Murgi

Aizsāka Puisis 

Murgi
25.02.2011 00:39
Jau ilgu laiku cīnos ar saraustītu miegu, bet tas tā. Dažreiz kaut kā pusmiegā rodas halucinācijas, piemēram, ieraugu kaut ko virs gultas karājamies vai sajūtu kaut ko zem segas :D un neapzināti lecu ārā no gultas šoka stāvoklī. Itkā jau muļķīgi, bet tas vismaz 2, 3 reizes mēnesī atkārtojas un loģiski, ka traucē.

Varbūt kādam tā bijis?
Re: Murgi
25.02.2011 17:27
Man nav taa bijis.
Re: Murgi
25.02.2011 22:07
Un ja kādam tā ir bijis, tad Tev tas leciens nākamreiz būs vieglāks? :)
Puisis
Re: Murgi
26.02.2011 00:03
Ok, noformulēšu jautājumu precīzāk: Vai tas ir normāli, vai arī man būtu jameklē speciālista palīdzība, kas palīdzētu ar miegu?
vijolīte:)
Re: Murgi
26.02.2011 00:16
...vai pašam sķiet ka tas ir normāli??? Manuprāt nē.
Pazinu vienu cilvēku kurš arī naktīs mēdza - te sist zirnekļus, te kauties ar kādu un lekt laukā no gultas u.t.t., bet viņam tajā laikā bija nenormāla nervu spriedze...Domāju ka par skādi nebūtu parunāt ar kādu spčuku.
Re: Murgi
26.02.2011 00:17
Meklē "speciālistu"!
Re: Murgi
02.03.2011 23:12
Ļoti pazistams gadījums. Es pieskatīju pazīstamam bērnu un naktī viņam zem segas pa kāju rāpoja zirnekļi, es visu nakti nevarēju gulēt jo spiegšana bija liela. Tad es paskatījos uz visiem bērna ēdiem, kas tur ir rakstīts un lielākā daļa bija ar pārtikas piedevām, kas izraisa halucinācijas, hiperaktivitāti un bezmiegu. Visu to izsviedu ārā, bija liela bļaušana, bet zirnekļi arī pazuda.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: