Šizofrēnijas tests!

Aizsāka enfuego 

Re: Šizofrēnijas tests!
27.02.2011 11:15
nu ja lietoju brendus....:) es tur izveidoju jaunu temu kas varetu but aktuala man ja kads varetu iecekot un ko pastastit......
pateicos
Re: Šizofrēnijas tests!
27.02.2011 19:38
mad netēlo te gudro, tur jau i tā fiška ka ar mani notiek kautkas nesaprotams, šodien es varu raudāt, rīt gudri runāt, parīt, domāt ka miršu, vot tie ir mani simptomi, un kas man īsti ir es nesaprotu! Šodien iedzēru rexetin pilnu tableti, staigāju pa origu un visu laiku trauksme uzmācās, atkal, domas, bailes, un tāa tālāk. Žoklis raustas, normāli nevaru parunāt. Zem narkotikām likās, ka tas ir normāli, kā es uzvedos, kā es raustos, vai neadekvāti uzvedos, es agrāk uzskatīju, ka tas ir normāli, bet tagad es uzskatu, ka es nēsmu normāls cilvēks. Bet no malas es izskatos, kā cilvēki un draugi saka es esmu normāls spējīgs cilvēgs. Bet tas kas manā galvā notiek, tas ir ārprāts, ja 25 gadus vecam cilvēkam tas ir tā, tad loģiski, ka fakti pierāda, ka nāve ir tuvu!
Re: Šizofrēnijas tests!
02.03.2011 13:43
pamēgjiniet šito testu ... http://www.diagnose-me.com/cond/C372380.html
Re: Šizofrēnijas tests!
18.05.2011 21:49
Ajjj, tie testi taču ir pilnīgākās muļķības :)
legion
Re: Šizofrēnijas tests!
21.07.2012 11:58
Man ir jautajums. Vai kads zina vai ir meginats nevis arstet sizofreniju bet izmantot to . piemeram es jutos labi man patik but vienam man nav jutu es gandriz nemaz nejutu sapes. Vai ir iespejams attistit sizofreniju lai apgutu to un izmantotu.
zive
Re: Šizofrēnijas tests!
21.07.2012 13:31
šizofrēnijas slimnieki, atšķirībā no veseliem cilvēkiem neapzinās, ko dara!
viņi nav spējīgi atšķirt iedomas no realitātes...
Cita runa, ja cilvēks apzināti spēlē teātri un ir spējīgs kontrolēt visus mentālos stāvokļus!
suuds tas kventiax ir uz joti daudziem cilveekiem vispaar neidarbojas. tikai minimaali nomierina, viss
Re: Šizofrēnijas tests!
31.05.2013 19:19
Sabinee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> suuds tas kventiax ir uz joti daudziem cilveekiem
> vispaar neidarbojas. tikai minimaali nomierina,
> viss


Viņš uz visiem iedarbojas un tam ir tikai viena funkcija- labs miegs. Mākslīgi izdomatās iedarbības uz mākslīgi uzburtām slimībam gan nav nekādas.
Bet visus sos tesus jau veido tadi pasi sizofreniki. Jega?
Man ta pat ir, citi saka ka no malas itka vis ok bet galva man ir lupatas.... liekas ka vis ok, tad peksni liekas ka driz bus cauri, visi grib nogalinat, vai visi ir ok
bbb
Re: Šizofrēnijas tests!
18.08.2017 15:29
Nu nevajag ticēt psihiatriem. Man viens uzstādīja diagnozi paranoja, otrs - šizofrēnija, trešais - vēl kaut ko. Lieta tāda, ka mani vīrs iekausta, diemžēl dažādu apstākļu dēļ nevaru no viņa aiziet, un jutu, ka vairs nevaru izturēt, cerēju, ka ar zālēm izvilkšu. Tā nu tagad dzīvoju paranoiķe, šizofrēniķe un kas vēl ne, un visas slimības ārstēju ar lexotanilu un arī tikai tad, kad vīram uznāk "sliktais laiks". Lieki teikt, ka ar gājieniem pie psihiatriem situāciju padarīju tikai sliktāku, jo tagad mani var "likumīgi" apsaukāt par trako un iekaustīt, jo es redz esot agresīvā šizofrēniķe un murgoju, viņš nabadziņš tikai aizstāvas.
Re: Šizofrēnijas tests!
18.08.2017 17:07
Nu ja Tevi vīrs iekausta un Tu ceri ar zālēm kaut kā to "izvilkt", tad tas tiešām ir gana traki, ja kāds to uzskata par pieņemamu situāciju.

Zāles nav veids, kā "izvilkt" dzīvi pie kauslīga vīra.

Ja kāds tā cer izdzīvot, tad psihiatrs savos komentāros sevišķi maldījies nebūs.
nezinu?
Re: Šizofrēnijas tests!
19.08.2017 11:39
bbb -kāpēc nesauc policiju?... :( Kad šim uznāk tādas izdarības, nekavējies, bet zvani, kaut vai pēc tam...!
Un, ja policija ir vārga, vai nevari sarunāt kādu stiprāku paziņu, kas šim ''paskaidro''. Varbūt, ar pannu pretim? :)

Vai reāli esi bijusi agresīva? Ir gan redzēti tādi tipiņi, kas visu veikli māk pagriezt pret cietušo.
Re: Šizofrēnijas tests!
19.08.2017 22:28
Hmm.tas arii ir sava veida fetiśs...sit.sit.sit..kamèr pierodi un pat vèlàk ķer kaifu no tà. Daudz tàdu sieviešu.
Re: Šizofrēnijas tests!
20.08.2017 00:11
Nekad nesapratīšu tādas sievietes, kuras ļauj sevi sist un pazemot, tāpat arī lupatas, kas paceļ rokas pret sievieti. Bet tāds attiecību un uzvedības modelis laikam tiek mantots no vecākiem.
Re: Šizofrēnijas tests!
20.08.2017 10:42
Jaa.piekrìtu.sick world
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: