No AD miegainîba! :(

Aizsāka Janetty 

No AD miegainîba! :(
11.06.2008 16:21
Nu jau mçnesi lietoju Cipralex (lîdz ðim lietoju Seroxat 1,5 gadu) un mani sâka mocît nenormâla miegainîba! Naltîs izguïos labi, bet dienas vidû vnk. vâks! Tagad arî darbâ (pie datora) jau pâris reizes knapi noturçjos krçslâ, lçnâk strâdâju.... knapi varu tikt galâ ar darba pienâkumiem... nelîdz stipra kafija un arî vingroðana nç.... Kad lietoju Seroxat, arî bija miegainîba, bet ne tik izteikta :( Esmu mçìinâjusi lietot AD gan uz nakti , gan no rîta - nekâdas starpîbas :( Ir rakstîts, ka pie Cipralex blakusparâdîbâm ir miegainîba, bet parasti tâ pâriet.... Bet ja tas turpinâs mçnesi... ? Tas nozîmç, ka es ðo AD nepanesu? Kâ jums ? Vai visi AD izraisa miegainîbu?
Pie sava doka tieku tikai pçc pâris nedçïâm :(
Re: No AD miegainîba! :(
11.06.2008 17:56
Varbût vienkârði vajag mazâkas devas ???
A-G
Re: No AD miegainîba! :(
11.06.2008 18:53
Drîz tu aizmigsi uz mûþiem un nepamodîsies! Labi vien bûs, vienam psiham mazâk!
Re: No AD miegainîba! :(
11.06.2008 18:54
deva kaada?
vai veel kaadas zaales ir?
Re: No AD miegainîba! :(
12.06.2008 15:32
Es lietoju Cipralex 10mg. 1 reiz dienâ. Diagnoze ir depresija ar stipru trauksmi (nezinu zinâtnisko nosaukumu), bet depresija ir starp vidçji smagu un smagu.... Citu neko nelietoju...
Tâ kâ vakar bija tik traki, ka jau taisîjos iet mâjâs, tad ðodien vispâr neko neiedzçru... Bija doma par Seroxat (palika pâri, jo no ðî AD nebija tik stipras miegainîbas)..... Nu redzçs, kâ bûs ðodien... :) Tikko ierados darbâ... Bet rît vienalga bûs kautkas jâdzer.... Varbût lîdz mçneða beigâm palietot atkal Seroxat? Diemþçl mans doks nav sazvanâms...
Re: No AD miegainîba! :(
12.06.2008 18:56
kukû, uz pasaules ir arî citi dakteri, kuriem var paprasît padomu.
Re: No AD miegainîba! :(
12.06.2008 19:32
taa jau vismazaakaa deva, kaadu lieto. ja pateiksi sho te aarstam, droshi vien zaales mainiis. Cipralex skaitaas labs, bet var buut visaadi. 5mg jau ir placebo, to lieto pie atcelshanas.

kaadeelj noceela Tevi no Seroxat?
Re: No AD miegainîba! :(
12.06.2008 23:28
Runcene Bet Tu zini, mani miegs sodien nemociija! :) Tagad uz nakti iedzeeru pusi tbl. Cipralex... Runajot par Seroxat... es so AD lietoju jau 1,5 gadu, paris reizu paartraucu lietot, tachu apm. peec meenesha (nelietojot nemaz), pamazaam atgriezos iepriekseejaa staavoklii (kaa bija pirms AD lietosanas)... Taa kaa taa nav atkariiba no AD...
Vai Tu nezini, ar ko atskiraas Seroxat no cipralex? Ar Seroxat es nemociijos ar saadu miegainiibu, pat lietojot 20mg., jutos loti labi. Bet kad atgriezaas depresija peec terapijas paartrauksanas, doks ieteica pameeginaat Cipralex. Kad iedzeru tbl. man taada sajuuta, ka sarijos miega zaales un vieniiga doma pa visu dienu - noliist kautkur un guleet, guleet un guleet :)) un taa jau meenesi... bet tikko izdomaaju aiziet pie doka, uzzinu, ka vina buus satiekama tikai meenesa beigaas. Ceru, ka ar pusi tbl cipralex trauksme ar paniku un druumo garastaavokli neatgrieziisies... Negribeetos meetaaties no viena AD pie otra (Seroxat)....
Re: No AD miegainîba! :(
13.06.2008 12:32
abi ir radinieki -- serotoniina atpakaljpiesaistes kaveetaaji. seroxat 20 mg ir tas pats, kas cipralexam 10.

skaitaas, ka liidz 1 meen. ir pierashanas laiks. tad jau laikam tas buus beidzies ;)

meetaaties gan nevajag. tas nu tieshaam. taa ir slodze rumpim. rumpis kaadu laiku pabriinaas par jaunumiem, bet peecaak parasti akceptee. es arii saakumaa biju drusku miegaina, bet ne tik traki.
Re: No AD miegainîba! :(
13.06.2008 15:37
Jâ... Pagaidâm viss ok... vakar iedzçru pusi no Cipralex... Jûtos ok... tad jau redzçs! :) Paldies par info!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: