Izmisums

Aizsāka Izmisusais 

Izmisusais
Izmisums
07.06.2008 16:59
Man nepartraukti ir slikti.. te ar kajam, te ar sirdi, te ar galvu, rauduliba, dusmas, zagstisanas, nepartraukti domaju par visadam letalam slimibam + navi.. kas pie joda ar mani notiek? Man ir 18 gadi, puisis.. senciem jau sak apnikt, ka es gauzos par visadam kaitem.. 4 gadu laika hvz cik man parbaudes ir taisitas un viss ir ok, bet es jutos slikti tik un ta.. nesmekeju, nedzeru alko., nedzeru kafiju, nelietoju narkotikas, nav diabets vai augsts holesterins.. vardu sakot nav nekadu slimbu, bet es jutos SLIKTI.. berna arstu agrak jau aizvedu lidz 'nervu sabrukumam'.. ko man darit? Nevelos lietot antidepresantus vai trankvilizatorus..
sakne
Re: Izmisums
07.06.2008 18:27
Kâ viena dr. teica. ja daudz sûdzîbu,ârstçjiet nervus...parunâ ar kâdu psihologu vai gudru doku, varbût atrodat kopîgi cçloni,kâpçc tas tâ ir, vispâr jau pazîstama situâcija...esi astçniskais tips(tievs, garð, viegli iespaidojams)?
:).
Re: Izmisums
07.06.2008 18:38
Zagstiisanaas.... tas noraada uz Disease :)
Izmisusais
Re: Izmisums
07.06.2008 18:43
Uz kadu disease? nopietnu slimibu?

Arsts teica mana mammai, ka es esmu piedzimis jutigs. Katru sikumu uztevru loti emocionali. 178cm, 70kg.
:).
Re: Izmisums
07.06.2008 18:55
nee nee... vnk sakritiiba... Disease ir niks sheit puisim 18 gadus vecam, kursh 4 gadus staigaa uz paarbaudeem, vinjam ir visi Tevis nosauktie sliktumi, arii vinjsh nedzer, nepiipee utt. Pameklee mekleetaajaa ;)
ccccccc
Re: Izmisums
09.06.2008 16:06
nopeerc kaadas psihologjiskas graamatas vai panjem biblioteekaa, palasi... Vaina domaashanaa un apkaart esoshaa notiekoshaa uztveree. Un vispaar man ar liidziigi un gadi tik nedaudz vairaak kaa tev.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 11?
Ziņa: