Bezizeja...

Aizsāka existential fool 

Re: Bezizeja...
21.02.2011 22:31
Par seksu nerunāsim.... :))
Re: Bezizeja...
21.02.2011 22:32
Es tapat esmu pārāk kautrīgs tam... :)
Re: Bezizeja...
21.02.2011 22:37
tais senajos laikos, kad strādāju medicīnā, vienā lauku slimnīcā bij tāds gadiens...

mediestāde maza, vienā nodaļā visādi pacienti. bij tur viens doks, kas daudz ar māsiņām un pacientēm meņģējās. šampis tika dzerts un končas tika ēstas uz nebēdu.

ārstējās tur viena ļoti skaista meiča...

par tālāko es nezinu, cik tur folkloras, cik patiesības, bet nu dokam ļoti iepatikās tā meiča. šis šai saka, lai šī vakarā ap desmitiem atnāk uz ārstu istabu. nu, neko, šī aiziet. šis saka, lai iesēžas šim klēpī. šī gandrīz gar zemi...

doks aizvainojumā kliedz: a ko tu domāji, ka mēs te ričuraču spēlēsim... vobšem, tracis bijia liels, bet beidzās kā parasti. meiču pārveda uz rajona centra slmnīcu, bet doku atstāja, jo bij tur vienīgais sakarīgais ķirurgs. tā kā pareizi ir, eksistenciāli, vajag uzreiz pateikt, kas ir kas, lai cilvēki saprot :)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2011 22:47 by Runcene.
Re: Bezizeja...
21.02.2011 22:44
Nē, nu parunāt jau man patīk, ja tā godīgi. Bet tā meiča gan bij bišķu paduma. :))
Re: Bezizeja...
21.02.2011 22:56
tā meiča bija, kaislīga:D
Re: Bezizeja...
21.02.2011 23:03
es runāju par to no Runcenes stāsta
Re: Bezizeja...
21.02.2011 23:06
Runcene ir kaislīga es zinu, es to pat jūtu kā nāk enerģijas plūsma caur manu dvēseli:))
vijolīte:)
Re: Bezizeja...
22.02.2011 01:30
Enfuego rakstīja...tad iešņaucām 1g uz diviem...(Vitamīnu)...man rodas jautājums, KĀDUS SŪDUS jums iesmērēja??? Tīru, labu vitamīnu 1g uz diviem-fantastika...tad Tu te vairs neko neraksītu, bet saņemtu sēru vainagus. Protams, no viatmīna ar žurku indes:) piejukumu, kur vitamīns ir tikai "blakus stāvējis"- būs smags athodņaks...:DDD
Re: Bezizeja...
22.02.2011 06:51
Tā jau viņš ir, nē nu es jau varēju arī pa vēnu ielaist, bet to es esmu atmetis pictu to vēnu bendēšanu!
mad uzjautrinās
Re: Bezizeja...
22.02.2011 09:10
...johaidī!!!...te jau meksikņu seriāls...tauta bīda virtuālu milestību...nja...kad savīsies intriga ar izrietošajam sekām???...

...enfuego, pietiek dirst!!!...esi atradis pateicīgu auditoriju, lai klāstītu savus mednieku stāstus???..kgan...kustoņiem, kuri par baudvielām ir tikai dzirdējuši vai lasijuši gudrās grāmatās, var sastāstīt visu ko...esi atmetis duršanos???...nja...
...grams normāla amfetamīna uz diviem, tādos tempos - taisnais ceļš pie Pētera...pat es izvilku ar šo daudzumu piecas dienas nonstopā...
Re: Bezizeja...
22.02.2011 09:36
Viņš jau miltus šņauca. Moš kādi 5% koncentrācija tur bija. :)
Re: Bezizeja...
22.02.2011 11:57
existential fool
Varbūt viņam ir placebo efekts no miltiem? :))) Iestāstīja sev, ka tas ir amfītis un tik rullē iekšā! Vajadzēs pamēģināt... Safasēt miltus pa paciņām un pirms pasākuma iešņaukt....Ko saki?
Re: Bezizeja...
22.02.2011 12:07
Mhm. Vēl ir dzirdēts, ka šamējie visbiežāk ar paracetamolu atjauc, tā kā pašlaik- tieši gripas laikā lieti noderēs. :)
Vijolīte:)
Re: Bezizeja...
22.02.2011 13:59
Man viens džeks dabūja pasēdet...pirka heroīnu (piedevām ne sev:() un šo turpat sašņorēja...ekspertīze parādīja, ka heroīns čut, čut, bet pārējā viela-saberzta citramona tablete...nosēdēja gadu-pēc tā viņu attaisnoja:DDD
Re: Bezizeja...
22.02.2011 15:50
man jau arī nosacīto iedeva, noķēra ar itkā 3 grami amfika, ekspertīzē uzrādījās 1,300g amfetamīna tikai a pārējais bija kautkādi sūdi, bet nosacīto vienalga ierubīja jo bija vairāk par gramu,par lietošanu un par glabāsānu bez realizācijas nolūkiem:))
Vislābākais kaifs bija pirms 4 gadiem, kad bija treknie gadi, man bija gali amfetamīnam 1 grams tādi ka 3 reālie grami un 70 procenti kvalitātes vot tie bija laiki:DDDDDD es mu šņaucis gan krītu, gam miltus:)))) gan aspirīnu, gan balto, gan pelēko (sirec), gan brūno, bet vēl labāks ir rozā:))) A šķidrie iet tikai pa vēnām, bet fūū ko es te rakstu jums briesmu stāstus, es jau to sen nedaru:(((



Edited 3 time(s). Last edit at 22.02.2011 15:54 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Bezizeja...
22.02.2011 21:03
...pastāsti gan, minhauzen, briesmu stāstus...pulp fiction - tas ir tika interesanti....

...un Tu vēl pa vēnām esi laidis!!!...un tagadiņās nelieto!!!...varonis, neko teikt, varonis...
Andrissss
Re: Bezizeja...
01.05.2011 03:36
Pilniiga taisniiba. Ne naudas truukums, nedz citas problemas dzive nav salidzinamas ar vientulibas saapeem. Taas dzen izmisumaa un ar laiku izsit no tevis visu ticibu cilvecei un labajam. Cilveks klust par robotu. Es vairs nekam neredzu jeegu. Un viss deel taa, ka esmu bijis un esmu palicis viens, vienmeer, visu dziivi.
Re: Bezizeja...
01.05.2011 17:49
Andrissss
Es par sevi te jau daudz rakstiju.... kaapec esi viens? Bernibaa arii biji vientuls? Tu pats to izvelejies vai ar Tevi negribeja draudzeties berni? Vai pie psihoterapeita/psihiatra esi bijis, kautko lieto no zaleem?
Re: Bezizeja...
04.05.2011 12:26
Es nēsmu viens, bet vienalga jūtos vientuļš un nesaprasts!
Re: Bezizeja...
18.06.2020 00:16
dolbano dalbojobu forums. jobanie ībļi apmanaties ar kontaktiem un tad tur realizējat savas "pārgudro" personību pacilājošās metodes, šeit reāli cvk kam vēzis 4 stadijā prasa normālu ieteikumu, bet dzird tikai nenobriedušu praaaaatu sūdainās domas. ejat hahuj, vēmiens nāk lasot šitos sūdus. ja nevarat cvkam ko ieteikt savas uzpūstās sūdainās ambīcijas iebāžat dirsāaaaaaaaaa. dziļi dziļi.
melissa
Re: Bezizeja...
18.06.2020 14:55
jbnjkm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> dolbano dalbojobu forums. jobanie ībļi
> apmanaties ar kontaktiem un tad tur realizējat
> savas "pārgudro" personību pacilājošās
> metodes, šeit reāli cvk kam vēzis 4 stadijā
> prasa normālu ieteikumu, bet dzird tikai
> nenobriedušu praaaaatu sūdainās domas. ejat
> hahuj, vēmiens nāk lasot šitos sūdus. ja
> nevarat cvkam ko ieteikt savas uzpūstās
> sūdainās ambīcijas iebāžat dirsāaaaaaaaaa.
> dziļi dziļi.

Ko tad tu citu gaidīji?
001001001
Re: Bezizeja...
18.06.2020 20:45
Ir citi resursi, nevis šis forums. Un tie ir maksas resursi.
to jbnjkm
Re: Bezizeja...
05.07.2020 17:39
Tev ko, reālajā dzīvē pašam draugu un labu paziņu nav, ka šite jāplosās?
Vēža šūnas veidojoties tiem, kas visu ņem tikai sev un domā tikai par sevi.
Re: Bezizeja...
12.07.2020 20:02
Bļāviens, ko es tur sarakstīju johaidī :) Šis forums psihiskā sadaļa, ko tad jūs gaidījāt :) Pasakas vien te ir!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: