Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)

Aizsāka enfuego 

Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
15.02.2011 18:36
Kāds ir beidzis lietot Antidepresantus, Trankvilizātorus, un pārgājis pie mātes dabas? Jo es agrāk kad dzīvoju vien no ceļmallapām un visādām zālītēm mana veselība bija perfekta, un arī ticēju dabas spēkam, līdz nesabojāju es pats savus nervus, mēģināšu, pamazām ārstēties, ar dabas palīdzību!



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2011 18:37 by enfuego.
Re: Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
21.02.2011 09:48
Nevienam šite Tavu dabu nevajag! :DDD Mums patīk ripas! ho ho
Re: Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
21.02.2011 09:52
Pirms sākt lietot AD, esmu mēģinājusi homeopātiskās zāles... Nelīdzēja ne nieka.... Turklāt, lietoju, kā bija ieteicis doks, nevis kā daži - gaida efektu jau pēc pāris dienām un ja nelīdz, met prom....
Re: Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
21.02.2011 10:17
Homeopātija jau nav "dabīgās zāles", bet fufelis.
Re: Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
21.02.2011 16:28
Ā skaidrs nāk vasara iešu plūkāšu zālītes, kā govs un ēdīšu, tā es katru vasaru daru un jūtos veselāks! ieju pļavā, un sāku ēst kā govs, bet pienu es nedodu:)
Re: Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
02.03.2011 21:49
Es jau sen pārgāju uz dabas medicīnu. Pakapeniski atteicos no zālēm, un sāku lietot asinzāļu tēju. Ārste par mani smējās, bet tā man palīdzēja. Tagad lietoju dažādus vitamīnus, jo slimības laikā veselība bija sabojāta. cik nu man līdzekļi to atļauj dzeru zivju eļļu+omega3, Q10, B vitamīnu kompleksu, dažreiz magniju+cinku+kalciju, kādreiz gilko biloba. Kad dzēru zāles man bija problēmas ar aknām, atklāju, ka laba ir salszāles tēja. Pēdējā laikā lietoju arī ēteriskās eļļas bergamota, lavandas, kanēļa ... uzzināju, ka vīraka dūmi ir ļoti spēczīgs antidepresants, internetā pasūtīju omānas vīraka sveķus. Pārbaudīšu kā darbosies.Jo vairāk par to interesējos, vai vairāk ko atrodu... Cik labi ir dzīvot ar skaidru galvu!
Re: Pāreja no AD uz dabīgām zālēm (Daba)
03.03.2011 16:33
Es ar agrāk dzīvoju kā īsts veģetārietis un biju vesels kā rutks, un ticēju dabas effektam, un arī sākšu ar organisma attīrīšanu. Un tad mēģināšu pakāpeniski, pāriet, uz dabīgo dzīvi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 22?
Ziņa: