Psihoterapija un antidepresanti

Aizsāka Cossa 

Psihoterapija un antidepresanti
18.10.2010 09:51
Kas Jums ir palīdzējis
1. Tikai antidepresanti
2.Antidepresanti ar psihoterapiju
3. Psihoterapija
Re: Psihoterapija un antidepresanti
18.10.2010 11:37
Psihoterapija + visādas citas aktivitātes: sports, dejas, dienasgrāmata, lūgšana, saskarsme, masāžas, miegs, mazliet alkohola, pastaigas pie dabas. Un, protams, pastāvīga sevis vērošana un cenšanās sevi izprast un iemīlēt.
Re: Psihoterapija un antidepresanti
18.10.2010 12:00
otrais variants (zāles + psihoterapija) ir visefektīvākais. pluss viss gaga nosauktais.

ar vieniem pašiem AD zāles vienmēr vajag vairāk un tas ved uz nozāļošanos. viena pati psihoterapija dažreiz ir par īsu. cilvēkam vienkārši paliek slikti, un viss. ja jāriskē zaudēt darbs, tad zāles uz īsu brīdi atmaksājas, bet tikai kopā ar psihiatru, kas negrib visur piekārt endogēnu psihisku slimību, kas nedomā, ka visiem ir latenta šizofrēnija un kas nav apsēsts ar zālēm kā sugu, kas priecājas, ka cilvēkam zāles vairs nevajag, nevis saka: ja jūs nelietosit zāles, jūs salimsit ar vēzi, jums paliks sliktāk... tādu nevajag, jo ar tādu būs purvā. normālu, demokrātisku, mūsdienīgu vajag.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.10.2010 12:05 by Runcene.
Re: Psihoterapija un antidepresanti
18.10.2010 12:12
Līdz šim pastaigas sports , nomests 20 kg svara , alkohols reti . Pat masāžas apmeklēju . Šajos laikos pat ar darbiem vis ok , bet uznāk fobijas bet tādas ar kurām ar gribasspēku netieku cauri . Un tagad saprotu cik psihe gudra . Iedod kāduas dienas pilnīgi drošas bez bažām dienas , un tad zibens veidā ...redzi cik labi juties ,redzi ko smadzenes var izdarīt un tagad atņemsim tev visu . Un dažās sekundēs vis kājām gaisā .

Runcene skatos Tev liela pieredze , ļoti bieži kā naglai uz galvas .... Arketis ir kabatā vēl neizdzēru . To xanax jau sāku 1-3 reizēm dienā dzert . Laikam rādītājs ,ka jāsāk AD . Un tā xanax palīdzēšana tāda jocīga . Kad eju pie psihoterapeta saku ka man viņs nepalīdz bet tik dzeru . Kad bija sirdsklavju laiks tad xanaks palīdzēja dažās sekundēs ( vai tik ātri maz var ?)
Rovinja
Re: Psihoterapija un antidepresanti
18.10.2010 12:48
Sāku ar antidepresantiem, sapratu, ka fiziski ir vieglāk un tiek noņemta trauksme un citi fiz.simptomi, tad sapratu, ka domāšana nemainās. Saņēmos beidzot psihoterapijai-domāšana mainījās, fiziskie simptomi gandrīz izzuda, tad atmetu AD. Tagad strādāju tikai psihoterapijā. Bet šādas tādas vieglākas nomierinosās zāles vēl prasās, tātad nav vēl ar visu tikts galā.
Re: Psihoterapija un antidepresanti
18.10.2010 14:23
Eju trešo variantu + lēkmju laikā Xanax. Pēc sava pārdzīvotā, sliecos uz otro variantu, tikai žēl, ka man tas nepalīdz, tikai visu vēl vairāk pastiprina. Piekrītu Runcenei: "pati psihoterapija dažreiz ir par īsu. cilvēkam vienkārši paliek slikti, un viss. ja jāriskē zaudēt darbs, tad zāles uz īsu brīdi atmaksājas".
Re: Psihoterapija un antidepresanti
19.10.2010 00:43
Man psihoterapeits + dejas, + sports + joga + svēto rakstu studēšana. Kad panika ar trauksmes lēkmēm - lexotanil.
Mēģināju kādreiz arī nenormāli ātri braukt ar auto, tad, kad vienreiz bremzes pievīla, sapratu, ka tas nav priekš manis.
aberz
Re: Psihoterapija un antidepresanti
19.10.2010 01:19
neviens no augšminētajiem
viens cilvēks ar pāris vardiem

bucas
Re: Psihoterapija un antidepresanti
19.10.2010 11:44
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> otrais variants (zāles + psihoterapija) ir
> visefektīvākais. pluss viss gaga nosauktais.
>
> ar vieniem pašiem AD zāles vienmēr vajag
> vairāk un tas ved uz nozāļošanos. viena pati
> psihoterapija dažreiz ir par īsu. cilvēkam
> vienkārši paliek slikti, un viss. ja jāriskē
> zaudēt darbs, tad zāles uz īsu brīdi
> atmaksājas, bet tikai kopā ar psihiatru, kas
> negrib visur piekārt endogēnu psihisku slimību,
> kas nedomā, ka visiem ir latenta šizofrēnija un
> kas nav apsēsts ar zālēm kā sugu, kas
> priecājas, ka cilvēkam zāles vairs nevajag,
> nevis saka: ja jūs nelietosit zāles, jūs
> salimsit ar vēzi, jums paliks sliktāk... tādu
> nevajag, jo ar tādu būs purvā. normālu,
> demokrātisku, mūsdienīgu vajag.

Sāu arketi un turpināšu Tevis nosaukto
aberz
Re: Psihoterapija un antidepresanti
19.10.2010 13:57
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> otrais variants (zāles + psihoterapija) ir
> visefektīvākais. pluss viss gaga nosauktais.
>
> ar vieniem pašiem AD
zāles vienmēr vajag
> vairāk un tas ved uz nozāļošanos.
viena pati
> psihoterapija dažreiz ir par īsu. cilvēkam
> vienkārši paliek slikti, un viss. ja jāriskē
> zaudēt darbs, tad zāles uz īsu brīdi
> atmaksājas,
bet tikai kopā ar psihiatru, kas
> negrib visur piekārt
endogēnu psihisku slimību,
> kas nedomā, ka visiem ir latenta šizofrēnija un
> kas nav apsēsts ar zālēm kā sugu,
kas
> priecājas, ka cilvēkam zāles vairs nevajag,
> nevis saka: ja jūs nelietosit zāles, jūs
> salimsit ar vēzi, jums paliks sliktāk...
tādu
> nevajag, jo ar tādu būs purvā. normālu,
> demokrātisku, mūsdienīgu vajag.


nesaprotu es te neko, bet tas no depresijas
gaga laikam ir izvēlējusies sev labāko ... variantu
īstenībā es arī tādu izvēlētos ja būtu jaizvēlas
Re: Psihoterapija un antidepresanti
19.10.2010 20:17
number two- bez šaubām visefkīvakais variants.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2010 20:17 by existential fool.
aberz
Re: Psihoterapija un antidepresanti
21.10.2010 22:27
! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar siksnu pa dirsu un lapas grābt, bezkaunīgie
> slaisti, izdzimteņi narkomāni!

nu spriežot pāe textiem drīz tiksimies :-)
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 12:57
Antidepresanti parasti iedarbojas 2 nedēļu laikā . Kad Jūs parasti izjūtat blakusparādības ,vai jau lietošanas sākumā . Te lasu viens orts saka tik pēc mēneša atiet
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 12:59
Rovinja

Kādu Antidepresantu dzēri un pēc cik ilga laika atmeti ?
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 13:57
Kā ir ar pierašanu pie antidepresantiem , proti esi dzēris tad atmetis tad jau vairs nepalīdz .
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 14:02
diezgan minimāla tā pierašana. es domāju, ka līdz, bet fiška ir tur, ka, tā vienkāršoti runājot, slimība padziļinās. ja Tu nemaini domāšanu un neko ar sevi nedari. un tad vajag arī neiroleptiķus, kamēr jau n ripas dienā.

sociālā izolēšanās ar degradē.

ir psihiatri, kas saka, ka dzerot un atkal atmetot vairākas reizes, neizlietojot visu kursu (apm. 6 mēn.), veidojas zāļu rezistentā neiroze. es šaubos, vai tā ir.
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 14:08
Runcene

Apmeklēju psihoterapētu nu jau 2 reiz nedēļā, un kautkas paasinās , varbūt tuvu pārmaiņām .Pēc dažiem psihoterapēta apmeklējumiem esmu burtiski spārnos . Pēc vismaz 1 reizes galīgi pie zemes , kad ar izlēmu sākt to pasen izrakstīto arketi dzert ,,,, nu jau 5 tab , bet man atkal niez nagi nedzert . Vasarā vispār neko no zālēm nedzēru
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 14:09
Runcene

Ko biji domājusi ar sociālo izolēšanos ?
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 14:10
Un kapēc tos neiroleptiķus pieminēji
Re: Psihoterapija un antidepresanti
24.10.2010 14:27
par sociālo izolēšanos

te ir cilvēki, kam ir tas, ko dažiem patīk saukt par sociālo fobiju (tiem, kam tuvākas bioloģiskās teorijas). cilvēks baidās no sabiedrības un nekur neiet. ja zāles palīdz iziet cilvēkos, tad ir labāk viņas dzert, jo cilvēkam mainās personība un viņš degradējas, ja sēž tikai 4 sienās. zūd iemaņas, cilvis sāk uzvesties jancīgi.

"Un kapēc tos neiroleptiķus pieminēji"

jo Tu baidies no atkarības, pierašanas utt. vismaz tāds iespaids rodas. neiroleptiķi nav nekas objektīvs, es arī tos esmu mazliet lietojusi. nav būtiski, kādas zāles Tu kādu laiku lieto. būtiski ir, cik ilgi, kādās devās un vai neesi uzmetis sevis izaugsmei. ja Tu uzmetīsi, tad tas nekad nebeigsies labi.

ļaudis dažkārt (tie, kas dzer tikai zāles) ļoti cer, ka visu mūžu viss būs ok. bet, kā Tu pats nesen teici, tā trauksme jau nekur nezūd. vienkāršoti sakot, tā visu laiku turpina ēst cilvēku (ja viņš uzskata, piemēram, ka ir slikts). kā tas kuram beidsies, eņģeļi vien zina, bet tas nav labs ceļš.

dari, kā izlem, bet nemētājies. zāles nav arī nekas tāds, no kā paniski būtu jābaidās. labāk ir izdzert kursu, atpūsties, savākties, nekā staigāt, turoties gar sienām.

turklāt katram tomēr te ir nianses. es neko droši nevaru zināt par kādu citu. vnk zinu cilvēkus, kas ir šādā stāvoklī nozāļojušies un tagad dzīvo pansionātā. ne jau visiem ir šizofrēnija, kam tā rakstīts papīros. nozāļotas neirozes, nekas cits.

te katrs pie savām problēmām ir nonācis pa saviem ceļiem, tāpēc baigi daudz klausīties citu pieredzi ir riskanti. bišku var, bet nepārspīlējot. te mēs neārstējam gastrītu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 14?
Ziņa: