbût mâcîties, varbût ko citu, bet nç, nespçju sevi piespiest, vienmçr kaut kas attur..bet nu 22 gadi tikai. Citi teiks, "tev vçl visa dzîve priekðâ, tu vçl tik daudz paspçsi, bet slimîba, tâ norims, gan jau bûs labi..." un es kâ jau vienmçr nodomâðu, Jums tik viegli runât...
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 11:34
Es saku to paðu... 22 gadi - ja nu ne gluþi vissa dzîve tad nepârprotami viòas lielâkâ un labâkâ daïa tev vçl priekðâ...
Kur lai rod spçku? Vitamînos un partnera maiòâ...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 11:47
cat
Es nezinu, ko tev ieteikt, bet es zinu, ka kaut kas tev noteikti ir jâdara. Tâpçc, ka tev ir tik skaists vecums, un ðos jaunîbas gadus tâ truli noeksistçt vienkârði ir grçks. Man tâ diemþçl bija un es tik ïoti noþçloju to, ka visu savu jaunîbu praktiski neesmu dzîvojusi, kaut kâ eksistçjusi. Bet tâ nevar. Es arî tagad nezinu, ko darît, lai normâli sâktu dzîvot ar prieku un izbaudîtu visas dotâs iespçjas. Bet man pçdçjais laiks ko sâkt darît, galu galâ tûlît bûs 30. Skatoties atpakaï, es domâju, ka es pasâktu kaut ko radikâlu. Ja mâcîtos un man tur nepatiktu, aizietu uz citu skolu. ja nemâcîtos, sâktu mâcîties, vai vispâr aizbrauktu uz citu pilsçtu vai pat uz citu valsti.
Kas ir par problçmâm ar to vîrieti? Kâpçc viòam tâda attieksme? Arî taèu droði vien jauns? Vai tev neliekas, ka ðîs attiecîbas vçl vairâk tevi grûþ izmisumâ? varbût tieðâm pamest to vîriðíi?
cat
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 11:57
Problçmas ir ar visu, ar vîrieti, kurð ir mans vîrs, ar veselîbu, kuras man nav(nopietnas problçmas jau vairakus gadus), ar naudu arî protams..es visu pamestu un aizbrauktu citur, projâm, tikai atkarîga esmu no visa kas ir ðeit, mâjâs, gan zâles, gan ikmçneða braucieni pie ârstiem, gan arî iespçjams priekðâ esoðâ operâcija...nav vienkârði visu pamest, jo strâdât es nevaru un ko gan citâ valstî es darîtu?! Esmu tuvu izmisumam, jo tieðâm sâpes fiziski ir loti smagas un tâpçc es nevaru atstât te visu. Turklât bailes ka cits vîrietis nepienems manu slimîbu ir lielas, tâpçc arî turos pie sava vîra...
murgs tas viss ir, bet citâdi neko nespeju izskaidrot, asaras acîs un izmisums..
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 11:59
Nu ja ir tâda slimîba, tad nezinu. Vai to nevar izârstçt?
cat
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 12:29
Nee, nevar gan izaarsteet, tikai aparstet un arii tas laikam nav mans gadijums, jo pat arstiem "nolaizas rokas".. Kaadaa krievu portaala par savu slimibu izlasiju rakstu un tur bija tads "labs" teikums - "Nomirt nenomirsi, bet elles mokas zemes virsuu cietiisi"
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 12:42
Kas taa ir par slimiibu?
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 14:32
...ar visu var tikt galâ...ja nevar pievârçt, tad jaiemâcâs kaite apèakarçt un sadzîvot ar viòu...
...atsâpinoðie...hmm, smags temats uz mûsu vispârpieòemtâs medicînas fona...he, fentanila plâksterus neizraksta tikmçr, kamçr cilvçks nav pârçdies kaudzi ar parastiem anagçtiíiem...kuri kaitç vairâk, nekâ iepriekðminçtais...ir vesela kaudzîte preparâtu, kuri dod tûlîteju efektu...bet...
...par blakusesoso vîr.dz.pârstâvi...cik daudz tiek zaudçts viena iemesla pçc - bailes no nezinâmâ...ak, kâ tas bûs, ja aizieðu!!!..nekas sliktâks nebûs...bet bûs savâdâk...
Zilonis
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 15:47
Cat,atraksti man uz no6@inbox.lv ... mums ir ljooti liidziiga situacija..
Re: kas mâcçs, tas sapratîs...
21.05.2008 17:52
... eku, cat, saulesstariòð ziloòa paskatâ arî paspîd...:)...tâtad, dzîve nemaz nav tik sâpîga...un bezcerîga...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 14?
Ziņa: