Vai ir kaads lietojis Rispolept vai Nantarid, un kaa juus jutaaties?

Aizsāka Problema 

Re: Vai ir kaads lietojis Rispolept vai Nantarid, un kaa juus jutaaties?
06.03.2011 16:06
Velnišķīga Dieviete rakstīja:


Sveiki! Gribeeju pajautaat, vai kads ir lietojis shiis zales! Man doks izrakstija pie nemotivetas agresijas, dusmju leekmeem, slimigas iedomibas... Pedejaa laikaa tas traucee dzivot .... :( Juutu, ka nespeju sevi kontroleet un ir bijusas pat vairakas reizes, ka gandriiz neko neatceros no saviem dusmu izvirdumiem (arii sabiedriskajaas vietaas).... Biezi iedomajos to , kaa nav... piemeram cilveeks vnk paskatijaas uz mani, bet man liekas, ka vins skataas ar nosodijumu vai smiinu... viiram gruuti ar mani, bail ka pajuks attiecibas, turklat darbs prasa atbildibu un stabilu emocionalo stavokli... Pedejaa laikaa tas vairs nav izturams. Palasiju par tam zaleem.... nevaru izlemt, saakt vai nesaakt lietot un vel taas blakusparadibas.... Viena no vinaam ir svara pieaugums... anotacijaa ir rakstits, ka pat japiedomaa, cik daudz eed .... Es neesmu riima un daudz needu, bet eest veel mazaak, lai nesaresneetu.... ? Kaa jums ar svaru, lietojot shiis zaales? Ai, nezinu, pedejaa laika VISS kaitina, bail ka nenodaru ko ljaunu un pectam pat neatceresos, ka pastradaaju ko briesmigu................. sadas probleemas man jau gadiem, bet vareja sadzivot, tagad struji progresee... Lidz shim lietoju tikai vieglas zaales, t.sk. homeopatiju, biju arii pie psihoterapeita (gaaju apm. gadu)....
Es jau 7 gadus lietoju rispolept pirms tam biju slimniicaa zem halo. Bet tikai tagad pasam kauns saak palikt ko toreiz samurgoju laikam saak iedarboties.
Re: Vai ir kaads lietojis Rispolept vai Nantarid, un kaa juus jutaaties?
06.03.2011 23:56
Jā tā man arī bija, staigāju pa pilsētu, skatos piemēram uz kādu cilvēku un sāku iedomāties, ka viņš kautko domā par mani, vai piemēram, viņš domā, ka es domāju, vot tāda kombinācija!
iedzer kafiju man palidzeja kad sudigi no vina
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 19?
Ziņa: