neiroze

Aizsāka muse 

muse
neiroze
09.06.2008 13:58
ko lietot pie neirozes? Tas laikam nav tas pats kas VD?, Brizhiem palasos par VD un liekas, ka man ta ir, bet man nav reibonji vai slikta duusha, naktii arii parasti gulju labi, bet dienas laikaa man ir stress, saspringti muskulji, viegla triice un veel paatrinaata sirdsdarbiiba un veel man ir mazliet palielinaats vairogdziedzeris...

Tas nav tikai stresa situaacijaas, arii maajaas esot esmu saspringta, taada sajuuta, ka nemitiigs stress, nevaru atslaabinaaties. Nu kas tas ir un ko lietot?
Re: neiroze
09.06.2008 14:57
Ðie simptomi varçtu bût no pastiprinâtas vairogdziedzera darbîbas! Noteikti aizej pie endokrinologa.
muse
Re: neiroze
09.06.2008 16:07
meensha beigaas ieshu paarbaudiit vairogdziedzeri. Ieprieksheejais izmekleejums bija pirms vairaak kaa gada un tad atklaaja, ka mazliet palielinaats un nekaadu aarsteeshanu nenoziimeeja...
besk
Re: neiroze
11.06.2008 11:32
varçtu bût arî VD. droði vien tu vçl daudzas lietas pârbaudîsi un uzzinâsi, ka tâs ir uz normas robeþas, bez tieðas ârstçðanas nepiecieðamîbas. varbût piestaigâ uz cigun vai jogas vingroðanu un tamlîdzîgi.
muse
Re: neiroze
12.06.2008 20:54
"droði vien tu vçl daudzas lietas pârbaudîsi un uzzinâsi" loti iedvesmojoshi :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: