Filma par hipohondriíiem

Aizsāka Brasilia 

Filma par hipohondriíiem
16.06.2008 17:01
Vai kâds skatîjâties sestdien 20.00 pa Tv6?

Skatîjos ar lielu interese, bet sajûtas bija dalîtas, no vienas puses smçjos par tâm hipohondriíu idejâm, bet no otras puses sajutu cik tas ir baisi dzîvot ðajos `slimîbu` murgos...Un cik nopratu viòus tur ar biheivoriâlo terapiju ârstçja...
mana pieredze
Re: Filma par hipohondriíiem
16.06.2008 18:31
Nç, cenðos pçc iespçjas mazâk interesçties par ðîm tçmâm, cenðos nelasît hipohondriíu un v.distoniíu èatus, un, patiesi-ir vieglâk, nav bieþas lçkmes, nav tâ ïoti sliktâ paðsajûta:)
Agrâk, kad visam dzîvi sekoju lîdzi, bija visas sliktuma pazîmes, kas bçdu brâïiem un mâsâm.
Re: Filma par hipohondriíiem
16.06.2008 19:55
to mana pieredze
Un ko tu sodien te cataa dari :))))
Samazinaajusaas leekmes, kops nelasi catus? Atvaino, bet mazliet smiekliigi :) Distanceesanaas no probleemaam, taas neatrisina.....
mana pieredze
Re: Filma par hipohondriíiem
16.06.2008 21:11
Saku- CENÐOS:)))
Katrs jau citâds radîjums, kad sçdçju inetâ un lîdzi gaudoju citiem, paðsajûta nemaz neuzlabojâs, tikai slimnîcâ nonâcu. Jo biju savâkusi visu vd simptomu buíeti.
Bet OK, apmainieties tak ar pieredzi:)))
Re: Filma par hipohondriíiem
17.06.2008 10:54
mana pieredze ir taada, ka gaudot nevajag, bet citam citu atbalstiit gan. es neskatiijos; zheel, ka nezinaaju.
Re: Filma par hipohondriíiem
17.06.2008 13:06
Es skatîjos.
Vai kâds pateiks man ar ko atðíiras hipohondriíis no Vdistoniía? Cik es te lasu, liela daïa VDist. arî baidâs visu laiku par savu veselîbu.
Disease PC
Re: Filma par hipohondriíiem
17.06.2008 14:19
Filma tiesi gandriz pa mani. >.>
Re: Filma par hipohondriíiem
17.06.2008 14:55
Nu tâ blondâ meitene bija tieði tâ kâ es, sanâca gandrîz, ka skatos uz sevi no malas :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: