psihoterapeiti liepâjâ

Aizsāka gugucis 

gugucis
psihoterapeiti liepâjâ
10.06.2008 08:48
varbût kâds ir no liepâjâs???varçtu uzsist klaèiòu par ðitiem terapeitiem,varu ko interesantu pastâstît
gerta
Re: psihoterapeiti liepâjâ
10.06.2008 08:51
nu, klâj vaïâ, guguci. Par psihoterapeitiem vienmçr interesanti klaèiòu uzsist. :)
Re: psihoterapeiti liepâjâ
10.06.2008 20:15
Ko domâ par Dr.Zemi?
gugucis
Re: psihoterapeiti liepâjâ
12.06.2008 08:46
to brasilia

nekâ laba...kâdreiz bija labs doks,tagad vvz.patiesîbâ esmu dikti vîlusies ...kâda Tev pieredze ar ðito?
Re: psihoterapeiti liepâjâ
12.06.2008 13:34
Nu arî var teikt vîlos, biju kâdas 5 reizes, bet kaut kas neptika, varbût tâpçc, ka tas bija pirmais psihoterapeits pie kâ vispaar bju un nezinâju, ko gaidît, bet pçc seansiem bija totâli sûdîgi!
gugucis
Re: psihoterapeiti liepâjâ
12.06.2008 13:37
Aptaukojies,iztîsis tips,kurð savu dzîvi nevar sakârtot, nespçj palîdzçt arî citiem...es gadu pie viòa depresiju ârstçju,tik pofigaina attieksme,man liekas,ka viòð vnk met.pie cita ârsta mçneða laikâ tiku uz pekâm.man nav pieòemama ârstu nozâkâðana,bet ðitais nu gan mani ir izvedis no pacietîbas,tâpçc gribu pabrîdinât pârçjos.pie kâ tagad ej?
gugucis
Re: psihoterapeiti liepâjâ
12.06.2008 13:39
a pirms gadiem 6 bija tieðâm kolosâls dakteris- esmu viòam arî lielu pateicîbu parâdâ,jo man, ar vd, palîdzçja mierîgu sirdi iznçsât mazulîti!taka paldies par to, bet tagad ir kïuvis pavirðs...
Re: psihoterapeiti liepâjâ
12.06.2008 16:52
Tagad eju pavisam citâ pilsçtâ...
Re: psihoterapeiti liepâjâ
12.06.2008 20:24
izlaishanaas notiek, ja sevi profesionaali nepilnveido... ja nav konkurences... Riigaa gan nez vai shito atljautos, jo te katrs psihoterapeits tiek visos forumos izkjidaats kaa zirgs tirguu.
kukurukuru
Re: psihoterapeiti liepâjâ
18.06.2008 12:28
hallo,vai ðeit ir kâds no liepâjas???paèatojam !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: