Nerealitates sajuta

Aizsāka Just me 

Nerealitates sajuta
24.02.2011 20:17
Ka jums ir ar nerealitates sajutu pie depresijas? Mani sii sajuta kopa ar miegainibu riktigi nomac. Tada sajuta, ka esmu attalinajusies no visas pasaules un nesaprotu, kas ur ists, kas ne. Starp citu, to anafranilu vairs nedzeru. Vnk nevaru izturet tas blakusparadibas. Domaju, ka tagad kadu laiku nedzersu neko, redzes, ka bus. Vai tas ir prata darbs? Vai man atkal grust sevi jaunas zales un ceret uz kaut kadiem uzlabojumiem?
Re: Nerealitates sajuta
26.02.2011 12:13
Eksperimenti:)
Re: Nerealitates sajuta
26.02.2011 18:56
man arii dikti bija nerealitaates sajuuta,tagad kaadu laiku tfu tfu tfu-nav!!!! taas sajuutas bij tik pretiigaas.. :(
Re: Nerealitates sajuta
26.02.2011 19:50
Man arii bija nerealitaates sajuuta..... itkaa pasaule ir kautkada neiista, samakslota, it kaa skatos kadu izradi no malas un pasai nav nedz speeka, nedz gribesanas tajaa piedalities........ Sapratu, ka tas nav normaali, bet nevareeju neko saviem spekiem mainiit..... Tas bija dzilaa depresijaa... Drausmiga sajuta.... Pectam paradijaas bailes, ka juuku prataa... labi, ka laicigi sakuu arsteties...
Re: Nerealitates sajuta
26.02.2011 19:57
J, man tas pats, tikai lieta tada, ka arstejos jau loti ilgi, bet nekas nelidz. Laikam vienigais glabins ir beigt so dzivi.
Re: Nerealitates sajuta
26.02.2011 23:28
pizdu es eju kārties!
Re: Nerealitates sajuta
27.02.2011 00:13
enfuego
Atkal?! Piedzeries? Amchiku ieshnaucis?! Zaales iedarbojas ne agraak par 2 ned.! Es pat menesi gaidiju... Bet ja Tu klaat pie visa veel spelesies ar alko vai narko... tad vispaar svietaa saiesi....... aarpraac... un ko sieva? Mjaa.. kruta, ko lai saka!
Re: Nerealitates sajuta
02.03.2011 23:23
Kad pēkšņi pārtrauc lietot zāles var ātri nokļūt slimnīcā. Pret depresiju ir milzum daudz dabas līdzekļu, varbūt pamēgini. 1) zivju eļļa+omega3; Q10, C vitamīns, B vitamīnu komplekss 2) asinzāļu tēja 3) ēteriskās eļļas (bergamota, kanēļa, nardes, vīraka, cipreses utt.) spēcīgākais esot vīraka dūmi, neesmu vēl mēginājusi, taču internetā visu nepieciešamo pasūtīju. Viss pārējais ir pābaudīts. Vispār no zālēm ir ļoti grūti tikt vaļā, man tas prasīja apmēram 2 gadus.
man ir ta ka liekas ka man nau sejas un redzu sevi no malas un viss liekas divaini man tikai 19 ko iesakat ?
Re: Nerealitates sajuta
29.01.2013 19:35
Butkddd
Tev vairāk jāpastāsta par sevi lai kko varētu ieteikt,kko lieto?Par ko sūdzies?visu vajag uzrakstīt.

jekabs19@inbox.lv
#piedraztganVDunsitonerealitatesajutu
Re: Nerealitates sajuta
01.02.2023 12:41
ble ka man 18 gados var but sita huina tiesham apnik bet nu poh diemzel ar to jasadzivo
dpdr
Re: Nerealitates sajuta
01.02.2023 13:12
#piedraztganVDunsitonerealitatesajutu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ble ka man 18 gados var but sita huina tiesham
> apnik bet nu poh diemzel ar to jasadzivo


Pīpē zaļo?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: