...sçnalas galvâ...

Aizsāka madcynics 

...sçnalas galvâ...
22.05.2008 23:10
http://www.youtube.com/watch?v=slUW5IBVo_8&feature=related

...iesaku noklausîties visiem ðeitlasoðajiem sirdzçjiem, kuri patlaban pielipuði pie kantaina un klausâs pirâtus...un citus tikpat lielus mçslus...padomâsim par vienu lietu - cik daudz mçs sabâþam savâs galvâs SÇNALAS...un tad brînamies - jobvaðmantelît, mana galva laukâ nedod NEKO SAKARÎGU...ko jçdzîgu var generçt ar mçsliem aizmestas smadzenes???!!!...
...neðpetnâ grûtsirdîba...:0)
Re: ...sçnalas galvâ...
22.05.2008 23:21
...un vel viens...

http://www.youtube.com/watch?v=4BZSqtqr8Qk&feature=related
Re: ...sçnalas galvâ...
23.05.2008 00:17
Piekrîtu mad... ðî iemesla dçï kasti tîrâ veidâ gandrîz neskatos... jau kâdu laiku atpakaï izslçdzu no "çdienkartes" visu vietçjo televîziju... tas patieðâm ir kaut kas tikai priekð deìenerâtiem... tûlît pçc tam atteicos arî no krievijas televîzijas... mûzika un sports nekad nav interesçjuði... bet patreiz lietoju portatîvo datoru kuram nav TV tjunera un mierîgi iztieku arî bez Discovery...
Kâdreiz noskatos kâdu labu DVD filmu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...sçnalas galvâ...
23.05.2008 10:05
Nu malaèi zçni.
Man savu reizi gan sçnalas galvâ, gan esmu deìenerâte. Mçìinu nokaunçties, bet nesanâk.
Re: ...sçnalas galvâ...
23.05.2008 10:36
...starp citu, man patîk daudzu ðeit esoðo centieni sakârtot savu galvu...tas ir normâli...un tomçr...radio - klaja smadzenu skaloðana ar mazkvalitatîvu muzâriòu...vienlaik braucu uz darbu no Rîgas apkârtnes...viss kâ pienâkâs - reidio, fredis ar ufo atlaida savus jociòus, es klausîjos un smîkòâju lîdzi...un vienu reizi uzíçru - jobvaðmantelît, izkâpju no ratiem, piesçþos kko darît, un...smadzenes tikai ar lielu piepûli sâk iebraukt darâmajâ...kamçr tâs sâk darboties bez èîkstoòas, paiet kâds laiciòð...uzstellç kâdu radio skonto - sîrups aizlipina visas iespçjamâs krokas...nepâtrauktâ smadzenu skaloðanâ paiet 24 stundas diennaktî...un tad pçc tam tauta brînâs - es nevaru!!!...ziòâs - tas tur apzadzis, tur zemestrîce, tur kkâdas veidemanes pisâs pa labi un kreisi...MANI TAS NEINTERESç!!!...ES TO NU NEMAZ NEGRIBU ZINâT!!!...bet grûþ ar varu pa visiem klausâm un skatâmcaurumiem galçji bezjçdzîgas informâcijas gûzmu, kura PIEDIRð ( cita apzîmejuma nav) manu galvu...
...te viens blakus tçmâ pauþ par pastaigâm pie dabas pupa...par mâcîðanos ielikt domâðanu NESTEIDZîGâ ritmâ, par sçnalu atsijâðanu nograudiem...UN VIòAM SANâK!!!...
...paklausaties naktî, kâ pogo lakstîgala...kad tiko sâk svîst gaisma...kâ burbuïo ûdens upç...kâ...
...bet nç, labâk ies pie ðamaòa, rîs ðaibas bezjçgâ...izbrauc no Rîgas naktî, atver savu sirdi, ïauj, lai Dabas mâte dziedç tavu Dvçseli...
...mçrkaíi gatavie...
Re: ...sçnalas galvâ...
23.05.2008 12:04
Es te kaut ka noskatijos stipras pârdomas rosinoðu fiïmuku "Zeitgeist" - tâds nosaukums, kâ saukt citâdi, nezinu... visiem iesaku noskatîties... Tur kâ reiz ir par to smadzeòu skaloðanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...sçnalas galvâ...
23.05.2008 12:21
ES vispâr neskatos ziòas, besî,- nodurts, nogalinâts, apzagts, nozagts, un ja kâds man jautâ vai skatîjos Degpunktu, varu uzsprâgt no dusmâm, kâpçc, lai es to skatîtos, kâpçc, lai citu nelaimes mani interesçtu :@
G.
Re: ...sçnalas galvâ...
26.05.2008 08:59
Ir jau vçl iespçjams normâls balanss starp vienu un otru. Un viens otru absolûti neizslçdz. Nevar visu laiku tik to augsto un cçlo, iebâzt galvu smiltîs un izlikties, ka pasaulç nav slimîbu, nelaimju un slepkavîbu. Pirmkârt jau, informçtais vienmçr ir pasargâtâks. Jûs izvçlaties nezinât, ka, piemçram, Íînas zemestrîcç nupat 40 tûkst. gâja bojâ (sak, tas taèu nenotiek ar mani, kâpçc, lai mani tas interesçtu, ðitâs sçnelas). Par laimi citi tûkstoði krâmçs mugursomas un ies vâks, ârstçs, cels no jauna. Par laimi. Tas, kuram galvâ patieðâm viss ir kârtîbâ, normâli pârstrâdâ visa veida informâciju, paòemot sev noderîgo un izdarot secinâjumus.
Re: ...sçnalas galvâ...
26.05.2008 13:06
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...ko jçdzîgu var generçt ar mçsliem aizmestas smadzenes???!!!...

nu, nez.. par pirâtiem nemâcçðu teikt, bet, teiksim, apmçslojot rabarberi, ðis tâ kâ kuplâks izaug.. :))
lai zinâtu, kas nav sçnala, jâredz arî kaut kas, kas ira sçnala.. vot! :)))
Re: ...sçnalas galvâ...
26.05.2008 15:38
...fi, sk. augstâkiekopçtâs adresîtes...:)...tas tîri subjektîvi, bet tomçr...
...G., nekad nevienâ vietâ cieòâ NAV bijuði pasaules lâpîtâji...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: