par VD un depresiju

Aizsāka double 

par VD un depresiju
17.06.2008 18:07
Kâ jau iepriekð esmu minçjusi, kâdu laiku atpakaï dr. noteica, man VD un izrakstîja lexotanilu mazâs devâs.
Tâ kâ daþâdu apstâkïu rezultâtâ man bija nomâkts garastâvoklis aizgâju pie psihiatra. Izrunâjâmies, pastâstîju kas mani nomâc, pateicu, ka man noteikts VD. Pçc ilgas klauðinâðanas dr saka, ka man esot iedzimta depresija ar izteiktu trauksmes sajûtu. Neko par VD neteica un izrakstîja trankvilizatorus Nozepam un vieglos neiroleptiíus un noteica pilnu ârstçðanâs kursu, ieskaitot terapiju. Pagaidâm varu teikt, ka vienîgais labums no tâ visa ir tâds, ka es Varu, kas mani pârsteidz, koncentrçties vienai lietai un man sokas labâk darîðana, pietiek spçks kaut ko darît un savâkties. Raudamais tâpat nâk virsû.
Es netieku gudra tagad - man ir VD (ceru ka ne) vai iedzimta depresija (ceru, ka ne). Vai hipohondrija :) Varbût man vnk ir nomâktîba? Nezinu, esmu pagalam samulsusi. Vai tas izslçdz viens otru?
Kas vispâr ir iedzimta depresija?

Ko teiksiet Foruma ïaudis?
Re: par VD un depresiju
17.06.2008 18:43
Ne jau diagnoze ir svariigaakaa. Manaa gadiijumaa, psihiatrs teica, ka var uzlikt VD, depresija vai sociofobija, jo visaam siim slimiibaam atbilst mani simptomi. Taa ka vareeju izveeleeties :))))
Re: par VD un depresiju
17.06.2008 19:33
es arii vareeju izveeleeties... man shkjiet, ka te vairums taadu, kam viss kas dereetu.

iedzimta depresija... nezinu shitaadu nosaukumu. kaads diagnozes kods uz zaalju recepteem?
Re: par VD un depresiju
17.06.2008 20:59
Te jau tauta runâ, ka VD un depresija neiedzimst!

Man ðodien kardiologs teica, lai kâ arî cilvçki noliegtu, vâja jeb labila nervu sistçma gan tomçr iedzimstot!
double atbild
Re: par VD un depresiju
17.06.2008 22:16
Zâlçs rakstîts depresijas ar trauksmes pazîmçm ârstçðanai. Teica, ka man tas ir ìençtiski pârmantots. Nezinu, ka pçc manis stâstîtajâm pazîmçm, man tâ ir jau no bçrnîbas. Un, ka zâles man vajadzçs dzert vçl ilgi.
AG-
Re: par VD un depresiju
18.06.2008 08:44
SIKSNU PA DIRSU TEV RIKTÎGI VAJAG, NEKO CITU!
Re: par VD un depresiju
18.06.2008 10:00
AG - "gudrs" padoms!
tâ mçdz teikt cilvçki, kuriem nav pilnîgi nekâdas nojausmas par to, kas ir VND.

double-pirmo reizi dzirdu, ka depresija iedzimst. Cik tev gadu?
palasi citus iepriekðçjos forumus.Pirmais solis-ja pati netiec galâ, vajadzîgs
labs psihoterapeits!
Re: par VD un depresiju
18.06.2008 11:55
To AG
Tu vairaak par vienu teikumu neproti uzrakstiit???? un visu laiku viens un tas pats :))))
Negribas jau man savu laiku teereet uz tevim, bet nu soreiz laikam uzrakstiisu...
Tu nekad neesi padomajis, kaapeec tev dziivee taa neiet? Jo palasot tavus komentaarus, tie ir pilni negatiivisma... tu neesi pateicis neko pozitiivu. Liekaas ka tu esi dzili nelaimiigs cilveeks. Bet... izlasot tavus komentaarus, man rodas negatiivas negaacijas attieciibaa pret tevi, un es domaaju ne jau man vieniigai, jo so saitu apmeklee pietiekosi daudz cilveeku.... Un doma ir energija un visa sii negatiivaa energija aiziet pie teviim atpakal, un taa darbojas tavaa dziivee ka slimiibu, neveiksmju u.t.t. veidaa. Pat biibelee ir rakstiits "ko seesi to plausi"....
Ja vien tev nav gariiga atpaliciiba, ceru ka domu saprati.
AG-
Re: par VD un depresiju
18.06.2008 21:34
Manas vienîgâ neveiksme ir tâdu debîliíu pârpilnîba kâ ðîs tçmas autore un 123 !
Re: par VD un depresiju
18.06.2008 22:24
ar ko tevi traucç ðie cilvçki?tad ej pâris mâjas tâlâk...ja jau mçs tevi traucçjam, neviens tev neliek ðajâ forumâ atrasties un rakstît.
laikam pats baigo baudu gûsti no saviem komentâriem :)
tevi nobloíçt???
VD
Re: par VD un depresiju
19.06.2008 10:38
A ka tas gudrais dakteris var noteikt, ka depresija iedzimta?
CIk zinu, VD un depresija medz but ari vienota tandema (un simptomi ari ir diezgan lidzigi), bet parsti viens no tiem ir dominejoshais. VD un depresija tomer ir dazadas lietas. VD ir kermenja parmeriga uzbudinajuma stavoklis, bet depresija - gluzi pretejais.
Re: par VD un depresiju
19.06.2008 11:32
Bet var bût arî depresija ar paaugstinâtu trauksmi (nu kaut kâ tâ), tajos gadîjumos íermenis toch nav mierîgs
Re: par VD un depresiju
19.06.2008 19:25
double, es gribeeju zinaat, kaads ir diagnozes kods. uz recepteem vajadzeetu buut burtam F un kaut kaadiem tur cipariem...

uz shito gan Tu neklausies, ka zaales Tev vajadzees dzert ilgi. to neviens nevar pateikt. taadus apgalvojumus doki izsaka, pamatojoties uz savu liidzshineejo pieredzi. zinaamaa meeraa pamatoti taatad, bet Tu vari izaicinaat likteni. man arii teica, ka buus jaalieto visu muuzhu, bet es 7 gadus iztiku bez. ne taapeec, ka negribeeju lietot vai jutos neeerti par to, bet vnk nevajadzeeja.

tagad mazliet esmu iekritusi, jo nenjeemu veeraa elementaaras, zinaamas lietas, kaa es funkcioneeju un sho to arii neapzinaajos, tachu man ir savs projekts, kaa maaciities dziivot bez... domaa par saveejo.

par gjeneetikaam arii atljaushos buut skeptiska, lai gan cilveeki ar smagneejaaku raksturu gruutaak tiek galaa ar dazhaadiem psihologjiskiem sarezhgjiijumiem. raksturs jau nu gan dizhi mainaams nav. kaads nu iedots, ar taadu jaadziivo. bet apgalvojums par iedzimtiibu ir zinaamaa meeraa apziimogojoshs.

ja nu kaada praktiska doma, tad gaaz aaraa dusmas vairaak...
A-G
Re: par VD un depresiju
19.06.2008 21:52
Smerdelim kikii rokas par îsâm, lai mani bloíçtu!
Re: par VD un depresiju
21.06.2008 13:39
:) saita administratoram gan nebûs par îsu :):):)
cssssss
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 12:13
Es, godîgi sakot, nezinu, ar ko atðíiras panikas traucçjumi no VD. Kâds varbût varçtu apskaidrot?:)
Man ir panikas traucçjumi un depresija (depresîvs skats uz dzîvi, pçc ârstes teiktâ).
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 14:28
:):):) cik saprotu, tad panikas lçmkes arî ietilpst visâ krâðòajâ VD buíetç!
Man godîgi sakot laikam nav tik ïoti svarîgi kâ to visu "buíeti" sauc, ir vçlçðanâs, lai dzîves kvalitâte augtu un iemâcîties tikt galâ paðai ar savâm domâm, emocijâm, t.sk. trauksmi.Varbût pareizâk bija pajautât psihiatram, ja tas tev tik ïoti interesç.
cssssss
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 15:08
Tâ arî darîðu, nâkamajâ vizîtç to pajautâðu psihiatram :).
Pagaidâm to saukðu par "buíeti" :))).
A-G
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 16:27
Cssss, ej palîgâ zemniekiem dârzus ravçt, uzreiz veselîba uzlabosies!
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 17:16
csssss
:):):) izpausmes ir daudzas, tâpçc "buíete" :):):)
cssssss
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 19:52
Jâ, man izpausmes ir daudzas....trauksme, nemiers, panika, daudz negatîvu domu, depresîvas sajûtas, tâpçc mierîgi arî uz ðo visu varu attiecinât vârdu "buíete":))).
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 20:47
patiesîbâ ïoti jûtu lîdzi :( un novçlu, lai kâdreiz tu no tâ visa tiktu ârâ.
p.s.par buíeti to saucu, lai kaut kâdâ ziòâ ar ironiju un humoru mçìinâtu paskatîties uz ðiem smagajiem simptomiem.
Vai jau sen ðie simptomi?Ko dari lietas labâ?
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 22:33
cssssss
Kur Tu visu laiku biji pazudusi? Tu taèu biji tâ, kas man uz e-mailu rakstîja?
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 22:57
Esmu lasiijusi, ka pastaav reaktivaa un endogenaa depresija. Iespejams, ir arii veel kaadi depresiju veidi... Nu luuk... reaktivaa depresija ir depresija, kas iestaajas peec kaadas nelaimes, smaga paardziivojuma, vardarbiibas utt.......... Endogeenaa - iedzimta vai taada depresija, kura naak no sencu geeniem...
Re: par VD un depresiju
27.06.2008 23:00
Te jau meitenes reiz strîd'ejâs, ka tâdas iedzimtas depresijas neesot!
Re: par VD un depresiju
28.06.2008 14:12
taas endogeenaas/reaktiivas padariishanas ir psrs psihiatru tieksme visu ljoti klasificeet un sabaazt pa plauktinjiem...

buusi kaadu vecu graamatu lasiijusi...
cssssss
Re: par VD un depresiju
28.06.2008 15:02
Jâ, Brasilia, tâ biju es :))) Es tepat, pa citiem portâliòiem klejoju :)))
cssssss
Re: par VD un depresiju
28.06.2008 15:07
Star citu, Brasilia, ieèeko meiliòu :)))
cssssss
Re: par VD un depresiju
28.06.2008 15:09
brasilia@one.lv does not have enough space ...neaizgâja meils :)
Re: par VD un depresiju
28.06.2008 20:52
Uhh, tikko iztîrîju meilu, tie spami, tie spami :@
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 13?
Ziņa: