obsesijas

Aizsāka viena taada 

viena taada
obsesijas
29.12.2010 15:28
Es nonācu pie secinājuma, ka man ir obsesijas jeb uzmācības.
Man jau likās, ka kaut kādi paranojas vai šizofrēnijas pirmsvēstneši, bet ceru, ka tomēr nav tik traki.
Kā tikt vaļā no uzmācīgām domām? Kaut vai, ka man pārāk plāni aizkari un no pretējās mājas mani var novērot... Vai, ka veikalā varētu padomāt, ka es kaut ko zogu, lai gan es tikai savus cimdus ielieku somā... katru reizi tādas domas, ka tik nepadomā, ka zogu... Nekad neesmu neko zagusi - tā kā traumas nekādas no agrākiem laikiem arī it kā nav... tad liekas, ka kaimiņi var dzirdēt skaļākas sarunas, liekas, ka dzirdējuši kaut ko ko es negribētu - un man pat kauns satikt dēļ tam. Iedomas, ka citi par mani kaut ko sliktu domā vai runā. Tā varētu vēl daudz turpināt.
Re: obsesijas
29.12.2010 16:29
Tev ir šizotipiski traucējumi,tas pac kas man.Tas nav ārstējams
viena taada
Re: obsesijas
29.12.2010 21:29
Nē, es domāju, ka man nav šizotipiski traucējumi, vismaz apraksts par obsesijam vairak atbilst man, neka par šizotipiskiem traucējumiem.
Re: obsesijas
29.12.2010 21:37
Drīzāk jau tā ir sociofobija.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.12.2010 00:40 by existential fool.
viena taada
Re: obsesijas
30.12.2010 16:36
arī tā man ir :(
skaitu arī viskaut ko... šodien pieķēru sevi skaitām stripainam dzemprim cik rindinjas vienada krasa, tad vel maajaam logus u.tt. - taa skaitiishana man jau loti sen ir.
Re: obsesijas
30.12.2010 16:47
Dodies uz tuvāko psihiestādi,tur tev sariktēs galviņu :)
aberz
Re: obsesijas
30.12.2010 22:35
http://www.youtube.com/watch?v=ITkBMqwb-0Q&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=ITkBMqwb-0Q&feature=related

nenjem galva tas paries
viekarsi tu esi ar asu pratu un zemabzinja jut
jo visos veikalos ir videonoverosana un kads sargs skatas vai nezodz
vel vairak, vinjam nav ko darit un naids uz to ka maza alga, vinjs butu
priecigs ja kads zagtu tad vinjs butu varonis

te ir attistit intuicija un viss
to vaig izmantot sava laba
Re: obsesijas
01.01.2011 03:16
aberz, kaut ko vēl dumāku nevarēji izdomāt? Intuīcija, ha!

Tavs domu izklāsts ir kā bezjedzīga verbāla caureja, vispār bez nekādas jēgas.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.01.2011 05:01 by existential fool.
Re: obsesijas
01.01.2011 03:33
viana taada, tie visi ir pasmagas sociālās fobias simtomi. Esmu personīgi pazīstams ar lielāko daļu no tiem. Tās nav nekaas obsesijas, nu varbūt, izņemot tās rindiņu skaitīšanas. :)) Un tas viss izriet no iekšējās nedrošības un bailēm. Un kad tas galvenais problēm-kodols ir iznīcināts, tas izzūd visas tās "obsesijas" momentāli.
Re: obsesijas
08.02.2011 14:57
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:20 by R..
Re: obsesijas
08.02.2011 15:00
.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2011 20:20 by R..
Re: obsesijas
08.02.2011 16:25
Man arī laikam ir obsesija... vismaz viena... Kad slēdzu darbā kabinetu vai dzīvokli, vairākas reizes eju skatīties, vai gaisma, gludeklis, gāze utt. izslēgti. Tad aizslēdzu durvis un bieži vien atkal slēdzu vaļā, lai paskatītos un pārlieconātos,..... ja nu tomēr neizslēdzu! Ir bijis arī tā, ka pieeju pie gludekļa un skatos uz viņu dažas sekundes, it kā fotografējot atmiņā vai sūtot uz smadzenēm info "gludeklis IR izslēgts", tad skrienot uz ārdurvīm iešaujas doma, a ja nu gaisma kādā no istabām nav izslēgta... Un ir bijis arī tā, ka visu pārbaudot vēlreiz, ārā uz ielas tomēr moka šaubas, bet ja nu tomēr NEizslēdzu :(((
par to neesmu runājusi ne ar vienu.... varbūt tas ir daudziem cilvēkiem un nav nekas īpašs un neskaitās nekāda obsesija?!
Re: obsesijas
08.02.2011 17:29
Es vienmeer piedomaaju kad aizsleedzu dziivokli " durvis IR aizsleegtas", jo savaadaak es arii saaku saubiities, aizsleedzu vai nee....
Re: obsesijas
08.02.2011 17:39
kopš es vienreiz darbā uz nakti atstāju visas fāras ieslēgtas, pilnīgi vairs neuztraucos :) turklāt toreiz es lietoju antidepresantu. gludekli gandrīz nelietoju, pārējais nav bīstami.

tie ir obsesīvi-kompulsīvi traucējumi, ārstējas psihoterapeitiski.
Re: obsesijas
08.02.2011 18:06
a kas ir tad ja meklē visu laiku sevī vainas?
Re: obsesijas
08.02.2011 21:39
R. es arī meklēju sevī vainas, itkā pie depresijas skaitās!
Re: obsesijas
09.02.2011 00:20
to R.
Hipohondrija
Re: obsesijas
10.02.2011 02:52
man tas pats ar ardurvim,aizsledzu un vel paraustu un eju prom,un pirma doma-ja nu palika vala un atkal eju atpakal un raustu,citreiz 2x,citreiz 4x,bet it seviski,ja jasteidzas kaut kur,tad vel trakak,uztraucies un tik raustu un parbaudu.
Tad vel sava dzivokla logu parbaudisana,ja esmu kaut vai attaisijis uz isu bridi izvedinat istabu,aiztaisot ciet es pats sev saku skala balsi,ka ir ciet,it ka smadzenes to pienemtu pec ilgaka laika,ka ir ciet.

Tas pats ir ari gazi,udens kraniem,ejot uz skuniti pec malkas atkal sakas skunisa kutenes raustisana,kad aizsledzu,zinu.ka kaimini ir pamanijusi,bet tas man maz uztrauc.

Kadreiz bija ta,ka gaju pa ielu un izvairijos uzkapt uz enam,piemeram,ejot pa trotuaru un blakus aug koki un to enas krit uz trotuaru,bet tagad varu to izdarit.
Tas pats ari par tiem veikaliem,nemot kadu preci,nekad nenemu pirmo,kaut vai drogas sampunu,sampuni sakartoti kadi 10 viens aiz otra rindina,vienmer panemu otro,tas ari attiecas uz pienu,nemu vienmer otro,kaut vai Top veikalos.Vel neviens apsargs nav aizradijis vai kaut ko teicis,man vienalga...

It seviski ,ja jutu trauksmi vai bailes,daudzas obsesijas palielinas 3x.
Ar tam ardurvim,ja nav parliecibas,ka ir ciet,var tacu kaut vienreiz paraustit-ari tad var kaut vai parliecinaties,ka ir ciet.

Es ardurvim izurbu cauruminu mazu ar urbi,lai tad kad aizsledzu,var ieraudzit sledzenes meliti un tas man palidz,lai gan sis variants man palidz,citreiz tik un ta japarausta!
Re: obsesijas
10.02.2011 12:48
tie nav traucējumi, nedroša sajūta, ka nēsi izdarījis!
memory 2
Re: obsesijas
19.02.2011 03:20
... aaa ha ha, cik jauki ļaudis te novākušies!

Bet autorei par tiem veikaliem nevajadzētu uztraukties, jo katra tava kustība arī tiek vērota un tu tiec uztverta, kā potencālais zaglis :)
piemērs: mani nesen Drogās apturēja būdīgs apsargs ar tādu patosu, it kā būtu gadsimta noziedzinieku noķēris. Visi rindā stāvošie ziņkārīgi un ar nosodošu skatu blenza, kā es savu somiņas un kabatu saturu atrādu. Viņam redz likās aizdomīgi, ka neesmu neko nopirkusi un ātra gaitā virzos ārā no veikala, neatrazdama sev vajadzīgo otiņu, gaidāmajam matu krāsošanas procesam.
Kretīns!
Tagad VIENMĒR veikalos uz izeju virzos lēnām :)

... domāju, ja steidzīga gaita rada apsargos aizdomas, tad cimdu vai roku bāšana kabatās, atrodoties Latvijas veikalos, nozīmē sevi pasludināt par zagli :D

Un par aizskariem runājot ... iespējams, tas simbolizē to, ka kkas nav kārtībā ar tavām 'mājām'. Respektīvi, ka neesi apmierināta ar to, kas tajās notiek, ja jau mēģini no tā slēpties. Paanalizē, no kā tieši tu baidies, ko nevēlies lai citi ierauga? Tas tev rada kauna izjūtu? Bailes? utt. Ja sapratīsi, iespējams, tiksti galā.

:) taču, tik pat labi, tevi tik tiešām vecs, resns, izvirtis gruzīns vēro.
memory 2
Re: obsesijas
19.02.2011 03:37
aaa un vēl, lasot medicīnas enciklopēdiju, atradīsies aizdomas par daudz bresmīgākām kaitēm.
Re: obsesijas
19.02.2011 12:35
protams, ka fobija!
Re: obsesijas
22.06.2019 12:35
Izklausās pēc paranojas. Man ir uzmācības un kompulsijas. Par to zinu visu. Domas par to, ka kāds novēro ir kaut kas cits.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: