VD un grûtniecîba

Aizsāka Brasilia 

VD un grûtniecîba
05.01.2009 10:58
Nu tâ, laikam ar mani tas beidzot ir noticis, bet mani apsçdusi tikai viena doma, kâ bûs ar trauksmi grûtniecîbas laikâ un PL, kaut gan tagad ilgi nav bijuðas ðî slietas, tomçr kâ jau distoniíis prognozçju uz priekðu...

Un kâ AD varçtu ietekmçt grûtniecîbu? Ðorît ir pirmâ diena, kad neiedzçru AD, pirms tam jau kâdas 3 ned. dzeru tikai 1/4, taisos uz atmeðanu...
Re: VD un grûtniecîba
05.01.2009 11:01
Man grûtniecîbu laikâ bija labi, VD atkâpâs. Mana teorija: visas domas gan apziòâ, gan zemapziòâ tiek vçrstas uz mazuli. Dabai tas ir vissvarîgâkais un VD gribot/negribot jâpastâv maliòâ:)
Re: VD un grûtniecîba
05.01.2009 11:09
Ceru, Alstre, ka taa bûs arî man ;)
Re: VD un grûtniecîba
05.01.2009 17:00
...hmmm...nesapratu - kas noticis???...:)
Re: VD un grûtniecîba
05.01.2009 17:01
Ak taadeel Tu tik ilgi biji pazudusi no foruma. :) Noveelu visu to labaako.
Es gan veel tam nevaru sanemties.
slepenîba
Re: VD un grûtniecîba
05.01.2009 21:20
Bet takð izðíîries...Lai vai kâ, turies!
Re: VD un grûtniecîba
05.01.2009 23:08
ha...

reizeem laikam tieshi vajag izshkjirties, lai tiktu pie beebja ;)

nenaac forumaa, un meegjini njemties ar kko kognitiivi-biheivioraalu...

muuzika, kas patiik, pastaigas, kas patiik, fiziskas nodarbes, kas patiik, citrona aroma, esi laipna pret mazpaziistamajiem, uzsmaidi sveshiem beebjiem, tiecies peec cilveekiem, kas atbalsta, vairies no kritizeetaajiem un nuugjiem, eed treknas zivis, jo Omega 3 paliidzot smadzenjpodam sintezeet serotoniinu, veel katru dienu jaapieraksta 3 lietas, kas izdevushaas, kas sagaadaajushas prieku, kaa arii visus mazos sasniegumus...

tikko "pensionaaru" zhurnaalaa 40+ izlasiiju:D mosh der ;) tas gan pret depresiju esot, bet anyway... turam iikshkjus :)
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 11:44
Paldies, Runcen, es centîðos! LAikam Runcenei taisnîba par to izðíirðanos un tikðanu pie bçbja... :)

Nç, 123, ne tâpçc biju pazudusi, vnk labi jutos :))))
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 11:45
Mad,
nu, kas gan varçja notikties?? Nedroðs sex :D
slepenîba
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 11:59
Tçvs taèu bûs, vai ne?:)))
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 12:24
slepeniiba ljoti zinjkaariiga...

de facto tak ir... neba Brasilia no sveetaa gara ienjeemaas...
slepenîba
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 14:07
Ir, ir tâ, jo es slepeni sekoju Brasilia gaitâm jau gadiem :))) Nav nekas ïauni domâts.
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 14:23
PAg, pag, kâpçc Tevi interesç mana dzîve, Slepenîba??

Nu, protams, ka tçvs ir, domâji, ka mâkslîgâ apaugïoðana vai svçtais gars??? :))))))
slepenîba
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 15:08
Neinteresç nemaz! Tik Tevî saskatîju sevi. Tev taèu arî bija tâ, ka nevienu dienu bez kâdas slimîbas. Nu viss iespçjamais, kas varçja bût.Un tad pie sevis domâju, ar ko tas viss, tâ apsçstîba varçtu beigties, gan Tev, gan man. Apsveicu Tevi! Tev pozitîvs risinâjums. Nu man tas vairs nav padomâ, bet arî ir labi. :)))
Re: VD un grûtniecîba
06.01.2009 19:11
...izgâjðvasar sanâca pabraukt ar sabiedrisko...man pretî nosçdâs ieviete stâvoklî...pçc gabarîtiem varçju spriest, ka jau drîz gaidâms pasaulç nâkðanas brîdis...nja...skatîjos uz ðo madonnu un ar grûtîbam slçpu, ka nevaru no viòas atraut skatienu...ðî sieviete izstaroja - es esmu laimîga...viòa bija skaista savâs gaidîbâs...:)

...ko vçlçjos paust???...svelmainâ, gan jau sapratîsi...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 06.01.2009 19:13 by madcynics.
Re: VD un grûtniecîba
07.01.2009 08:20
Sapartu, Mad ;)

Bet kâ, lai pîpçðanu atmet :@ Murgs kaut kâds, dusmas uz sevi vai tieðâm esmu tik atkarîga????!!!
Re: VD un grûtniecîba
07.01.2009 08:22
Atmet gan pîpçðanu...Tu taèu negribçsi, lai Tavs bçrns ir slims.
Re: VD un grûtniecîba
07.01.2009 12:03
Brasilia

vispirms nedusmojies... atkariiga vai ne, nav svariigi, kaa to sauc, bet dikti gribas taatad. nevajag ar psihiatrijas un narkologjijas birkaam njemties. un uz sevi dusmoties nu pavisam nav konstruktiivi.

padomaa varbuut taa - man ljoti kaut ko gribas, bet mana gribeeshana var kaadam ljoti kaiteet... kaadam, kas man miiljsh un svariigs... ko es tad dariitu? Tev tagad jaaiet "aukstaa tiitara" celjsh laikam, jo sheit jaariikojas aatri... pagoglee, paluuri caalii, vai nu vienai Tev taa sanaacis... visaadaa zinjaa ir skaidrs, ka Tev kaut kas buus jaaliek piipeeshanas vietaa. kaut kaadas darbiibas, aktivitaates. ljoti meerkjtieciigi. kas - to gruuti no malas uzmineet.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2009 12:04 by Runcene.
Re: VD un grûtniecîba
07.01.2009 20:16
Vietâ var likt bailes- kas bûs, ja mans bçrns bûs slims?
Re: VD un grûtniecîba
08.01.2009 14:31
Nu, strawberry, tâ gan nevçlos domât..pat pieïaut tâdu iespçju-domât, ka bçbis var bût slims...
Re: VD un grûtniecîba
08.01.2009 16:57
Apbrînojams naivums- dzîvosi, kâ paðai tîk, kûpinâsi zilus dûmus, tabletes taèu arî lieto- un ceri, ka bçrnam nekas nekaitçs. Var jau laimçties, daba jau savâ ziòâ ir nodroðinâjusies pret cilvçku muïíîbu, bet darît apzinâti to, kas kaitç? Nesaprotu...
Re: VD un grūtniecība
08.01.2009 17:21
Brasilia apsveicu!!!! A par pīpēshanu- mēgini samazināt izsmēķeto cig. skaitu un tad skaties kā būs.Labāk jau atmest, bet...
Re: VD un grûtniecîba
09.01.2009 08:24
Es jau tagad tâ mazâk pîpoju, protams, gribçtos jau pavisam atmest, bet es kâ iedomâjos par cigareti, tâ `siekalas tek` :)

Nav jau tik traki, Strawberry, nebrauc virsû ;) Nu nevaru, es tâ vnk, viss- nepîpçju-``tâpçc jau tâ ir atkarîba, nepietiekot ar gribasspçku, jo cilvçki nemaz nav tik vâji`` (A.Dombrovskis)
Re: VD un grûtniecîba
09.01.2009 10:29
...atïauðos iebilst - gribassspçks ir tâda izplûdusi lieta un ar pîpçt vai nepîpçt tam nav sakara...vienâ mirklî paðai pieleks - nu negribu es ievilkt cuku, nu negribu...un viss nostâsies savâð vietâs..:)
Re: VD un grûtniecîba
09.01.2009 10:31
Brasilia, turies! Tagad ir situaacija, kas jaapienjem, kaada ir un jaadara tas labaakais, ko speej. baidiit sevi nevajag. man ir kaada drushka, kurai ir laba teeze -- Es pilniigi neticu baileem, nedz to speekam. Shajaa zinjaa esmu ateiste.
Re: VD un grûtniecîba
08.04.2009 02:28
varbūt jau par vēlu,bet gribu padalīties ar Brasilia .
Man arī ir VD,ilgu laiku jau lietoju zāles un ļoti gribējam ar vīru otro bērniņu(vecākajam bērnam jau 9 g.),bet arī visu laiku baidījos ,kā jūtīšos,kad palikšu stāvoklī,kā varēšu iztikt bez zālēm,jo pieredze rādīja,kad pārstāju lietot AD pēc kāda laiciņa atkal parādās VD lēkmes.Un kad beidzot uzzināju, ka esu stāvoklī atmetu zāļu lietošanu(protams sanāca bišku pamocīties ar slikto dūšu,jo AD taču nevar pēkšņi pārtraukt lietot),bet tas brīnums ,kurš man tagad ir ,bija tā vērts...
Izstaigāju grutniecību diezgan mierīgi(kā par brīnumu distonija bija pazudusi),varbūt tapēc ,ka prieka bija līdz ausim,jo bija arī problēmas pa sieviešu līnijai,nevarēju palikt stāvoklī.Sedēju internetā,izskatīju visus bērnu e-veikalus un tie 9 mēneši tik ātri pagāja.Tagad esmu arī brīnīšķīgas meitiņas mamma,bet diemžēl,pēc dzemdībam pēc dažiem mēnešiem VD atkal klāt...
pingvins
Re: VD un grûtniecîba
08.04.2009 08:26
...manuprāt,svarīgi ir kāda tā otra puse mums ir-vai spēj atbalstīt , jo tas ir ļoti,ļoti svarīgi, īpaši kad mazais jau klāt un slodze tik liela,liela.
Brasilia...
Re: VD un grûtniecîba
10.04.2009 19:52
Tiešām grūtniecības laikā VD mani netraucēja, bija jau savi krenķi, bet ne lēkmes, ne nebeidzama trauksme, a tagad,..visss atgriezies, brīžiem šķiet, ka tikko esmu `saķērusi` VD, forumus neesmu lasījusi, grāmatas ar ne... un nezinu, ko ar to iesākt..sēžu uz Klonazepāma, cīnos ar PL un savu nesakārtoto ciklu, kas izraisa papildus stresu, dusmojos uz visu pasauli un sevi arī....
Brasilia...
Re: VD un grûtniecîba
10.04.2009 19:54
..un nekā nevarēšana mijas ar nenormāliem enerģijas uzplūdiem...
Re: VD un grûtniecîba
10.04.2009 20:08
...to klonazepaamu mosh tomeer nomaini pret kaut ko... ja nu akuraat bez nekaa nekaa...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 5?
Ziņa: