VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ

Aizsāka skaudri 

skaudri
VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
22.05.2008 23:15
Lûk, mans jautâjums auditorijai, kam veìetatîvâ distonija:

Vai ir gadîjies uz ielas u.tml. sabiedriskâs vietâs lûgt palîdzîbu?
Un kâda bija lîdzcilvçku attieksme?
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
23.05.2008 10:08
Ar visu lielo stâþu nav gadîjies nekad. Bet palîdzçjusi ir doma "ja bûs galîgi slikti palîdzîbu palûgðu". Ðo iespçju sâku pieïaut, kad kâdu laiku bija strâdâts ar ps.t.
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
23.05.2008 10:54
Nav naacies. Kad palicis ir pavisam slikti, esmu neemusi taxi, lai aizbrauktu maajaas.
123 -

Piekrîtu. Taxis ir labs risinâjums.:)))
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
23.05.2008 12:22
Taxis ir bçgðana, tas nav risinâjums...
Un kas ir risinâjums? Lekt ârâ no sabiedriskâ transporta ne savâ pieturâ? Vai vispâr nekur nedoties un sçdçt stundu parkâ uz soliòa? (man ir bijis arî tâ...)

Taisnîbas labad gan jâatzîst, ka vairs nemaz neatceros, ka pçdçjoreiz izmantoju taksometra pakalpojumus... arî visa iepriekðminetâ man sen jau kâ nav bijis.
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
23.05.2008 12:39
It kâ jau pareizi bûtu nebçgt no situâcijas, citâdi lçkmes atkârtojas tajâs paðâs vietâs..jâturâs pretî un jânoskaòo sevi, ka no lçkmes nebaidies...
Mjâ, mana viena no nelaimçm ir tâ, ka bailes iziet no mâjâm...
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
23.05.2008 17:02
liidzcilveeku attieksme buus ok. saki, ka palika slikti ar sirdi... nav tachu jaaizklaajas. man arii nav iiss staazhs, bet taas bailes laikam ir lielaakas nekaa reaala nepiecieshamiiba. nav naacies nekaadu paliidziibu luugt.
Ipasa jega no tas palidzibas lugsanas diez vai bus, jo tapat tev vinji palidzet nevares.
Labak piesedi, uztaisi elposanas vingrinajumu un prata parlapo visu zinamo, ka panikas lekme, lai cik speciga ari butu, nav bistama.
Vai kâds ir braucis garâkâ ceïojuma ar savu VD.?
Jâ, nupat biju uz 2 nedçïâm ASv. Aizlidoju, atlidoju, ðausmîgi piekusu lidojumâ, bet pârçjais laiks bija ideâls, nekâdu problçmu. Un man vçl turklât neskaitâs vnk VD, bet trauksme un panikas lçkmes. Tâ kâ - droði!
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
02.06.2008 08:15
ES arî biju Anglijâ pag. gad, gaidîðanas periods bija baigi mokoðs, vçl jo vairâk tâpçc, ka bai'dîjos lidot, bet pienâca lidojuma diena, bija tâds miers un exkursijâ arî viss bija labi!
Re: VD un palîdzîba sabieriskâ vietâ
02.06.2008 11:48
10 dienas Griekijaa, bija gan sliktumi, gan panikas leekmes...tagad mani buutu gruuti pierunaat uz tik taaliem celojumiem:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 17?
Ziņa: